Drodzy gracze, w celu polepszenia jakości naszego serwera oraz stworzenia Wam warunków do jeszcze lepszej zabawy dokonaliśmy następujących zmian w Ekipie:

Zirr awansował na koordynatora scenarzystów. Możecie się z nim kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących fabuły, szczególnie jeśli tworzycie grupę klimatyczną, która nie posiada aktualnie opiekuna. Na pewno też nie odmówi Wam udziału w dyskusji o Waszych pomysłach na odgrywanie postaci. Słowem, jeżeli chcielibyście wyjść z inicjatywą, macie jakiekolwiek wątpliwości czy dowolne inne sprawy dotyczące szeroko pojętego RPG – to jest to właśnie odpowiedni człowiek.
Aqe będzie starała się sprawić, by świat dawał wrażenie żywego i ciekawego, oraz organizować wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Życzylibyście sobie nietypowe wyścigi konne czy żeglarskie? A może konkurs wiedzy o Sosarii, lub klasyczny turniej o największego zabijakę w świecie? Aqe niewątpliwie odpowie na każde zapotrzebowanie z tejże dziedziny.
Moriana zmienia profil swoich działań i przestaje być scenarzystką, by całkowicie poświęcić swoją uwagę na bardziej technicznych aspektach, albowiem została ona osobą dedykowaną do realizacji zmian zarówno w mapie, jak i w spawnach. Liczymy, że dzięki tak wąskiej specjalizacji w najbliższej przyszłości będziecie mogli poznawać nowe lub odswieżone lokacje jak i stawiać czoła nowym mniejszym i większym wyzwaniom.
DzikiHL został (już oficjalnie) administratorem, dziedzina jego zadań będzie w zasadzie analogiczna do tego, czym zajmował się kiedyś Dhagt. Co za tym idzie, jest idealna osobą do podjęcia rozmowy w przypadku ewentualnym pojawieniu się sporów na linii gracz-ekipant, oraz w sytuacjach wystąpienia spraw na tyle nietypowych, że nie podpadają pod obowiązki żadnego innego członka ekipy.

Dodatkowo z urlopów wracają:
Havv0c mimo, że nadal brakuje mu czasu na realizację fabuły to nadal będzie obsługiwał zgłoszenia o nieklimatycznych morderstwach i wszelkich tematach, które się o to ocierają (przypominam, że najefektywniejszą metodą zgłaszania jest wybranie opcji „Inny gracz mnie dreczy lub lamie regulamin” w pomocy).
Mart w roli scenarzysty. Na początek powrotu do pracy przejmie on opiekę nad grupami nekromantów, jadeitowego kultu oraz wampirów.
Appis w tejże samej roli, on jednak skupi się na animacji świata „z doskoku”.
Sin, czyli ja, wracam, by dołożyć wszelkich starań iż kierunek, którym podąża serwer jest jak najlepszy. Możecie się do mnie zgłaszać z tymi samymi tematami co do DzikiegoHL, a dodatkowo postaram się zapewnić nowości skryptowe, oraz będę wspierał Moriane przy spawnach.
I na końcu, bo bez zmian, ale zdecydowanie nie mniej ważny Mae, który nadal będzie główną osobą odpowiedzialną za techniczną stroną serwera (jak chociażby utrzymanie), oraz wspierał nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wyrażam głęboką nadzieję, ze uda się nam odpowiedzieć na wszystkie Wasze potrzeby, oraz że będziecie czerpać radość z uczestniczenia w tym projekcie i wspólnymi siłami uda się nam się przezwyciężyć trudniejszy czas.