mae

Języki:

Zmiana aktualnie używanego języka możliwa jest od teraz za pomocą komendy:

.jezyk mow <nazwa_jezyka>

Samo:

.jezyk mow

poinformuje nas o aktualnie używanym języku.

Umożliwia to wygodniejsze przełączanie się pomiędzy językami za pomocą binda.

Aby zapewnić poprawne działanie w przypadku binda typu „zmień język, powiedz coś, zmień język”, sugerujemy użycie „Delay 1” pomiędzy pozostałymi krokami.

Dodatkowo:

Od teraz nie jest możliwe używanie przywołańców w celu zbijania magicznej tarczy w przypadku najsilniejszych potworów. Jeśli dowolny silny stwór (siły np. Pana lub Pani Zmarłych) jest chroniony magiczna tarczą taką, jakiej używają mechy, atakowanie go przyzwanymi stworzeniami będzie bezcelowe. Czary przywołanych stworzeń nie naruszą bowiem magicznej bariery. W przypadku słabszych stworzeń nic się nie zmienia.

Zmiana ta została wprowadzona po licznych uwagach i wnioskach ze strony graczy. Dotyczyły one uczciwości rozgrywki i równowagi pomiedzy klasami magicznymi oraz niemagicznymi.

Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość naszych usług, stabilniejsze i szybsze działanie serwera, zdecydowaliśmy się na przeniesienie go w nowe miejsce.

Prosimy o pobranie nowego pliku Login.cfg i umieszczenie go w katalogu Waszego klienta UO.

Redkordy DNS zostaną zaktualizowane niebawem, co umożliwi korzystanie ze strony oraz WWW jak dotychczas. Prosimy zatem o niemodyfikowanie swoich zakładek w przeglądarce.

Zapraszamy także do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat dokonywanych zmian na naszym forum.