Autor Wątek: PlayStation3  (Przeczytany 227782 razy)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
PlayStation3
« dnia: 2009 03 02, 18:50:21 »
Ile osób na forum dmki posiada PS3?
W jakie gry gracie na multi?
Jakie gry polecacie? :>
mors vincet omnia

 

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
PlayStation3
« Odpowiedź #1 dnia: 2009 03 02, 19:59:09 »
Killzone 2 i Little Big Planet miażdżą ;)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
PlayStation3
« Odpowiedź #2 dnia: 2009 03 02, 20:13:18 »
Killzone2 faktycznie miażdży;]
btw, krew, pod jakim nickiem grasz? :P
mors vincet omnia

Offline dMN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 85
  • Video adept
PlayStation3
« Odpowiedź #3 dnia: 2009 03 02, 20:14:07 »
Resident Evil 5
GTA 4
Killzone 2
Burnout Paradise
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
WWE SmackDown! vs. RAW 2009

Osobiście nie mam konsoli ale w to u brata gramy :>
Lubieu grać w gry <3

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
PlayStation3
« Odpowiedź #4 dnia: 2009 03 02, 20:16:49 »
Cytat: "Kamiz"
Killzone2 faktycznie miażdży;]
btw, krew, pod jakim nickiem grasz? :P


no ja niestety tylko tyle co w pracy (pracuje w branży więc musze zdobywac referencje, nie? :D). wlasnej pski jeszcze nie mam, zatwardzialym zwolennikiem blaszakow jestem, ale chyba niedlugo pekne i odloze troche grosza...

btw. nie powinno byc problemu z podlaczeniem monitora od kompa do pski jakby co? (dvi? bo d-sub to chyba nie?)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
PlayStation3
« Odpowiedź #5 dnia: 2009 03 02, 20:18:48 »
hm, wiem że są kable dvi->hdmi, sam tak komp do tv podlaczalem, ale jakieś przejściówki są napewno, kiumpel ma podłączonego xboxa do monitora i smiga.
mors vincet omnia

Offline Aetas

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 210
PlayStation3
« Odpowiedź #6 dnia: 2009 03 04, 09:40:51 »
ja mam ps3, xboxa i wii... wiec pisze obiektywnie. gry na xboxa pupuje tylko jak jakis eclusive wchodzi a tak to all gry na ps3... bo sa poprostu lepsze. To jest moje zdanie. Mam dobry telewizor i naprawde czasem mnie dziwia te porównania gdzie xbox juest niby lepszy... ;/ resident evil mial byc o niebo lepszy... i dla przykladu wpadl do mnie kumple i mowi ze w wersji na xboxa w tym demie residenta jest lepsze jakies tam chropoweate sciany i inne detale... zagrał w wersje na ps3.. i az mu kopara opadła gdy zobaczyl ze w momentach ktory miały byc gorsze konsola sony radzi sobie lepiej. o niebo lepiej.... wiec heh wszystko zalezy od miejsca siedzenia... ja to pisze jako posiadacz wszystkich 3 konsol.
Gorgian 21/01/2020 godzina 14:59

powiedz mi jakie masz staty magiem. Bo teraz mag musi mieć przynajmniej 90/20/90 żeby grać.

Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #7 dnia: 2009 10 15, 18:48:52 »
Ja mam rowniez ps3.
Wole ta konsole przez chociazby wzglad na exclusive jakimi sa final metal killzone itd.

Gry jakie posiadam:
Endwar
Killzone 2
Metal Gear Solid 4
Soul Calibur IV
Mirrors Edge
Lost Planet
Devil May Cry 4
Heavenly Sword
Call of Duty 4 (nie moje :P)
Sprintell Cell
GTA 4

Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #8 dnia: 2009 10 18, 23:31:35 »
Czyzby konsola ps3 umarla? :D:D Wszyscy tylko na xach pykaja? :d

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #9 dnia: 2009 10 19, 00:00:28 »
Czemu uważasz że ps3 miało by umrzeć, kiedy jego życie właśnie się zaczyna? A, no tak. Nie stać was na kupienie oryginalnych gier, dlatego gracie na Xboxach :p .

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #10 dnia: 2009 10 19, 00:18:49 »
Przesadzasz Dahak, ps3 dopiero ostatnio staniało przy okazji wejścia slima, a teraz zaczyna sie złoty okres, wychodzi uncharted 2, gran turismo 5, heavy rain, i kilka innych perełek. :]
mors vincet omnia

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #11 dnia: 2009 10 19, 00:51:22 »
Co nie zmienia faktu, że w Polsce konsola nie przyjmie się jeszcze długo, bo ludzie nie wydaja kasy na oryginalne gry :> .

