Autor Wątek: League of Legends, w skrócie LoL  (Przeczytany 1385390 razy)

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
League of Legends, w skrócie LoL
« dnia: 2010 04 03, 01:19:11 »
Temat o League of Legends. Pierwszy post był już lekko nieaktualny.

LoL EU North-East: http://eune.leagueoflegends.com
LoL EU West: http://euw.leagueoflegends.com
LoL US: http://na.leagueoflegends.com


« Ostatnia zmiana: 2014 07 03, 14:39:38 wysłana przez Tinerot »
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

 

Borry

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #1 dnia: 2010 04 03, 01:35:33 »
Od siebie:

http://www.lol-europe.com/

Strona europejska LoLa.  Jest to o tyle istotne, że do wersji EU i USA są oddzielne klienty, konta itd.

Za LoL europe odpowiada firma GOA, znana wszystkim fanom Warhammera Online. I niekoniecznie lubiana. ;)

Po trzecie pomimo poprawnie zainstalowanego Adobe Air i wymaganego DirectX'a (obydwa wymuszane przez instalator gry), wywalała się ona mi (patchowanie), jak i mojemu kumplowi (ekran tytułowy).

Po czwarte, istnieje gra Heroes of Newerth, również darmowa, wywodząca się od tego samego moda do Warcrafta III, co LoL.

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #2 dnia: 2010 04 03, 01:46:35 »
to nie uproszczony warcraft a uproszczony http://www.heroesofnewerth.com/index.php :P
no patrz nie doczytalem posta wyzej do konca juz powiedziane zostalo
« Ostatnia zmiana: 2010 04 03, 01:49:23 wysłana przez cQ »
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Girion

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #3 dnia: 2010 04 03, 08:16:42 »
Gram, 18 lv.

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #4 dnia: 2010 04 03, 12:10:03 »
w przerwie od bioshocka 2 i age of empires 3 sobie zagram.

edit:

co mi sie podoba? fajna sieczka.
co mi sie nie podoba? kupowanie sprzetu od poczatku.
« Ostatnia zmiana: 2010 04 03, 14:57:07 wysłana przez Ghg »
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline dejw999

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 58
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #5 dnia: 2010 04 03, 20:00:21 »
gram od tygodnia mniej wiecej :) zbieram punkciki na championow;p zajebista gra.

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #6 dnia: 2010 04 03, 20:17:13 »
jak zgarnac inne champy dejw? ja gram tylko tym z kartami, dobry stopper i support. i szybko lapie lvl do 10. :)

edit: jednak joker najlepszy. ;]

edit2: pomozcie mi zlapac miniona - https://signup.leagueoflegends.com?ref=4bb79845da8bb

thx dla tych co sie zarejestrowali z mojego referencyjnego odsylacza.
« Ostatnia zmiana: 2010 04 03, 21:40:08 wysłana przez Ghg »
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline dejw999

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 58
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #7 dnia: 2010 04 03, 23:46:49 »
championy kupujesz za IP (influence points) które dostajesz po każdej walce (przegrana lub wygrana, nieważne) Kupujesz je w store w zakladce champions. Oczywiscie co tydzien udostepnia się nowych championow za darmo, a jak sie spodobał jakis to kupujesz i masz na stałe;). Ale jak chcesz odblokowywac inne rzeczy np skiny to chyba juz trzeba placic normalnie;p
« Ostatnia zmiana: 2010 04 03, 23:49:28 wysłana przez dejw999 »

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #8 dnia: 2010 04 04, 00:29:49 »
moze jakas ustawka dm? :)
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #9 dnia: 2010 04 04, 02:19:48 »
Shaco jest mocny, fakt ;)  Ja zacząłem od Morgany bo niewymagająca. Teraz bawię się Annie (ta mała dziewczynka z misiem) i właśnie Shaco, a myślę o małym skurczybyku nazwanym bodajże "little evil mage", gościu ze sparty, lasce z wielką bombardą pod pachą oraz pod koniec - feniksie ;)
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

chaosspacemarine

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #10 dnia: 2010 04 04, 10:27:31 »
niekiepska gra ;)

Offline Colgate

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 29
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #11 dnia: 2010 04 04, 16:29:42 »
napiszcie swoje nicki, zlapiemy sie jakos może.
ja jestem Raincry
Exit Light
Enter Night!

Necro

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #12 dnia: 2010 04 04, 16:53:15 »
Przeczytałem temat, ściągnąłem, zagrałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Przez przeprowadzkę mam mało czasu na gry i jak na razie w grze tylko leżę i rozchylam nogi, a na widok każdego przeciwnika spinam się jak dziewica przed stosunkiem(pokrótce, jestem kompletnym newbie).
Z czasem pewnie się wyrobię.

Nick - Aertis.

edit: przed chwilę mój piękny tyłek kopał niejaki M4rv :P
« Ostatnia zmiana: 2010 04 04, 17:48:13 wysłana przez Necro »

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #13 dnia: 2010 04 04, 18:09:04 »
Ilmraen. ;)
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #14 dnia: 2010 04 04, 18:20:43 »
jak zobaczycie porabanego clowna zabijajacego z zimna krwia (na razie udalo mi sie tylko double killa + rekord 12 mordow na gre) nazywajacego sie zarok adilach to mozecie sie do mnie slinic po polsku. ;)

ja zostaje przy shako. gra tym wesolym diabelkiem jest trudna, bo ma malo hp. do tego jeszcze ma support w postaci ridlle boxa, ktory jest trudny w uzyciu i drogi w utrzymaniu (pochlania mane). ale akcje, ktore mozna nim robic to masakra (sztylet, ktorym zwalniasz delikwenta + ghost run i ciosy w plecy masakruja). jak na razie 6 lvl i wszystko wydalem na karte ataku. do tego podczas ucieczki/zaskoczenia klon i tele z hidem sa naprawde konkretne. farmi sie tylko ciezko, nie tak jak supportami typu gosc z kartami, bo tamtym wchodze sobie w moby jak w maslo i do 10 lvl to sie konkretnie tlucze wszystko bez latania spowrotem, zeby mane odnowic. shako jednak trzeba kilka razy sie wrocic na poczatku, ale moj wesoly paralityk - morderca potrafi efektywnie juz zabijacv na 3 lvl, co jest duzym plusem, bo potrafie sie moze odmanic na 2 champ'ach na poczatku gry, ale oni zgrabnie uciekaja, a ja sobie przy ridlle'u spokojnie wtedy farmie do 4-6 lvl. duzy minus? zginiesz raz i jestes 2 lvl w plecy, zreszta jak u kazdego. i niestety trzeba zawsze kombinowac z 2 magami, bo niestety malo ma hp i ci schodzi czasem w 3 sekundy do 0. dlatego dobrze na poczatku jest dobrze kupic butki do szybszego biegania i ciulac za wszelka cene na bloodthirste'a (czy jakos tak - miecz do kradniecia hp + rage). tyle na poczatek. gralem kilkunastoma champami, ale clown to jest w 100% to co ja chce od tej gry. ;)

co mi sie nie podoba? mialem juz kilkanascie akcji, ze goscia na poczatku wywala z gry i juz musimy konczyc we 2. do tego w sklepie sa bugi, ze czesto kickuje przy zakupach potionow. raz mi sie udalo wygrac 2 v 3, ale ile mozna. poziom graczy jest wysoki, sam zreszta dopiero zaczalem. do tego czasem konkretnie widac w grze, ze jest pogon za ekwipunkiem. to wkurza. ;/ ale naprawde mysle nad zakupem oryginalu. ;)
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.