Autor Wątek: PlayStation3  (Przeczytany 227754 razy)

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
PlayStation3
« dnia: 2009 03 02, 18:50:21 »
Ile osób na forum dmki posiada PS3?
W jakie gry gracie na multi?
Jakie gry polecacie? :>
mors vincet omnia

 

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #46 dnia: 2009 10 29, 12:29:00 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D
Wiesz - nie chce być gburem, ale w czym przeszkadza ci podłączenie PC pod 40" TV?

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #47 dnia: 2009 10 29, 14:07:30 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D
Wiesz - nie chce być gburem, ale w czym przeszkadza ci podłączenie PC pod 40" TV?
konsole maja urok :) zima a ty pod kocykiem osloniety przez czipsy cole piwo :D ahh god bless wireless :D
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Will

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #48 dnia: 2009 10 29, 14:39:20 »
Kamiz: a co w tym takiego fajnego :D . Gierki na Wii to ciekawostki. Coś fajnego żeby przy piwie z kolegami chwilę pograć. Poza tym byś tego nie ruszył. Z prostego powodu: nikt po szkole/pracy nie siada przed konsolą by przy niej machać łapami jak kontroler lotów na haju. Ruszyłem Dead Space Extraction (podobno najlepsza aktualnie gra na tę platformę) na Wii i zostawiłem. Bo ile można trzymać łapy w górze i mierzyć na ekran. Szybko męczy. Dlatego nie wierzę, że jakiś developer na serio zainteresuje się robieniem takich wymyślnych form sterowania, a wy się tak tym podpalacie, "bo sixaxis, ba czujniki ruchu" :D . Chyba nie mieliście w ręce Wiimote dłużej niż pół godziny :D .

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #49 dnia: 2009 10 29, 17:09:24 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D
Wiesz - nie chce być gburem, ale w czym przeszkadza ci podłączenie PC pod 40" TV?
konsole maja urok :) zima a ty pod kocykiem osloniety przez czipsy cole piwo :D ahh god bless wireless :D

No tak, na PC tego się nie da zrobić ;) [jak by ktoś nie skumał, da się:P]. Ale cóż, niektórzy pewnych rzeczy nie zrozumieją ;P

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #50 dnia: 2009 10 29, 18:05:28 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D
Wiesz - nie chce być gburem, ale w czym przeszkadza ci podłączenie PC pod 40" TV?
konsole maja urok :) zima a ty pod kocykiem osloniety przez czipsy cole piwo :D ahh god bless wireless :D

No tak, na PC tego się nie da zrobić ;) [jak by ktoś nie skumał, da się:P]. Ale cóż, niektórzy pewnych rzeczy nie zrozumieją ;P
oczywiscie ze sie da ale to nie jest to samo to jak opalac sie w solarium a nie na plazy pff ;p
a ktos z was uzywa eytoya na ps3?? jaka jest roznica miedzy ps2?
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #51 dnia: 2009 10 29, 18:09:08 »
Kontynuujac prawdziwy sens tego topica polecam Bioshock'a oraz Dead Space. Wiem ze sa na PC ale wypasnie sie w to pyka wieczorkiem na 40" TV na kanapie z chipsami pod reka i piwkiem :D... Normalnie wyyyyypasik :D
Wiesz - nie chce być gburem, ale w czym przeszkadza ci podłączenie PC pod 40" TV?
konsole maja urok :) zima a ty pod kocykiem osloniety przez czipsy cole piwo :D ahh god bless wireless :D

No tak, na PC tego się nie da zrobić ;) [jak by ktoś nie skumał, da się:P]. Ale cóż, niektórzy pewnych rzeczy nie zrozumieją ;P
oczywiscie ze sie da ale to nie jest to samo to jak opalac sie w solarium a nie na plazy pff ;p

Złe trochę porównanie ;> . Ale cóż, jak napisałem wyżej, niektórym niczego nie wyjaśnisz:>

Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #52 dnia: 2009 10 29, 18:11:04 »
Diab, spamerze, masz ty chociaz ps3?
mors vincet omnia

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #53 dnia: 2009 10 29, 18:24:20 »
Mam ;] . I owszem, PS3 ma najlepszego pada, ale o to właśnie chodzi, że nie ma żadnego problemu w podpięciu go do PC... :] Więc chrzanienie o wygodzie, dużym TV itp uważam za czcze pieprzenie ;] .

Will

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #54 dnia: 2009 10 29, 20:53:14 »
Nie karmić trola.

Dahak

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #55 dnia: 2009 10 29, 20:55:23 »
Mówisz o sobie Will? :>


Offline Kam

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 997
  • think different
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #56 dnia: 2009 10 29, 21:27:57 »
Jak zobaczyłem kolejny posta Dahaka chciałem napisać to samo co will... :/
mors vincet omnia

Offline daCe

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 78
    • http://www.dace.prv.pl/
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #57 dnia: 2009 10 29, 21:54:14 »
Mam pytanie skoro jest juz temat odnośnie konosl, czy ps3 albo xbox360 maja jakas kontrole rodzicielska, typu ustawiam hasło i nie można jej odpalic bez jego wpisania ?

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #58 dnia: 2009 10 30, 20:29:06 »
ja na dniach ps3'jke do domu biore (slim 250 w bundle pack'u z uncharted2)... w mm wolaja sobie 1499zl.... myslalem ze to ciut tansze bedzie tym bardziej ze jeszcze trzeba wziac kabelek hdmi, drugiego pada, sluchawke, killzone'a i lbp :P

Will

  • Gość
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #59 dnia: 2009 10 30, 23:49:12 »
Buyhyhyhyhy...

A ja za swoją używaną FAT, z dwoma padami, Uncharted 1, NFS Pro Street dałem 800 :D . Nie wiem po co się silić na Slim.

Offline krewetek

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
Odp: PlayStation3
« Odpowiedź #60 dnia: 2009 11 01, 16:31:41 »
Buyhyhyhyhy...

A ja za swoją używaną FAT, z dwoma padami, Uncharted 1, NFS Pro Street dałem 800 :D . Nie wiem po co się silić na Slim.

hehe, tak tak, ciesze sie Twoim szczesciem :)

to tak samo jakby porownac ludzi ktorzy kupuja uzywane autko, sa szczesliwi.
inni, ktorych stac, dokladaja jeszcze raz tyle i kupuja nowke, ciut nowszy model, w salonie z gwarancja na blache/bebechy i tez sa zadowoleni...

jest tylko jedna roznica - Ci pierwsi nie wiedza tak do konca co sie z ich autkiem dzialo wczesniej i na ile moga ufac sprzedajacemu.


w gruncie rzeczy do unikania "uzywek" sklonil mnie ten artykul:
http://www.ps3info.pl/forum/index.php?/topic/18144-yellow-light-of-death-ylod/

a dokladnie jeden z ostatnich akapitow:

Cytuj
Z moich obserwacji wywnioskowałem, że YLOD wróci...może za tydzień, może za miesiąc a może za kolejne dwa lata...nie chcę znowu przez to przechodzić dlatego postanowiłem sprzedać moją PS3 60GB w zestawie z dwoma grami oraz padem za 700-800zł.

wnioski pozostawiam do wyciagniecia samemu.