Monthly Archives: październik 2018

Moi drodzy, na początku grudnia chciałbym zorganizować dla was turniej. Chciałbym jednak wiedzieć jaki format zabawy najbardziej by was interesował? PvP? PvM? Czasu jest jeszcze sporo ale zaczynam temat już dziś byście mieli czas się swobodnie wypowiedzieć.

Więcej szczegółów wraz z ankietą na naszym forum w odpowiednim temacie.

mart

Chcąc urozmaicić nieco spędzanie wolnego czasu na naszym serwerze, inspirując się Igrzyskami Sosaryjskimi (ukłon w kierunku zwisa za świetną robotę) postanowiłem zorganizować podobną imprezę w Buccaneer`Den.

Atrakcje, które planuje:
– Festyn połączony z licytacją, na którym będzie można porządnie zjeść, porozmawiać z innymi graczami i wylicytować ciekawe przedmioty
– Turniej bokserski (z podziałem na kategorie w zależności od posiadanych -> taktyka, wrestling, anatomia)
– Regaty (wyścigi statkami na długim dystansie Skara -> Cove -> Bucc)
– Wyścigi statkami na krótkim dystansie (wokół Ziemi Piratów)
– Biegi

Informacje dodatkowe:
– Data i szczegóły dotyczące imprezy pojawią się, gdy będę znał ilość osób zainteresowanych wzięciem udziału oraz ich dyspozycyjność
– Podczas trwania igrzysk zbierane będą fundusze na rozbudowę Buccaneer`s Den (planowana jest całkowita przebudowa miasta mająca na celów poprawę funkcjonalności i odświeżenie wyglądu)
– Proszę zarówno chętnych graczy jak i Ekipę o wsparcie inicjatywy poprzez przekazanie na cel licytacji ciekawych przedmiotów, o które warto zawalczyć. To samo dotyczy nagród za zwycięstwo w konkurencjach. Liczy się każdy gest.
– Dodatkowo podczas trwania imprezy wystawiona będzie skrzynia na podarunki dla młodych jako wsparcie dla początkujących graczy na początku ich rozgrywki
– Zastrzegam sobie prawo do odwołania imprezy jeśli będzie zbyt małe zainteresowanie wśród graczy

ZAPISY:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w igrzyskach proszę o zgłaszanie się do mnie na PW lub na Discord. Proszę napisać które dokładnie konkurencje was interesują i w jakich terminach zazwyczaj jesteście dyspozycyjni.

SPONSORZY:
Osoby chcące wesprzeć inicjatywę przedmiotami, które zostaną zlicytowane na aukcji bądź też w inny sposób proszę o kontakt. 80% kwoty, która padnie podczas licytacji trafia do właściciela przedmiotu, 20% na poczet rozbudowy miasta

Więcej informacji na naszym forum w odpowiednim temacie.

 

Dezzmond

 

 

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiejszego dnia w karczmie Aurin można znaleźć zlecenia od tamtejszych kupców. Za ich wykonanie można otrzymać ilość jadeitów podaną w zleceniu. Każdy gracz może wykonać jedno zlecenie taką ilość razy jaka podana jest w zamówieniu. Należność za zlecenie zostanie wypłacona w dniu jego wygaśnięcia. Zlecenia należy składać w podpisanych pojemnikach do zielonych skrzyń w karczmie.

Więcej informacji na naszym forum.

mart

Aukcja odbędzie się wieczorem w czwartek 22.11 około godziny 18. 

Tym razem na aukcji, pod koniec zostanie zlicytowany też przedmiot niespodzianka. Co to jest zostanie tajemnicą do samego końca.

 

Wstępnie mogę ogłosić iż przedmioty na aukcje są gotowe. Zaznaczam iż mogą jeszcze nastąpić zmiany, coś może zniknąć a coś może dojść. Jeśli przedmiot nie ma dopisku „błogosławiony” to najprawdopodobniej mieć go nie będzie. Zwierzęta mają dopiski czym są oryginalnie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu na PW lub discordzie.

