Choć mieszkańcom osady trudno jest pogodzić się z okropnymi wydarzeniami ostatnich tygodni Jadeitowi Kupcy są zgodni, że życie musi toczyć się dalej. Choć oczywiście najbliższa rodzina biednej dziewczyny wciąż pogrążona jest w żałobie po stracie, nawet oni byli za tym by przygotowania do licytacji trwały dalej. Do portu osady przybiły pierwsze statki z zamorskimi towarami. Irvest Tammot osobiście dopilnował i sprawdził jakość każdego przedmiotu. Część z nich można było przenieść bezzwłocznie do domu aukcyjnego jednak aukcjoner wciąż czeka na kolejną dostawę.

Z dniem dzisiejszym drzwi domu aukcyjnego w Jadeitowej Osadzie zostają otwarte. Przedmioty można oglądać w razie pytań i wątpliwości co do ich użyteczności proszę o PW by nie robić niepotrzebnego zamieszania w temacie. Lista przedmiotów nie jest jeszcze kompletna i na pewno pojawi się ich więcej. Zastrzegam sobie również możliwość modyfikacji lub nawet wycofania przedmiotów już zaprezentowanych jeśli zajdzie taka konieczność. Wstępnie planuje by kiermasz odbył się w drugiej połowie marca lub na początku kwietnia. Najprawdopodobniej będzie to sobota lub niedziela w godzinach wieczornych. Szczegóły co do terminu powinny pojawić się po 10 marca.


Zasady

  • Walutą obowiązującą na aukcji będzie złoto. Z góry uprzedzam ze ceny wywoławcze będą wysokie.
  • Przedmioty będą licytowane w kolejności ustalonej przez organizatora.
  • Zakaz okradania na złotym kiermaszu.
  • Zakaz zabijania kogokolwiek biorącego udział w wydarzeniu.
  • Minimalne podbicie aktualnej kwoty to 50 000 złotych monet. ( Jeśli cena wywoławcza wynosić będzie przykładowo 500 000 monet pierwszy licytujący nie musi oferować wyższej stawki a jedynie zaakceptować powyższą kwotę).
  • Każdy z uczestników ma obowiązek pilnować stanu złota na bieżąco, jeśli zajdzie sytuacja iż po zakończeniu aukcji ktoś nie jest wypłacalny zostanie odpowiednio „nagrodzony”.

Więcej informacji znaleźć można na forum w odpowiednim temacie.