Autor Wątek: League of Legends, w skrócie LoL  (Przeczytany 1385898 razy)

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
League of Legends, w skrócie LoL
« dnia: 2010 04 03, 01:19:11 »
Temat o League of Legends. Pierwszy post był już lekko nieaktualny.

LoL EU North-East: http://eune.leagueoflegends.com
LoL EU West: http://euw.leagueoflegends.com
LoL US: http://na.leagueoflegends.com


« Ostatnia zmiana: 2014 07 03, 14:39:38 wysłana przez Tinerot »
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

 

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #61 dnia: 2010 04 07, 00:58:26 »
Koksam kasę na twitcha [tego szczura] ;)
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

Offline Marv

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1775
  • Outsider
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #62 dnia: 2010 04 07, 02:47:33 »
Powiem Wam tak:

Wykoxany na maxa Master Yi z Frozen Mallet, Warmog's Armor, Infinity Edge, Phantom Dancer i Berserker Greaves jest po prostu niesmiertelny :) Do tego ze mna mialem zajebistego typka w druzynie i po dlugiej, zacietej walce wygralismy 2v3 :) Moim Yi tak ubranym niszczylem wiezyczki w 5s.... :) Dla chlopakow z przeciwnej druzyny nawet cast recalla byl zbyt dlugi, jak sie zorientowali, ze wpadlem im na chate w odwiedziny. I tak.. patrzac na godzine, ktora jest - wciagnelo mnie.
There's nothing to lose, when noone knows Your name...

Offline timon

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 440
  • ^^"
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #63 dnia: 2010 04 07, 03:03:10 »
rozegralem narazie 2 gry i strasznie ciezko sie przestawic bo wczesjnie gralem w Dota, jak juz skumam kto jakie ma skille i jakie sa itemy to mozna sie ustawic
Cytat: Daltar
Tin, a nie mówiłem, że lepiej udupiać? Wtedy płacz jest przynajmniej uzasadniony :cool:

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #64 dnia: 2010 04 07, 08:40:59 »
strach ciezko farmi, ale juz jak dobije do 6-9 lvl to robi sie cieplo. dajcie mi tu przeciwnika!!! ;)
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Offline dejw999

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 58
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #65 dnia: 2010 04 07, 09:22:17 »
Każda postać wg mnie jest dobra jak sie dobrze wyfarmi, ale co prawda to prawda master yi jest po prostu zajebiscie mocny. Ja zbieram na Jaxa. A bohaterowie są dostępni na tydzien, na forum podają z wyprzedzeniem nowych bohaterów.

Offline Vlad_R

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 247
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #66 dnia: 2010 04 07, 11:17:24 »
ja poki co koxam raze, az nie zbiore punktow na cos innego

wczoraj gralem przeciw strachowi na wroble - masakra co on robil z 3 naraz kolesiami i farmil nieziemsko
ciezko go bylo zabic nawet we 3

gral juz ktos mala ania z pluszakiem? bo tak sie zastanawiam nad nia ;d

bohaterowie sa dostepni na tydzien przez odblokowanie za punkty czy ci poczatkowo-standardowi?

chaosspacemarine

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #67 dnia: 2010 04 07, 11:22:39 »
ci poczatkowi co na start sa

Girion

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #68 dnia: 2010 04 07, 11:51:58 »
Powiem Wam tak:

Wykoxany na maxa Master Yi z Frozen Mallet, Warmog's Armor, Infinity Edge, Phantom Dancer i Berserker Greaves jest po prostu niesmiertelny :) Do tego ze mna mialem zajebistego typka w druzynie i po dlugiej, zacietej walce wygralismy 2v3 :) Moim Yi tak ubranym niszczylem wiezyczki w 5s.... :) Dla chlopakow z przeciwnej druzyny nawet cast recalla byl zbyt dlugi, jak sie zorientowali, ze wpadlem im na chate w odwiedziny. I tak.. patrzac na godzine, ktora jest - wciagnelo mnie.

