Monthly Archives: luty 2019

Do mapy dołączona została nowa arena autorstwa Wojto. Odbędzie się na niej dzisiejszy turniej, arena zostanie potem dołączona do istniejących i będzie można na niej rozgrywać walki.

Zwycięzcy turnieju zostaną uwiecznieni w Hali Sław na arenie.

Prosimy o pobranie plików mapy i statics z działu Pliki

Już 24 lutego (niedziela) bieżącego roku o godzinie 18:00 zapraszamy do udziału w turnieju pvp.

Będzie to turniej drużynowy, od ilości zgłoszeń zależy czy drużyny będą 2 czy może 3 osobowe. Zgłoszenia przyjmuje _woj_ na forum lub na discord.

Więcej informacji w odpowiednim temacie na naszym forum.

Kolejna aukcja w Aurin odbędzie się 02.02.2019 roku o godzinie 20:30!
Dla tych wszystkich którzy nie mogli na jadeitowej nic kupić przez trudność zdobycia jadeitów mamy dobre wiadomości. Na tej aukcji będziemy licytować za czarne opale. Zaznaczamy jednak, że ceny nie będą niskie. A przy okazji mamy dla was ciekawy i nowy pomysł na wyznaczenie liczby możliwych zakupów. Ale o tym niżej.


 Licytujący deklarują w tajemnicy kwotę którą chcą  zaoferować za przedmiot. Zapisują ją na imiennym liście i wrzucają do skrzyni. Gdy wszyscy chętni złoża już swoją ofertę osoba prowadząca wyłania tego kto zaproponował najwięcej. Każdy ma szanse raz jeszcze złożyć ofertę w ten sam sposób. Po tej turze osoba z najwyższą ofertą staje się nowym właścicielem przedmiotu.

·Walutą obowiązującą na aukcji będą tylko i wyłącznie czarne opale.
·Przedmioty będą licytowane w kolejności ustalonej przez organizatora.
·Zakaz okradania na aukcji 
·Zakaz zabijania kogokolwiek biorącego udział w wydarzeniu.
·Minimalne podbicie aktualnej kwoty to 5 opali ( Jeśli cena wywoławcza wynosić będzie przykładowo 20 opali pierwszy licytujący nie musi oferować wyższej stawki a jedynie zaakceptować powyższą stawkę).
· Każdy z uczestników ma obowiązek pilnować ilości swoich opali  na bieżąco, jeśli zajdzie sytuacja iż po zakończeniu aukcji ktoś nie jest wypłacalny zostanie odpowiednio „nagrodzony”. Nie dopuszcza się sytuacji w której ktoś leci dokupić opale w trakcie aukcji!!!
· Każdy z uczestników może kupić maksymalnie jeden zestaw, jeden przedmiot lub jednego zwierzaka.
Jednak…

Od dnia dzisiejszego do dnia aukcji w domu aukcyjnym będą co jakiś czas pojawiały się ogłoszenia na rzadkie przedmioty. Za ich dostarczenie kupcom będzie można otrzymać specjalny glejt. Każdy z glejt pozwoli posiadaczowi zakupić dodatkowo 1 przedmiot lub zwierzaka. Trzy glejty natomiast kolejny zestaw. Glejty można otrzymać również za zabawy, wydarzenia klimatyczne.

Więcej informacji w odpowiednim temacie.