Monthly Archives: grudzień 2023

Drodzy Gracze,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, życzymy Wam wiele radości i zdrowia, świętowania w gronie rodziny i przyjaciół, wymarzonych prezentów pod choinką, a rok 2024 niech przyniesie mnóstwo pozytywnych niespodzianek!

Ekipa DMII

Obrazek by AI

Aktualizacja (25.12):
W tym roku pewien jegomość ponownie nawiedził Sosarię i pozostawił Wam świąteczne upominki.
Na otwarcie prezentu jest 7 dni, licząc od dziś.
Po otwarciu świątecznej paczki na dokonanie wyboru macie 3 GODZINY – po tym czasie świąteczna skarpeta się rozpadnie.
Przed wybraniem rodzaju podarunku (premia do statystyk lub umiejętności) prosimy sprawdzić możliwości Waszej postaci (czy nie przekroczycie limitu sumy umiejętności bądź statystyk).
Reklamacji nie uwzględniamy.

Szlachetni Poszukiwacze Przygód!
Przyjmijcie zaproszenie na Wielkie Polowanie na Renifery!
Ten śmiałek, który pokona największą ich liczbę zostanie sowicie nagrodzony!
Czy znajdą się odważni, by podjąć wyzwanie?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ReniferDM-1024x1024.jpg


21.12 (czwartek) o godzinie 21:00 serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie „Polowanie na Renifery” na specjalnej arenie. W ciele każdego odłowionego renifera na arenie znajdziecie specjalną statuetkę, a osoba która zbierze najwięcej statuetek otrzyma nagrodę!

Ekipa DMII
Obrazek by AI

Pani Zmarłych wraz z mężem po długich latach rozważań zdecydowali się na przeprowadzkę. Okolica bardzo im się spodobała, w promieniu kilku kilometrów nie ma żywej duszy a bagienne tereny poprawiają samopoczucie kobiety.

Małżeństwo przygotowało specjalną niespodziankę na drużynę śmiałków która jako pierwsza wpadnie w odwiedziny. Kto wie, być może będą to ich ostatnie chwile wśród żywych….

Aqe

Drodzy Gracze!

Z okazji zbliżającego się sezonu świątecznego, serdecznie zapraszamy do specjalnej zabawy!

Od dzisiaj, aż do 28.12.2023 r. w losowych miejscach świata Sosarii będą pojawiać się świąteczne stwory, które nie będą nastawione do Was przyjaźnie. Oprócz standardowych skarbów posiadają przy sobie płatki śniegu, które będą stanowiły specjalną walutę podczas wyjątkowej aukcji zaplanowanej na koniec miesiąca (o dokładnym terminie poinformujemy za jakiś czas).

Życzymy udanych łowów!

Aqe & Sosz
Obrazek by AI