Więcej informacji w odpowiednim temacie na forum.

mart

 

 

Z wyprzedzeniem pragnę powiadomić iż aukcja odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Zainteresowanym radzę zbierać jadeity! Szczegóły co do terminu niebawem. Postaram się też zrobić parę autorskich zleceń w Aurin jak poprzednio.

 

Zasady:

·Walutą obowiązującą na aukcji będą tylko i wyłącznie jadeity z rzemieślniczych zamówień oraz możliwe do znalezienia w paragonach.
·Przedmioty będą licytowane w kolejności ustalonej przez organizatora.
·Zakaz okradania na jadeitowej aukcji
·Zakaz zabijania kogokolwiek biorącego udział w wydarzeniu.
·Minimalne podbicie aktualnej kwoty to 10 jadeitow ( Jeśli cena wywoławcza wynosić będzie przykładowo 200 jadeitów pierwszy licytujący nie musi oferować wyższej stawki a jedynie zaakceptować powyższą kwotę).
· Każdy z uczestników ma obowiązek pilnować ilości swoich jadeitów  na bieżąco, jeśli zajdzie sytuacja iż po zakończeniu aukcji ktoś nie jest wypłacalny zostanie odpowiednio „nagrodzony”.

Więcej informacji w odpowiednim temacie na naszym forum.

mart

 Przedmiot 7

*Z dziennika wszędobylskiego obieżyświata Monverta Ashstone’a*

…Moi drodzy, gruby płaszcz, wełniany szal i w drogę. Znów na śnieżne przełęcze. Na zlodowaciałe szczyty. W dalekich krainach za oceanem na jednej z takich wypraw świadkiem byłem przecudnego zjawiska. Pośród śnieżnych zasp, spod świeżego lodu nie bacząc na trudy wykwitł piękny kwiat. Przypominał nieco nawet lodową rzeźbę, jednak niewątpliwie był kwiatem. Ciekaw jestem czy jakiś botanik dotarł w te strony i skatalogował ten piękny okaz.…

 

 Przedmiot 8

*Z dziennika wszędobylskiego obieżyświata Monverta Ashstone’a*

Zazwyczaj widywałem je w podziemiach lub jaskiniach. Raz czy dwa w dżungli. Kiedyś jednak udało mi się napotkać ogromną grzybnię pośrodku pustyni! Mierzyła prawie trzy stopy a kapelusz miał średnice jak kolo od wozu. Jego imponujące rozmiary zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Zwłaszcza, że po tułaczce przez pustynie znalazłem ukojenie w cieniu który rzucał…

 

Przedmiot 9

*Z dziennika wszędobylskiego obieżyświata Monverta Ashstone’a*

I Na koniec mili czytelnicy, gdyby po przebrnięciu wspólnie przez te globtroterską przygodę wciąż mało było wam doznań, podróży i zwiedzania naszego przecudnego świata, wierzcie mi rozumie to. Wszak powiadają iż apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyż nie mam racji? Jeśli zaiste tak jest i zastanawiacie się… Drogi Monvercie gdzie teraz? Gdzie dalej? Wiem iż inne książki o tej tematyce nie będą tak ciekawe i porywające jednak odsyłam was właśnie do nich. Pamiętam iż jedna ze starych podziemnych bibliotek posiadała całkiem pokaźny zbór o tej tematyce. Mam tylko nadzieję, że nie popadła ona w ruinę…

 

Więcej informacji na naszym forum.

 

mart

Od dnia dzisiejszego zmianie ulega system kar za bierne makro. Mianowicie:

1. Pierwsza wpadka – obcinka ćwiczonych biernie skilli do 0%,
2. Druga wpadka – obcinka ćwiczonych biernie skilli do 0% + ćwiczona biernie statystyka -5,
3. Trzecia wpadka – obcinka ćwiczonych biernie skilli do 0% + ćwiczona biernie statystyka -10,
4. Czwarta Wpadka – kasacja postaci.

W każdym przypadku powyżej dochodzi do kompletu jail na 96h.

Zmiana obowiązuje od 1.10.2018 bez mocy wstecznej.

Havv0c