Już niebawem kolejna aukcja!

Na tej aukcji będziemy licytować za czarne opale. Zaznaczam jednak, że ceny nie będą niskie. A przy okazji mam dla was ciekawy i nowy pomysł na wyznaczenie liczby możliwych zakupów. Ale o tym niżej.

 

 

·Przedmioty będą licytowane w kolejności ustalonej przez organizatora.
·Zakaz okradania na aukcji
·Zakaz zabijania kogokolwiek biorącego udział w wydarzeniu.
·Minimalne podbicie aktualnej kwoty to 5 opali ( Jeśli cena wywoławcza wynosić będzie przykładowo 20 opali pierwszy licytujący nie musi oferować wyższej stawki a jedynie zaakceptować powyższą stawkę).
· Każdy z uczestników ma obowiązek pilnować ilości swoich opali  na bieżąco, jeśli zajdzie sytuacja iż po zakończeniu aukcji ktoś nie jest wypłacalny zostanie odpowiednio „nagrodzony”. Nie dopuszcza się sytuacji w której ktoś leci dokupić opale w trakcie aukcji!!!
· Każdy z uczestników może kupić maksymalnie jeden zestaw, jeden przedmiot lub jednego zwierzaka. Jednak…
Od dnia dzisiejszego do dnia aukcji w domu aukcyjnym będą co jakiś czas pojawiały się ogłoszenia na rzadkie przedmioty. Za ich dostarczenie kupcom będzie można otrzymać specjalny glejt. Każdy z glejt pozwoli posiadaczowi zakupić dodatkowo 1 przedmiot lub zwierzaka. Trzy glejty natomiast kolejny zestaw. Glejty można otrzymać również za questy RPG.

Więcej informacji na naszym forum.

mart