Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 256772 razy)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« dnia: 2008 09 01, 20:37:26 »
cQ swoim tematem nakrecil mnie do zalozenia topicu... Takze nabylem X'a i jak wiemy oferuje On wiele , wiele i jeszcze raz wiele gier, pytanie tylko do uzytkownikow konsoli, ktore gry oplaca sie kupic i co polecacie?? obecnie mam Assasina, CoD 4, Bournout paradise, Dead or alive 4, virtua fighter 5 i devil may cry 4... Jak wiadomo kazda gra sie kiedys konczy, CoD'a przeszedlem, koncze Bournouta oraz Assasina, zas w Devila juz sie nagralem. Przy okazji warto tez spytac czy warto skusic sie na przerobke, skoro jestem w stanie zrezygnowac z internetu w konsoli??
Wódkę ciurkiem tak

 

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Xbox 360
« Odpowiedź #1 dnia: 2008 09 01, 21:20:46 »
www.psxextreme.pl

moje top3:

Bioshock
Assassins Creed
GTA4
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline Girv

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 89
Re: Xbox 360 again
« Odpowiedź #2 dnia: 2008 09 01, 21:27:45 »
Cytat: "Avenavo"
cQ swoim tematem nakrecil mnie do zalozenia topicu... Takze nabylem X'a i jak wiemy oferuje On wiele , wiele i jeszcze raz wiele gier, pytanie tylko do uzytkownikow konsoli, ktore gry oplaca sie kupic i co polecacie?? obecnie mam Assasina, CoD 4, Bournout paradise, Dead or alive 4, virtua fighter 5 i devil may cry 4... Jak wiadomo kazda gra sie kiedys konczy, CoD'a przeszedlem, koncze Bournouta oraz Assasina, zas w Devila juz sie nagralem. Przy okazji warto tez spytac czy warto skusic sie na przerobke, skoro jestem w stanie zrezygnowac z internetu w konsoli??



Jeśli nie zamierzasz korzystać z netu i funkcji live to na przeróbkę można się zdecydować. Jedak jest to jakieś ryzyko. Dobrze jest przerabiać u doświadczonych osób. Jednak mimo to ryzyko pozostaje. Jeśli masz fundusze na oryginalne gry to ja bym nie przerabiał...Ponoć słyszałem ze z funkcja live można się świetnie bawić w GTA IV...

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #3 dnia: 2008 09 01, 21:36:56 »
ja mam soul caliber 4 dark sector i ghost recon 2 i wszystkie gry mi sie bodobaja dark sector calkiem fajny ale ja kupilem x boxa dla jednej gry :) a nazwa jej rock band!
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Will

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #4 dnia: 2008 09 01, 21:38:54 »
:shock:

CoD już się nudzi? Mam Xbox'a już ponad pół roku i CoD 4 single skończyłem na treningu. Gram ciągle multi i ownuje n00bów moim M16 ;) . Nick mrSoczi jakby co.

Assasina uważam za przereklamowane gówno, które poza grafiką nie oferuje nic.

GTA 4 dobre, podobnie jak Burnout Paradise. Od jakiegoś czasu nie kupiłem żadnej nowej gry z racji iż zaraz wyjdzie pare hitów: Fallout 3, Project Origin, Dead Space, Star Wars: Force Unleashed. No i Bioshock czeka aż go kupie wreszcie ;) ...

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #5 dnia: 2008 09 01, 22:10:59 »
z Codem wszystko fajnie pieknie, ale poki co nie podlaczalem X'a pod neta :P mam neostrade z modemem i nie wiem nawet jak podlaczyc neo do X'a zeby dzialalo :P
Wódkę ciurkiem tak

Offline Alvor_Lucard

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 454
Xbox 360
« Odpowiedź #6 dnia: 2008 09 01, 23:15:27 »
Mass efect - pro
*Mlask Mlask* Zastanawiasz się jak ciesze ryja kiedy płaczesz mi na PW o PK? - popatrz na Awatar :)

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Xbox 360
« Odpowiedź #7 dnia: 2008 09 02, 00:15:32 »
wlasnie w mass efect jeszcze nie gralem, bo mi na blue dragonie 360'tka padla. znow zaczyna sie cos psuc, bo plyty rysuje, ehhh. sprzedam w cholere chyba, albo wymienie na ps3, bo juz mnie to denerwuje.

co do assassins creed. ja nie gralem dla grafiki, tylko fabuly, ktora naprawde dawala rade. samo zycie w 3 arabskich miastach warto zobaczyc. a ci, ktorym sie nie podoba to "infidel". ;)

bioshock to piekna gra. klaustrofobiczne podejscie do gracza, ktorego los zostawil na pastwe w jednym z najlepszych pomyslow na gre od czasow dooma. do tego lata 20'te trzymaja w napieciu do samego konca. ja gralem 2 dni non stop. urlop wzialem, jeszcze zadzwonilem, ze chory jestem i skonczylem tego fabularnego molocha. ale szczerze sie przyznam, ze drugi raz gry nie zaczalem. stracila czar po tym, jak zobaczylem demo koncowe. chociaz nadal 1 miejsce na liscie, must have w 100 procentach.