Offline Badalaman

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1534
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #12 dnia: 2009 10 19, 07:47:08 »
Bo poco placic za cos co mozna miec za darmo ;)

Argument "nie kupujecie bo was nie stac" jest czesto bledny.
Po prostu ludzie decyduja sie wydac pieniadze na cos innego a gry/filmy/ksiazki/programy pozyskuja za darmo  8)

A no i spotkalem sie z opinia ze na PS3 znaczna czesc gier to "japonszczyzna" a nie kazdego te klimaty interesuja (choc moze to tylko obiegowa opinia).

P.S. Nawet zakladajac ze faktycznie czynnikiem jest dostepnosc pirackich gier - wychodzi ze to pozytywny czynnik, sprzedaje sie wiecej konsol - producent zarabia, wiecej ludzi gra w gry na dana konsole - czesc uzna ze warto niektore kupic w wersji oryginalnej dla trybu multi badz by miec ladne pudelko i swiadomosc posiadania danej gry w oryginale - zarabiaja tworcy gier.

P.S.2 Spotkalem sie kiedys z calkiem ceikawa opinia w dyskusji "PC vs konsole".
Dla PC najlepiej by bylo gdyby na konsolach nie dalo sie odpalac pirackich kopi, wowczas zajma niszowe miejsce i PC nadal bedzie dominowac w dziedzinie gier.

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #13 dnia: 2009 10 19, 10:34:21 »
Pisałem ci już Badal po co płacić jeśli można mieć za darmo. By nie być złodziejem. Skoro możesz ukraść jabłko z targu i ujdzie ci to zupełnie bezkarnie, to czemu tego nie robisz? W końcu po co płacić za coś co możesz mieć za darmo?

Przykro mi cię rozczarować Badal, ale pieniądze jakie producent zarabia na samej konsoli nie są kosmicznie duże. Przy konsolach zarabia się właśnie na grach. Zresztą, jeśli jesteś inteligentny to wyceń sobie wartość poszczególnych elementów w PS3 i powiedz i czy to jest warte około 1200 zł? :> Rynek konsolowy rządzi się innymi prawami niż pctowy.

Druga rzecz - jasne że na PS3 jest dużo Japońszczyzny - w końcu to konsola zrobiona przez japońców. Ale pieprzeniem jest, że tylko takie gry są. Tyle że głupek trzymał by się tego że są takie gry, skoro jest ponad 500 tytułów w tym momencie.

A najlepsze porównanie o tym jak idzie PS3 na rynku, które wielu Xboxowców lubi przywoływać. Xbox sprzedał się lepiej na świecie. W ilości około 30 milinów (dane maj 2009) przy marnych 24 milionach PS3 (dane sierpień 2009). Szkoda tylko, że Xbox debiutował praktycznie rok wcześniej od PS3 :) .

Offline Badalaman

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1534
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #14 dnia: 2009 10 19, 11:32:48 »
Jablka sa tanie, wiec moge je sobie legalnie kupic i kupuje w takich ilosciach jakie mam ochote nabyc, tym samym niemam potrzeby wejscia w ich posiadanie w sposob niezgodny z prawem.
Gry sa na tyle drogie ze nie majac mozliwosci  dostac ich za darmo/tanio nie mialbym wiekszosci tytulow wcale. Kupilbym wybrany, majacy dobrze sprawdzona i potwierdzona opinie tytul gwarantujac mi duzo zabawy.
To przy zalozeniu ze niebyloby juz nagrnaych "piratow" za drobna czesc ceny oryginalu, co jest malo prawdopodobne wiec spie spokojnie ;)

Do tego zabierajac jablka nie placac za nie okradlbym ich wlasciciela i pozbawil go jablka.
Sciagajac gre/film/muzyke z netu nie dokonuje kradziezy, w mysl polskiego prawa. Nie zabieram zadnego przedmiotu wlascicielowi.
Porownania z kradzieza rzeczywistych przedmiotow a piractwem sa zupelnie bledne. Wlasciwe byloby porownanie kradziezy jablek z kradzieza pudelka z gra ze sklepu.

Co do ceny konsol to producent nie kupuje w detalu podzespolow tylko zamawia okreslone partie towaru czy tez sam je produkuje w swoich fabrykach, a wowczas koszt konsoli jest niewielki, wiec bajki o sprzedazy ponizej kosztow produkcji do mnie nie przemawiaja.
A to ze dodatkowo a nawet glownie zarabia na grach, znaczy ze jednak sie oplaca je robic ;)

P.S. Jesli sprzedawca jablek na targu nienabija ich na kase to jest to tez chyba nielegalne. W koncu nie bedzie od tego zaplaconego podatku, vatow czy co tam jeszcze, wiec nawet placac za nie wlascicielowi pewnie uczestniczymy w jakims przestepstwie ;)

P.S.2 Diab, Ty pracujesz w branzy gier komputerowych czy co ze Cie tak boli to piractwo?:P