Monthly Archives: styczeń 2017

Uwaga, uwaga!

Grupa łowców pewnego barona, szuka swego miejsca na ziemi. Jeżeli więc władze jakiegoś miasta, chciałby by ich wspomóc i dać im skrawek swej ziemi, oni chętnie przyjmą owe miejsce i z czasem się odwdzięcza! Mają oni dwa warunki konieczne, które przez miasto muszą zostać spełnione:

  • Strefa musi być poza obszarem działania straży miejskiej, jako ze do łowców rożne charaktery, także te z pod ciemniej gwiazdy dostęp otwarty muszą mieć.
  • Miasto nie może być zaangażowane w konflikty zbrojne z innymi miastami, by nie czynić okazji do wzajemnych walk na terenie terenu oddanego łowcom.

Co będzie uwzględniane przez łowców?
Wielkość samego terenu, jak i dostęp do lokacji. Jeśli miasto ofiaruje jakiś swój budynek, także będzie to na plus.

Cóż Ci łowcy będą czynić, czym się trudnić?
To są już sprawy pewnego barona, jednak na pewno da to nieco zabawy, a może nawet sprawi, ze dane miasto częściej będzie odwiedzane!

Zgłoszenia miast z ofertami: Darogan na PW lub przez przedstawiciela łowców, który czasem będzie się kręcił po świecie gry (zwłaszcza przy władcach)
Termin: 05.02.2017

Więcej informacji na forum w odpowiednim dziale.

Darogan

Na świecie pojawił się nowy gatunek rośliny zdatnej do palenia – Bagienne Ziele. Zastąpiło ono szlachetny tytoń spod Moonglow.

Zapewne niektórzy z Was już boleśnie się o tym przekonali. Dzięki ciężkiej pracy naszych skrypterów, zyskaliśmy potężne narzędzie do sprawdzania przypadków przekazywania przedmiotów między swoimi postaciami. Pragniemy zatem przypomnieć jeden z pierwszych punktów regulaminu serwera:

II. KONTO I POSTACI
2. Rozpoczynając grę gracz może założyć jedną postać. Możliwe jest posiadanie do 5 postaci, pod warunkiem gry zgodnej z regulaminem oraz zasadami RPG. Sloty na kolejne postacie odblokowywane są stopniowo. Zabronione jest łączenie życia posiadanych postaci w sposób ekonomiczny – zarabianie jedną postacią na drugą, zamieszkiwanie razem postaci jednego gracza, wspomaganie finansowe i materialne (również w formie przekazywanych przedmiotów).

Dziękujemy wszystkim za uczciwą i przyjemną grę.

Witajcie wędrowcy i poszukiwacze! Minęło już naprawdę wiele zapisów świata od poprzedniej edycji a wiem, że ta konkurencja cieszyła się zazwyczaj waszym zainteresowaniem. Postanowiłem więc po raz piąty już przygotować dla was nieco zagadek. Mam nadzieję, że frekwencja dopiszę i tym razem!

Więcej informacji znajduje się na forum w odpowiednim temacie.

mart

U sprzedawcy można nabyć potężną oraz legendarną kulę mocy Tilisi. Obie pozwalają na przechowanie umiejętności o dowolnym poziomie wytrenowania na czas odpowiednio dłuższy (dwu i trzykrotnie) niż podstawowa kula. Dodatkowo egzemplarz legendarny nie jest obarczony losową karą podczas odzyskiwania umiejętności (zwraca dokładnie to, co zabrała).

Kupiec posiada jedynie jeden egzemplarz każdej z kul, a nowe są odpowiednio droższe niż dotychczas dostępna. Nie ma obecnie możliwości pozyskania ich z loota, ani drogą nagrody za questy.

Z uwagi na problemy skryptowe, nastąpiła cofka stanu serwera do daty 9.01.2017 r. 6:00
Za niedogodności przepraszamy

Prosimy wszystkich zainteresowanych graczy o przeniesienie swoich domów z wyspy Moonglow do 22 stycznia 2017 r. ze względu na inne przeznaczenie wyspy. Po tym dniu domy mogą w każdej chwili zostać zwinięte i nie gwarantujemy odzyskania przedmiotów, które się w nich znajdują.

Od poniedziałku, 9 stycznia, wszystkie nieodświeżane domy powyżej 500 dni zostaną zniszczone wraz z całą zawartością.
Zwolni się tym samym miejsce na posiadłości aktywnych graczy.