co do gta4 to dopiero poznaje ta gre. ledwo przeszedlem do 2 czesci miasta, ale przyznaje ze tyle smaczkow to ja nigdy nie widzialem. nawet firma taxi nazywa sie WTF.  :twisted:

ciekawilo mnie zawsze, jak wyglada crackdown na multi, bo singiel wciaga. nawet bardzo wciaga. gow ze swoja grafika niszczy wszystko na poczatku. ale gra jest zbyt krotka i do tego ma zrabany multiplayer (tu zdania sa w sumie podzielone). ale coop wymiata i warto zmusic kumpla do gry. nic nie podnosi adrenaliny, jak we dwoch uciekacie przed sliczna panna o imieniu berserker. ;) blue dragon tylko dla fanow jrpg. niby fabula wciaga i gra za naszymi wymaganiami nadaza, ale po jakim czasie nudzi sie zabijanie ciagle slimakow kup i innego tego typu badziewia. overlord to bardzo smieszna bajka, ale na dluzsze godziny zmudna. z serii cod gralem tylko w 3 i chyba wiecej w multiplayer, ktory teraz z perspektywy czasu przyznaje - byl z przewaga dla ally. ninety nine nights chyba tylko dla fanow sieczki. kupilem, przeszedlem 1 etap i lezy. c&c3:tw chyba nawet tutoriala nie przeszedlem, chyba sprzedam. strategie to chyba tylko na pc. najwieksza pomylka na x360? do tej pory dark project, czy jakos tak. dziwny i strasznie wolny fpp. blah.
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #8 dnia: 2008 09 02, 06:37:04 »
e tam pograjcie sobie w rock banda hehe ja kupilem konsole bo tego nie wydadza na pcta a gitar hero 4 tez juz na pieca nie wyjdzie ;]
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #9 dnia: 2008 09 03, 19:37:40 »
Ja jestem wielkim fanem gier jRPG, niestety jest malo gier tego rodzaju na ta konsole, interesuje mnie kupno Lost Oddysey, jest tworcy Final Fantasy wiec moze byc dobre, no i przy okazji slyszalem ze Final Fantasy XIII ma wyjsc na X'a co mnie wielce cieszy.
Wódkę ciurkiem tak

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #10 dnia: 2008 09 03, 20:02:40 »
ja wlasnie zamowilem final odysey za 15f wiec nie droga i tak 13 bedzie na boxa widzialem advert w tv
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #11 dnia: 2008 09 04, 23:52:49 »
zainteresowala mnie ostatnio gra "Eternal sonata" takze gierka cRPG, opowiada o mlodym (dla wiochy) SZOPENIE, na 3 godziny przed jego smiercia, trafia On do innego magicznego swiata... bla bla bla, w kazdym badz razie grafika jest dosc przyjemna, a w tle leca utwory jego wykonania. Zatem gra mzoe ciekawie sie zapowiadac, jej cena to 159 zlotych, takze sie zastanawiam. Widzial ktos kiedys ta gre na zywo??
Wódkę ciurkiem tak

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #12 dnia: 2008 09 06, 11:08:02 »
ok jestem po paru h lost odysej gra calkiem spoko z ladna grafika widac ze robili ja tworcy ff bo system bardzo ja przypomina ;] co do fabuly coz nie wiem ale chyba sie zawinie jak moje jelito czuje to w moczu
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Xbox 360
« Odpowiedź #13 dnia: 2008 09 06, 11:33:35 »
Cytat: "Avenavo"
zainteresowala mnie ostatnio gra "Eternal sonata" takze gierka cRPG, opowiada o mlodym (dla wiochy) SZOPENIE, na 3 godziny przed jego smiercia, trafia On do innego magicznego swiata... bla bla bla, w kazdym badz razie grafika jest dosc przyjemna, a w tle leca utwory jego wykonania. Zatem gra mzoe ciekawie sie zapowiadac, jej cena to 159 zlotych, takze sie zastanawiam. Widzial ktos kiedys ta gre na zywo??


gralem w demo i mam zamiar kupic. ale mi sie podobaja wszystkie jrpg. ;)
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #14 dnia: 2008 09 06, 13:21:02 »
a ja wlasnie gralem w demo force unlishet czy jak sie to pisze i kurde ciagle kocham star warsy a ktos gral w too human? no i za tydzien kupuje rock banda!!!!!!! :D
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)