Autor Wątek: PlayStation3  (Przeczytany 227784 razy)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
PlayStation3
« dnia: 2009 03 02, 18:50:21 »
Ile osób na forum dmki posiada PS3?
W jakie gry gracie na multi?
Jakie gry polecacie? :>
mors vincet omnia

 

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #31 dnia: 2009 10 28, 11:55:40 »
Gran Turismo 5
Ratchet and Clank Future: Crack in Time
Heavy Rain
God of War 3
w 2010
Resistance 3
Killzone 3
i tak dalej :P
mors vincet omnia

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #32 dnia: 2009 10 28, 12:22:35 »
cq - możliwościami technicznymi PS3 przewyższa Xboxa. To naturalne, skoro ps3 wyszedł rok później. Zresztą, jak podaje wikipedia na liście gier jest 159 exlusivów na ps3 i 117 na Xboxa. Dodakowo tylko 9 gier które wyszło na PS3 wyszło poza konsole. A różnice między sprzętami będzie chyba najlepiej widać przy najnowszym finalu, który na Xboxa wyjdzie na DVD, a na PS3 na blurayu :) . Podejrzewam, że wyjdą dwie różne jakościowo gry :P .


Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #33 dnia: 2009 10 28, 14:13:58 »
Tak gadacie a gowno za przeproszeniem wiecie :D... Oto lista niektorych ex'ow na ps3 :D :
- Demon's Soulss
- Uncharted 2: Among Thieves
- EyePet
- Ratchet & Clank Future: A Crank in Time
- God Of War Collection
- MAG
- Quantum Theory
- God Of War 3
- Gran Turismo 5
- Heavy Rain
- The Last Guardian
- Heavenly Sword

I beda wzchodzic ex'y na ps3, chociazby z glupiej racji sixaxis. Tego sie chyba nigdy nie dorobi xbox.... Jak ktos nie wie jakie gry beda wychodzic niech sie lepiej nie odzywa :D
Pozdro dla wszystkich konsolowcow :D:D:D. PSN: alex_ols

Will

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #34 dnia: 2009 10 28, 14:33:34 »
Co nie zmienia faktu, że uważam PSN za gówno w porównaniu do XBL. A to jest ogromny minus względem Xbox'a. Póki to się nie zmieni PS3 będzie ciągle uważane za niedorobione i żadne exclusive'y tego nie poprawią.

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #35 dnia: 2009 10 28, 17:15:46 »
Will, nei wiem czym różni sie xbl od psn, wytlumacz. Bo szczerze mowiac jesli chodzi o gre online nie mialem akcji typu wysokie pingi chociaz moje lacze pod tym wzgledem kuleje, ale, to moze killzone cos poprawial. :P
mors vincet omnia

Will

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #36 dnia: 2009 10 29, 08:26:12 »
A umiesz czytać ;) ? Pół roku grałem w CoD4 na XBL. Teraz gram na PSN. Różnica jest spora. Dużo meczy na PSN jest jakościowo bardzo słabych. Na XBL może raz na tydzień trafił mi się taki mecz.

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #37 dnia: 2009 10 29, 09:03:10 »
nie mam zadnych problemow z pingiem.... nie wiem za bardzo ocb. moze grasz na amerykanskich serwerach? :P

a moze grasz przez router? otworzyles upnp na routerze?

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #38 dnia: 2009 10 29, 10:03:02 »
Tak gadacie a gowno za przeproszeniem wiecie :D... Oto lista niektorych ex'ow na ps3 :D :
- Demon's Soulss
- Uncharted 2: Among Thieves
- EyePet
- Ratchet & Clank Future: A Crank in Time
- God Of War Collection
- MAG
- Quantum Theory
- God Of War 3
- Gran Turismo 5
- Heavy Rain
- The Last Guardian
- Heavenly Sword

I beda wzchodzic ex'y na ps3, chociazby z glupiej racji sixaxis. Tego sie chyba nigdy nie dorobi xbox.... Jak ktos nie wie jakie gry beda wychodzic niech sie lepiej nie odzywa :D
Pozdro dla wszystkich konsolowcow :D:D:D. PSN: alex_ols
no spoko ale to sa gry ze tak powiem (nie liczac GT5) nic nie znaczace ;]

jeszcze raz mowie nie uwazam ze ps3 to zla konsola uwazam ze duze firmy wydajace hity nie beda robic exlusiwow bo z tego nie wyzyja i tym sposobem tekken 6 i ff i mgs bedzie na xboxa
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #39 dnia: 2009 10 29, 10:07:42 »
Cytuj
(...)
- Uncharted 2: Among Thieves
(...)
- God Of War Collection
(...)
- MAG
(...)
- God Of War 3
(...)

no spoko ale to sa gry ze tak powiem (nie liczac GT5) nic nie znaczace ;]

^^ :D

na szczescie w robocie mam obie konsolki i na zywo moge porownac.... ostatnio ktos cos na x'a odpalil to myslalem ze kobitka odkurzac przyszla...

