Techniczne

Flagi PvP
W kartach postaci pojawiła się nowa pozycja „waleczność”, dzięki niej możecie w szybki sposób sprawdzić status pvp dowolnego gracza.

Zmiany w ekipie
Do ekipy na okres próbny dołączyl Lerii.

Aqe

Do ekipy na okres próbny dołącza swider.

Życzymy mu powodzenia i samych sukcesów.

Doszło do awarii serwera. Planowany powrót w dniu 06-03-2017 r.
Za niedogodności przepraszamy.

Edycja: Serwer już działa, zapraszamy do gry

Kalendarz
Na forum dodano opcje kalendarza. Dzięki niej będziecie wiedzieć kiedy planujemy zabawy dla całego serwera. Będą to zabawy konkursowe, jak i różnego rodzaju wydarzenia.

Farbiarz zwany folusznikiem
Asortyment rzeczy do farbowania został powiększony o poduszki wszelkiego rodzaju oraz koce.
Dodatkowo poprawione zostało farbowanie ksiąg run wraz z dołożeniem księgi portali.
Przed farbowanie pojawi się okienko z prośbą o potwierdzenie płatności, w przypadku braku monet w plecaku pobierze opłatę z konta bankowego.
Vendor nazywa się od teraz „farbiarz”, choć istniejące już egzemplarze zachowały swoją dawną nazwę.

Do ekipy na okres próbny został przyjęty Crovley.
Wszystkim którzy wysłali swoje zgłoszenia serdecznie dziękujemy a Crovleyowi życzymy powodzenia w przygodach po drugiej stronie lustra.

Aqe

W czterech miastach na świecie: Brytanii, Delucji, Minoc i Podmroku pojawiły się Kamienie Aren. Pozwalają na zapisanie drużyny i stoczenie walki.

Uruchomiono areny:

  • w Starym Podmroku (1-3 graczy, walka trwa do 15 minut)
  • na Wyspie Moonglow (3-10 graczy, walka trwa do 30 minut)


Miejsca walk są oddzielone od reszty świata. Nie da się do nich dostać w inny sposób niż przez mechanizm aren.

Continue reading

Na świecie pojawił się nowy gatunek rośliny zdatnej do palenia – Bagienne Ziele. Zastąpiło ono szlachetny tytoń spod Moonglow.

Zapewne niektórzy z Was już boleśnie się o tym przekonali. Dzięki ciężkiej pracy naszych skrypterów, zyskaliśmy potężne narzędzie do sprawdzania przypadków przekazywania przedmiotów między swoimi postaciami. Pragniemy zatem przypomnieć jeden z pierwszych punktów regulaminu serwera:

II. KONTO I POSTACI
2. Rozpoczynając grę gracz może założyć jedną postać. Możliwe jest posiadanie do 5 postaci, pod warunkiem gry zgodnej z regulaminem oraz zasadami RPG. Sloty na kolejne postacie odblokowywane są stopniowo. Zabronione jest łączenie życia posiadanych postaci w sposób ekonomiczny – zarabianie jedną postacią na drugą, zamieszkiwanie razem postaci jednego gracza, wspomaganie finansowe i materialne (również w formie przekazywanych przedmiotów).

Dziękujemy wszystkim za uczciwą i przyjemną grę.

U sprzedawcy można nabyć potężną oraz legendarną kulę mocy Tilisi. Obie pozwalają na przechowanie umiejętności o dowolnym poziomie wytrenowania na czas odpowiednio dłuższy (dwu i trzykrotnie) niż podstawowa kula. Dodatkowo egzemplarz legendarny nie jest obarczony losową karą podczas odzyskiwania umiejętności (zwraca dokładnie to, co zabrała).

Kupiec posiada jedynie jeden egzemplarz każdej z kul, a nowe są odpowiednio droższe niż dotychczas dostępna. Nie ma obecnie możliwości pozyskania ich z loota, ani drogą nagrody za questy.