Monthly Archives: listopad 2022

Jeśli prowadzenie przygód i fabuły sprawia Ci frajdę, a także chcesz przyczynić się do rozwoju naszego serwera przygotuj zgłoszenie w poniższym formacie:

Formularz zgłoszeniowy

  1. Nick w grze
  2. Ile czasu możesz poświęcić na „GMowanie”?
  3. Jakie jest Twoje doświadczenie z DMII (znajomość mechanik, świata)?
  4. Jakie masz doświadczenie jako Mistrz Gry?
  5. Moją ulubioną postacią literacką jest…
  6. Przedstaw propozycję przygody/misji dla gracza w realiach Dziedzictwa Mistrzów II (Opis przygody – format dowolny, najlepiej w punktach, kreatywność mile widziana):

Do obowiązków takiej osoby należą:

  • Animacja świata
  • Prowadzenie przygód, kampanii itp.
  • Rozwijanie Fabuły Serwera
  • Kontakt z graczami

Od takiej osoby oczekujemy wysokiej kultury osobistej i odporności na stres. 😉

Na zgłoszenia czekamy do 12.12.2022 roku. Prosimy wysłać je na adres:  obsluga.dm2@outlook.com

Kropierz

Pula zwierząt mogących nosić kropierz została powiększona o złotogrzywa oraz konie pozyskane w wyniku rozmnażania przez rolnika. Prezentacja graficzna poniżej.

Paragony

Obecnie na świecie czeka na was 10 sztuk. 3 są bardzo słabe (siła zbliżona do demona złocistych piasków), 4 poziomu średniego (hydra/spaczona hydra) oraz 3 nieco silniejsze (młody mroczny smok). Serca paragonów prezentują się następująco

Czeka na was 7 sztuk o średniej sile.

Powodzenia w poszukiwaniach!

Plotki… jedne mówią że władca został uprowadzony i zamordowany, inne że opróżnił skarbiec i uciekł w nocy niczym złodziej a jeszcze inne że wyjechał na długie wakacje pozostawiając miasto na pastwę chciwego bankiera. Jaka jest prawda nie wie nikt… Pozostał fakt, niezaprzeczalny – skończyło się złoto, miasto zbankrutowało a ludzie uciekli niczym szczury z tonącego okrętu.

W piątym dniu jedenastego miesiąca zostały uruchomione wybory w mieście. Kandydować może każdy, warunkiem jest posiadanie praw wyborczych. Wszelkie banicje zostały zdjęte, pozostali mieszkańcy wypędzeni a straż miejska dostała wolne. Każdy kandydat musi przedstawić swoje postulaty. Warunkiem zwycięstwa jest pozyskanie minimum 10% głosów w dniu zakończenia wyborów.

Powodzenia!

W razie pytań zapraszamy na naszego discorda.

Aqe