Ale padałeś też ostro ;) Yi trzeba duzo dpsu LS i hp. Ale tzreba tez wiedziec ze to assasin a nie tank ;)

Offline Marv

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1775
  • Outsider
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #69 dnia: 2010 04 07, 11:57:36 »
Bo gralismy 2v3 ? Jak mnie lekko naruszyli, a nunu zlapal w swoje wybuchajace aoe to bylo niewesolo ;) Zreszta, uwzialem sie na jednego typa, bo stwierdzil, doslownie, ze "po tym jak go zabilem, bedzie sie koncentrowal tylko na mnie". No to zaczelo sie dla mnie glownie liczyc dojechanie jego, nawet jesli mialo mnie to kosztowac zycie 5s pozniej :)
There's nothing to lose, when noone knows Your name...

Offline Dysiek

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 898
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #70 dnia: 2010 04 07, 12:16:27 »
Master YI jest masakryczną postacią jak się go dobrze ubierze to potrafi cuda robić http://img51.imageshack.us/i/36318088.png/

Offline Ghg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1807
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #71 dnia: 2010 04 07, 13:49:00 »
wczoraj moja druga gra strachem na wroble skonczyla sie, ze stalem z przodu i czekalem, az wyjdzie na mnie 3 wrogich graczy zza wiezyczki. zaden nie mial odwagi, ani ochoty. strach na wroble jest imba, bo nie da sie go zabic w pojedynke. ale ma swoje zle strony. trzeba czekac do 6 lvl, bo inaczej dupa zbita, zaczyna z masakrycznie malym hp i ma slabe czary na poczatkowych lvl. jesli chodzi o sile postaci to strach na wroble rzadzi, ale i tak wole zakradac sie wesolutkim clownem. ;)
Ostatnie słowa Woltera brzmiały : "To nie najlepszy czas, na robienie sobie wrogów". Tak odpowiedział na pytanie księdza, czy ten wyrzeka się diabła.

promuje wegetarianizm w krajach trzeciego swiata.

Necro

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #72 dnia: 2010 04 07, 14:07:00 »
wczoraj moja druga gra strachem na wroble skonczyla sie, ze stalem z przodu i czekalem, az wyjdzie na mnie 3 wrogich graczy zza wiezyczki. zaden nie mial odwagi, ani ochoty. strach na wroble jest imba, bo nie da sie go zabic w pojedynke. ale ma swoje zle strony. trzeba czekac do 6 lvl, bo inaczej dupa zbita, zaczyna z masakrycznie malym hp i ma slabe czary na poczatkowych lvl. jesli chodzi o sile postaci to strach na wroble rzadzi, ale i tak wole zakradac sie wesolutkim clownem. ;)

Ja właśnie zbieram na tego pana, z czystej ciekawości
http://leaguecraft.com/champion/Pantheon

Offline Vlad_R

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 247
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #73 dnia: 2010 04 07, 14:40:07 »
no dokladnie ghg , we 3 nie moglismy dojechac pana fiddlesticks'a - bardzo szybko wbil lev on mial 18 jak cala resta 11-12

fakt tez ze latwo nafeedowal na noobku jokerze

poki co gram ryze az nie odblokuje sobie sticksa, annie albo karthusa - jakos mage mi najlepeij pasuje w tej grze;d

chaosspacemarine

  • Gość
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #74 dnia: 2010 04 07, 15:07:58 »
ja przez przypadek, jak mnie nie bylo przy kompie wylosowalem Twisted Fate i tez nie jest najgorszy ;p

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: League of Legends, w skrócie LoL
« Odpowiedź #75 dnia: 2010 04 07, 15:11:57 »
I na Mistrza Yi są sposoby, niestety ;) Najwiekszego boosta masz zaledwie 10 sekund - jak ktoś jest tankiem i umie, to nie da rady tak łatwo. Albo wrzuci sobie immune na kilka sekund że nie bedziesz w stanie go w ogóle zranić, albo Cię zestunuje i generalnie przeczeka. ;) Mnie też interesuje Pantheon. No i szczur. :D
« Ostatnia zmiana: 2010 04 07, 15:15:20 wysłana przez Tinerot »
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?