Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 256814 razy)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« dnia: 2008 09 01, 20:37:26 »
cQ swoim tematem nakrecil mnie do zalozenia topicu... Takze nabylem X'a i jak wiemy oferuje On wiele , wiele i jeszcze raz wiele gier, pytanie tylko do uzytkownikow konsoli, ktore gry oplaca sie kupic i co polecacie?? obecnie mam Assasina, CoD 4, Bournout paradise, Dead or alive 4, virtua fighter 5 i devil may cry 4... Jak wiadomo kazda gra sie kiedys konczy, CoD'a przeszedlem, koncze Bournouta oraz Assasina, zas w Devila juz sie nagralem. Przy okazji warto tez spytac czy warto skusic sie na przerobke, skoro jestem w stanie zrezygnowac z internetu w konsoli??
Wódkę ciurkiem tak

 

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #16 dnia: 2008 09 06, 14:01:49 »
ja za tydzien dobieram sie do Lost Oddysey, mam rozumiec cQ ze gre oplaca sie kupic?? eternal sonata moze tez za tydzien bedzie zakupiona, a jak nie to na nastepny strzal
Wódkę ciurkiem tak

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #17 dnia: 2008 09 06, 14:20:13 »
sa rozne opinie na temat tej gry ze mehcanika stara ze dlugo sie wczytuje ze grafika cienka (co jest wielkim lolem bo jest wyrabana) ale mi osobiscie sie podoba ale mowie ciezko jrpg ocenic po 5h grania
mysle ze spodoba sie fanom jrpgow ;]
EDIT: gralem wlasnie w demo Ninja Gaiden 2 oooo booozeee piekna nawalana mmmm serio moj nastepny zakop napewno!
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline had_ol

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Xbox 360
« Odpowiedź #18 dnia: 2008 09 08, 09:19:58 »
Zależy co lubisz. Ja osobiści polecam Gears of War oraz Forzamotorsport 2. Obie gry można naprawdę tanio kupić na Allegro a są bardzo udane. Ponadto polecam Mass Effect - bardzo udany RPG. Jeżeli z kolei lubisz wyścigi bardziej arcadowe niż forza to mogę polecić Race Driver: Grid. Dla miłośników takich gier jak tenis - Top Spin 3. Generalnie wybór jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o przerabiania konsoli, to osobiście nie polecam. Po pierwsze będziesz tego żałował jak ci padnie, po drugi granie online jest naprawdę warte kupowania oryginałów. Często organizowane są różne turnieje np. w forze i inne gry. Szkoda byłoby to stracić. Poza możliwością grania online tracisz oczywiście wszystko co wiąże się z dostępem do netu czyli nie będziesz mógł updatować gier (często p9ojawiają się patche ściągane przez xblive), nie będzie ci dane zainstalować poprawek do samego systemu konsoli itd. Nie warto.

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #19 dnia: 2008 09 08, 13:33:15 »
gral ktos w fallouta 3 na xboxie???? wlasnie obejrzalem filmiki i mnie zainteresowalo
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #20 dnia: 2008 09 09, 01:27:53 »
F3 jeszcze nie wyszedl, ale czekam i kupuje od razu jak wyjdzie ^^
Wódkę ciurkiem tak

_TdroL

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #21 dnia: 2008 09 09, 10:35:17 »
Polecam soul calibura 4. Lepsze od tekkenów, doa, itp. :P
Jak chcesz posłuchać o grach, to polecam audycję Gramy na Maksa w radiu centrum, we wtorki od 18.30 do 20.00 (dziś, khy :P).

Offline Kas

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 262
Xbox 360
« Odpowiedź #22 dnia: 2008 09 09, 10:53:23 »
Cytat: "_TdroL"
Polecam soul calibura 4. Lepsze od tekkenów, doa, itp. :P

zapomniales dodac ze siostra cie w to rozwala :D
Lublin przeprasza za LVika

Aruvin: Problem zajmowania miejsca jest niemal zerowy w porównaniu do tego, że ilość itemów i innych śmieci jakie trzymacie w domkach wydłuża zapis stanu świata do długości szczytowania świni wietnamskiej. :/

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #23 dnia: 2008 09 09, 11:29:27 »
mam soul calibura 4 jak nei wyszedl fallout?
Edit: a tak 10 pazdziernika bedzie ;]
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #24 dnia: 2008 09 09, 14:48:50 »
podejrzewam ze soul calibura od kuzyna na urodziny dostane ^^ ostatnio pykalismy w demko i strasznie przy Nim ta gre chwalilem, a teraz mam urodziny w sobote i kuzyn ma juz dla mnie "jakis prezent" wiec wcale bym sie nie zdziwil :)
a soul calibura lubie, na psx'ie i na ps2 troche mucilem, wsumie gralem w cala serie i zawsze bylem zachwycony :)
Wódkę ciurkiem tak

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #25 dnia: 2008 09 10, 00:02:50 »
wlasnie skonczylem 9h sesje w rockbanda i coz miooooooddddddd ahh boska gra dla wszystkich fanow grania na instrumentach polecam!
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline had_ol

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Xbox 360
« Odpowiedź #26 dnia: 2008 09 10, 06:31:31 »
Ja na razie męczę Guitar Hero III. Co do Rocka Band zastanawiam się czy starczy mi miejsca na rozstawienie perkusji ;). No i czekam też na grę Lips. Zapowiada się równie ciekawie.

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #27 dnia: 2008 09 10, 21:36:45 »
Rock band pewno bym kupil ale... pieniadze ;/
Wódkę ciurkiem tak

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Xbox 360
« Odpowiedź #28 dnia: 2008 09 11, 00:27:50 »
Cytat: "Avenavo"
Rock band pewno bym kupil ale... pieniadze ;/

no niestety wszystkie instrumenty i gra troche kosztuja :(
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Avenavo

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 73
Xbox 360
« Odpowiedź #29 dnia: 2008 09 12, 12:51:06 »
wlasnie przeszedlem Devil May Cry 4... Jezeli ktos gral w poprzednie gry i podobaly mu sie, zdecydowanie polecam, jak dla mnie najlepsza czesc. Gra jest bardzo mila dla oka, fabula wkreca zas muzyka dodaje temu wszystkiemu jeszcze wiecej smaczku. Gre przechodzilem w czasie z klasa "S" czyli najlepsza ranga jaka mozna dostac, czyli jedna misje przechodzilem bardzo szybko, mimo tego gra zaoferowala mi jakies 14 godzin gry, czyli nie tak strasznie krotko, w porownaniu do CoD'a 4 ktorego przeszedlem moze w 5-6 godzin jest to dosc sporo :)

Teraz szczerze mowiac nie mam w co grac, musze czekac do niedzieli zeby wkoncu zakupic Lost Oddysey, wtedy bedzie mucka ^^
Wódkę ciurkiem tak

Offline licho

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2429
Xbox 360
« Odpowiedź #30 dnia: 2008 09 12, 17:49:10 »
VF5.
Mam dwie gry, vf5 i Gears, gears pograłem godzinę,
vf5 gram ile i kiedy tylko mogę.

Ma to czego brakowało mi zawsze. Czyli doskonały online i mechanikę taką że rok nie starczy na opanowanie jej w sposób perfekcyjny.

Gra rozwala.
Przed lichem nie można było się uchronić, jedynym sposobem było cierpliwe znoszenie go i oczekiwanie aż odejdzie.


A Mae kasuje wiadomości bez powiadomienia użytkownika o tym że usunął, co jest bardzo niekulturalne.