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #40 dnia: 2009 10 29, 10:36:17 »
krewetek nie bede sie kłócił bo mam obydwie konsole w domu i dla mnie miedzy nimi nie ma zadnej roznicy gry chodza tak samo wygladaja tak samo
z punktu widzenia gracza nie ma roznicy i tyle (poza cena)
a z glosnoscia boxa oczywiscie przesadzasz ;]
lubie ps3 i lubie xboxa ;] ale gry do mnie nie przemawiaja jesli juz mialbym namawiac na ps3 pokazalbym to:
http://www.youtube.com/watch?v=4C92UpQLn6Y&feature=related
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #41 dnia: 2009 10 29, 11:17:57 »
Przyznam ze w wiekszosci tytulow nie ma roznicy jesli chodzi o wydajnosc konsol. Jednak teraz dla boxa zaczynaja sie schody. Bo gra MAG, ktora bedzie obslugiwac jednoczesnie 256 graczy online na jednej mapce wielkosci sredniego miasta. Final Fantasy bedzie wydany na boxa, ale na DVD  co ukroci nieco jego potencjal. Jeszcze pozatym nie wiadomo czy ffIV online, bedzie wydany na boxa.
Uncharted 2, God of War, Heavenly Sword i inne gry to nei byle pierdulki. Znawcy sie odzywaja co maja obie konsole. Przyznam ze rowniez chcialbym chyba miec obie. Ale to drogo w ch... wychodzi, a pozatym procz cen gier licza sie rowniez inne rzeczy. Dla mnie pad od boxa to kicz (ale to moje zdanie). Pomysly do czego jeszcze bedzie mozna wykorzystac konsole ps3, dopiero ruszaja z miejsca. Pokazuja to gry, ktore wykorzystuja sixaxis, kamere sterowanie dzwiekiem itd.... Prawda jest taka ze jak ktos TYLKO siedzi w domu i gra to lepiej niech kupi boxa, bo moze sobie piraty sciagac.


PS.
 Pamietajcie ze to dzial PS3 a nie porownywanie boxa z ps3. Zalozcie sobie topic ps3vsbox albo cos. Tutaj chyba mieli ludzie sie wymieniac wywolaniami na PSN, wymieniac sie grami czy kit wie tam jeszcze czym. To nie topic do sporow co jest lepsze..............................................................

Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #42 dnia: 2009 10 29, 11:23:51 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #43 dnia: 2009 10 29, 11:39:51 »
Pamietajcie ze to dzial PS3 a nie porownywanie boxa z ps3. Zalozcie sobie topic ps3vsbox albo cos. Tutaj chyba mieli ludzie sie wymieniac wywolaniami na PSN, wymieniac sie grami czy kit wie tam jeszcze czym. To nie topic do sporow co jest lepsze..............................................................
Forum DMki ;]
Ja wam polece sciagnac z pss demko (a potem cała) Pixeljunk Eden, bardzo idstresowujaca gra. :]
mors vincet omnia

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #44 dnia: 2009 10 29, 11:48:53 »
cq - możliwościami technicznymi PS3 przewyższa Xboxa. To naturalne, skoro ps3 wyszedł rok później. Zresztą, jak podaje wikipedia na liście gier jest 159 exlusivów na ps3 i 117 na Xboxa. Dodakowo tylko 9 gier które wyszło na PS3 wyszło poza konsole. A różnice między sprzętami będzie chyba najlepiej widać przy najnowszym finalu, który na Xboxa wyjdzie na DVD, a na PS3 na blurayu :) . Podejrzewam, że wyjdą dwie różne jakościowo gry :P .


nie ff na xboxa bedzie na 3 plytach na ps3 na 1 ;]
ciagle mnie nie rozumiecie ;] ja lubei obydwie konsole ;p tylko uwazam ze gry mnie nie przekonuja bo takie wii pobil ps3 a grafika nie zachwyca ;p ale juz cii nie wtryniam sie :)
« Ostatnia zmiana: 2009 10 29, 11:53:39 wysłana przez cQ »
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #45 dnia: 2009 10 29, 11:51:30 »
cq - możliwościami technicznymi PS3 przewyższa Xboxa. To naturalne, skoro ps3 wyszedł rok później. Zresztą, jak podaje wikipedia na liście gier jest 159 exlusivów na ps3 i 117 na Xboxa. Dodakowo tylko 9 gier które wyszło na PS3 wyszło poza konsole. A różnice między sprzętami będzie chyba najlepiej widać przy najnowszym finalu, który na Xboxa wyjdzie na DVD, a na PS3 na blurayu :) . Podejrzewam, że wyjdą dwie różne jakościowo gry :P .


nie ff na xboxa bedzie na 3 plytach na ps3 na 1 ;]
ciagle mnie rozumiecie ;] ja lubei obydwie konsole ;p tylko uwazam ze gry mnie nie przekonuja bo takie wii pobil ps3 a grafika nie zachwyca ;p ale juz cii nie wtryniam sie :)

Na szczescię na PS3 wielkimi krokami zmierza różdzka-pilot jak do wii. PS3 stanie sie takim Wii z blurayem i cellem. :]
mors vincet omnia