Autor Wątek: wylaczajaca sie gra  (Przeczytany 42326 razy)

Uhlik

  • Gość
wylaczajaca sie gra
« dnia: 2010 07 06, 10:13:46 »
powitac mam pytanko, mianowicie nie wiem co sie dzieje, bo kiedy chce sobie ustawic makra daje ok, a pozniej apply to wywala mi sie uo cala. tak samo w przypadku logouta naciskam przycisk i bez pytania wylacza gre. macie moze pomysl co to jest i jak rozwiazac ten problem ?

 

spocik

  • Gość
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #16 dnia: 2010 11 01, 21:29:32 »
Napisz tutaj, jak rozwiazac sprawe.

Nie wiem jak masz na IRCu.

Walczacy pod straza

  • Gość
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #17 dnia: 2010 11 01, 22:48:28 »
SmitfraudFix
Sciagamy ten program-Wlaczamy-Wybieramy 2 opcje czyli bodajże Clean Reg?cos takiego-Wlaczamy client.exe i gramy:)

spocik

  • Gość
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #18 dnia: 2010 11 02, 08:34:53 »
Dzieki. W moim przypadku tez pomoglo.

Offline AN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #19 dnia: 2010 12 29, 04:10:30 »
Witam

W moim przypadku nie pomogło :/ Zainstalowałem grę zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi zarówno na stronie, jak i na forum. Niby powinno działać, bo wszystko się zgadza, jednak po kliknięciu w client.exe nic się nie dzieje... Brak reakcji, nie ma żadnej informacji o jakimś błędzie, czy braku czegokolwiek.

Jakieś sugestie ? Co mam w tym przypadku zrobić? Może ktoś miał podobną sytuację ?

Pozdrawiam.

Offline zethaiks

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 311
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #20 dnia: 2010 12 29, 09:38:45 »
ja mam to na kazdym kompie w pracy z winxp

SmitfraudFix
Sciagamy ten program-Wlaczamy-Wybieramy 2 opcje czyli bodajże Clean Reg?cos takiego-Wlaczamy client.exe i gramy:)

to pomaga na kazdym

Offline AN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #21 dnia: 2010 12 29, 21:33:16 »
Tak jak napisałem w pierwszym poście, nie pomogło mi to. Dlatego właśnie pytam o inne rozwiązanie. Może jakoś ręcznie da się to zrobić ? Pamiętam że kiedyś coś się zmieniało w rejestrze, podawało się bodajże ścieżkę dostępu do ultimy. Lecz gdzie, co i jak, to nie pamiętam i nie wiem, nie jest to moja dziedzina ;) Pamiętam też że coś tam było z NetFrameworkiem, ponoć był potrzebny do grania w ultimę (kiedyś, sto lat temu ;) ) ale czy teraz jest potrzebny i jaka wersja , to nie wiem, dlatego pytam :)
Jest może jakaś życzliwa dusza, która podpowie mi jak zrobić to ręcznie (bez skojarzeń ;) ), nie używając programów (bo SmitfraudFix nie pomaga) ?

Pozdrawiam

Offline sowus

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #22 dnia: 2011 03 15, 09:01:07 »
Witam

Jestem laikiem w tych sprawach, a moja przygoda z UO dopiero się zaczyna (tak, nigdy nie grałem w UO) i mam pytanie. Zawsze kiedy loguję się na serwer to wyskakuje mi okienko "Connection Lost" chociaż serwer działa. Wiadomo co może być  tego powodem ?
Dodam, że godzinę wcześniej wszystko działało jak należy.

Offline mart

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2076
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #23 dnia: 2011 09 03, 15:21:31 »
Witam, mam mały problem z grą, otóż grałem sobie spokojnie aż tu nagle wyskoczył świetnie chyba każdemu znany raport o błędzie.

UO naturalnie się wyłączyło a od tamtej pory to sytuacja powtarza się przy każdym uruchomieniu gry. Podmiana clienta, plików ani resinstal gry nie pomogły a mi skończyły się pomysły.
PS. Windows XP.
Najstarszym i najsilniejszym uczuciem znanym ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.

Offline Lindi

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1525
  • miau
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #24 dnia: 2011 09 03, 15:25:50 »
przypadkiem nie wpadleś w  dziure?:P daj znać na priva albo irca to cię wyciągnę ;p
"Dobry elf, to martwy elf" -Marszałek Milan Raupenneck

Offline mart

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2076
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #25 dnia: 2011 09 03, 15:28:25 »
Hm nie wydaje mi się bo byłem w mieście, chodzę tam 100 razy dziennie... drogi są nieco lepsze niż te polskie i dziur nie ma.
Najstarszym i najsilniejszym uczuciem znanym ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.

Offline Lindi

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1525
  • miau
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #26 dnia: 2011 09 03, 15:30:10 »
No jak tam sobie chcesz.
"Dobry elf, to martwy elf" -Marszałek Milan Raupenneck

Offline Bearg

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 85
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #27 dnia: 2011 09 03, 15:38:45 »
 A w którym momencie wywala Ci błąd? Zaraz po uruchomieniu? Po zalogowaniu? Czy po wybraniu postaci? Jeśli to ostatnie to dziura jest bardzo prawdopodobna.

Offline Lindi

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1525
  • miau
Odp: wylaczajaca sie gra
« Odpowiedź #28 dnia: 2011 09 03, 17:03:59 »
to była dziura ;] naprawilam juz.
"Dobry elf, to martwy elf" -Marszałek Milan Raupenneck