Ostatnimi czasy zauważyliśmy zwiększony przepływ do gry rynsztokowego słownictwa oraz odzywek popularnych na Discordzie.

W związku z zaistniałymi sytuacjami, przypominamy o punkcie III.3 regulaminu, który przez wielu graczy zostaje nagminnie łamany:
*”DM2 jest shardem przeznaczonym dla tych, którzy odznaczają się wiedzą na temat fantasy oraz potrafią odnaleźć się w jej świecie. Każdy gracz zobowiązany jest do odgrywania swojej postaci zgodnie z zasadami rozsądku oraz klimatem świata fantasy.” *

Informujemy, że z dniem dzisiejszym zaostrzamy kary jak i zarówno zawężamy paletę obelg którymi można szafować w kierunku do drugiego gracza.
Wszelkie odzywki typu leż* psie*, pajacu, pierdolo, szmato, biedny śmieciu itp. oraz pojęcia kolokwialne znane z Discorda takie jak wolaj kolegow pod gong czy naucz się biegać oraz skróty tj. puszka z mitha, 10k/25kk, 250gp itp. – czyli ogólne przenoszenie przepychanki słownej z Discorda do Gry -> będą karane.

Jednocześnie informujemy, że mamy świadomość iż pewne słowa można użyć w kontekście RPG i rozmów przy podczas odgrywania postaci – natomiast musi być to oparte o odpowiedni kontekst klimatu świata fantasy.

Osoby niereformowalne będą mierzyły się z wzrostem długości kary za kolejne łamanie regulaminu.

MK