Znalazłeś w grze błąd i chcesz go komuś zgłosić.

Najlepiej zrobisz, tworząc odpowiedni temat w dziale błędy naszego forum. Opisz jak najdokładniej sposób jego odtworzenia, skutki jakie za sobą pociąga itp. Im więcej informacji podasz, tym łatwiej będzie go zdiagnozować jednemu z naszych skrypterów. Jeżeli uważasz, że błąd jest na tyle na tyle poważny, że nie może czekać, bądź do czasu poprawienia nie powinien zostać ujawniony, zgłoś się do któregoś z mistrzów gry drogą mailową, przez PW na forum albo poprzez IRCa.

Nie wiesz czegoś, lub potrzebujesz pomocy?

Przede wszystkim przejrzyj grupę podstron znajdującą się w dziale „Poradniki”. Z pewnością wiele istotnych kwestii zostało poruszonych w naszym „F.A.Q”, oraz na podstronie „Jak zacząć”.

Kolejnym krokiem w poszukiwaniu pomocy powinno być odwiedzenie forum. Skorzystaj z odpowiednich narzędzi jakie ono udostępnia, np. możliwości wyszukiwania tematów, by znaleźć te które wydają się być pomocne.

Jeżeli i tam nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie to pozostaje jeszcze sieć IRC – DarkMyst. Więcej informacji jak się połączyć znajdziesz w dziale: „IRC”.