Aqe

Prosimy wszystkich właścicieli domów znajdujących się w pobliżu Twierdzy Krasnoludów o ich przeniesienie, maksymalnie do 01.12.2023 roku. Po tym dniu domy zostaną zwinięte i nie gwarantujemy odzyskania przedmiotów. Teren od bramy księżycowej aż do samej twierdzy zostanie przebudowany a w przyszłości zamieszkany przez nowych lokatorów.

Aqe

Skrzynie skarbów

Większość skrzyń w ostatnim czasie została odświeżona. Część zyskała nowych obrońców a cześć ma zupełnie inną zawartość. Obecnie na świecie istnieje prawie 200 skrzyń skarbów. Opis tutaj.

Na szczególną uwagę zasługuje skrzynia w lokalizacji do której prowadzi zwój tajemniczego portalu. Posiada ona bowiem szanse na tajniki pożądanych mikstur.

Wszelkie zmiany zostały wprowadzone głownie dzięki jednej osobie. Wazdar na własną rękę szukał skrzyń, sprawdzał zawartość i przygotował konkretną propozycje zmian wraz z porównaniem.

Paragony

Zmianie ulega system stawiania paragonów. Od dziś możecie je spotkać dosłownie wszędzie. Będą stawiane losowo jednak nie będzie żadnej informacji wcześniej odnośnie ich ilości oraz obecności.

Pliki multi zostały zaktualizowane. Prosimy o pobranie nowej wersji „login, tiledata, vinu i inne niezbędne pliki” ze strony. Po pobraniu archiwum należy je rozpakować i nadpisać istniejące pliki w katalogu klienta. Aby uniknąć problemu z pobieraniem poprzedniej wersji i cache przeglądarki najlepiej wejść na stronę w trybie incognito.

Dom Exodusa przeszedł budowlana rewolucje. Spawn został przywrócony, wejście bez zmian. Powstał kolejny poziom, w tym miejscu spawny najsilniejszych stworzeń są losowe. Można tam raz spotkać zwykłego wyrma a raz mrocznego. Wejście znajduje sie w piwnicy domu Exodusa.

Wspomniany dom nie przeszedł kontroli Inspektora nadzoru budowlanego. Został ponownie przebudowany i drastycznie zmniejszony. Zalecamy szczególną ostrożność podczas odwiedzin.

W razie pytań zapraszamy na naszego discorda.

Dodatkowo:

Komenda .grab będzie pamiętać wybrane pojemniki również po restarcie serwera. Wymagane jest ponowne wskazanie pojemników.

Prosimy o pobranie nowych wersji plików Mapy Statics oraz rozpakowanie ich w katalogu gry. W razie problemów, takich jak utknięcie w nieużywanej już części mapy, prosimy o kontakt z aktywnym mistrzem gry lub znajomym psionikiem. Więcej informacji niebawem.

Więcej informacji niebawem.

Dom Exodusa przeszedł budowlana rewolucje. Spawn został przywrócony, wejście bez zmian. Powstał kolejny poziom, w tym miejscu spawny najsilniejszych stworzeń są losowe. Można tam raz spotkać zwykłego wyrma a raz mrocznego. Wejście znajduje sie w piwnicy domu Exodusa.

W razie pytań zapraszamy na naszego discorda.

 Prosimy o pobranie nowych wersji plików Mapy Statics oraz rozpakowanie ich w katalogu gry. W razie problemów, takich jak utknięcie w nieużywanej już części mapy, prosimy o kontakt z aktywnym mistrzem gry lub znajomym psionikiem. Więcej informacji niebawem.

Dodatkowo:

  • Zmniejszono wagę dużego świecznika oraz kotlarza.
  • dodano możliwość skupu eliksiru ostatniej szansy przez kupców graczy

Kropierz

Pula zwierząt mogących nosić kropierz została powiększona o złotogrzywa oraz konie pozyskane w wyniku rozmnażania przez rolnika. Prezentacja graficzna poniżej.

Paragony

Obecnie na świecie czeka na was 10 sztuk. 3 są bardzo słabe (siła zbliżona do demona złocistych piasków), 4 poziomu średniego (hydra/spaczona hydra) oraz 3 nieco silniejsze (młody mroczny smok). Serca paragonów prezentują się następująco

Czeka na was 7 sztuk o średniej sile.

Powodzenia w poszukiwaniach!