WIELKIE POSZUKIWANIA
Poszukiwania ruszą 17.09.2018. Wrzucę wtedy też pełny harmonogram w jakie dni i w jakich przybliżonych godzinach pojawią się przedmioty.

W tej edycji będzie nieco zmian w zasadach, zwłaszcza jeśli chodzi o naliczanie punktów. Warto jednak przeczytać całość by nie psuć zabawy sobie ani tym bardziej innym:

•Po pierwsze i najważniejsze jak pisałem wyżej punkty. W tej edycji pierwszy gracz który znajdzie przedmiot otrzyma 3 pkt. Drugi 2pkt. Każdy kolejny gracz 1pkt. Nie ma więc już obaw, że ktoś kto weźmie udział, poświęci czas i znajdzie nie załapie się do punktowania. Do póki nie pojawi się kolejna zagadka punkty zdobyć może każdy.
•W tej edycji punkty będą tajemnicą aż do końca. Wymaga to może nieco więcej zaufania do organizatora jednak powinno wpłynąć pozytywnie na ducha walki do samego końca poszukiwań.

•Na świecie pojawi się 9 rzeczy do odszukania. Miejcie oczy szeroko otwarte!
•Nie będzie podziału na tury, oznacza to, że przez cały czas trwania poszukiwań obowiązywać będzie jedna klasyfikacja punktowa a wygra ten kto nazbiera  najwięcej punktów.
•Przyłapanie na szukaniu pod postacią ducha będzie skutkowało dyskwalifikacją z poszukiwań.
•Przyłapanie na szukaniu przedmiotów grupowo skutkowało dyskwalifikacją z poszukiwań. BAWMY SIĘ UCZCIWIE!
Po znalezieniu przedmiotu należy wysłać PW zawierające, przycięty screen na którym widać przedmiot i imię postaci. (Screen maksymalnie w rozmiarze 500×500) oraz krótką lecz co najmniej 10 zdaniową historyjkę nawiązującą do przedmiotu/poszukiwań. W zgłoszeniu z brakiem widocznego imienia postaci na zrzucie od tej pory będę odejmował punkt znalazcy. Mniejsza ilość zdań może zaskutkować tym samym, lub nie przyjęciem zgłoszenia jako ważne.
•O kolejności przy rozparzaniu zgłoszeń decydować będzie godzina wysłania kompletnego i poprawnego PW.
•Gracz może brać udział w zabawie nawet kilkoma postaciami, jednak do jednego przedmiotu może wysłać zgłoszenie maksymalnie jednej ze swoich postaci.
•Główna nagroda oczywiście dla jednego gracza, który uzbiera najwięcej punktów. Przewiduje w tej edycji również nagordę za drugie i trzecie miejse jak i upominki dla każdego kto odszuka przynajmniej 5 przedmiotów.

Więcej informacji w odpowiednim temacie na forum.

mart