Autor Wątek: NOWE ZASADY: regulamin pvp..  (Przeczytany 162862 razy)

Offline wilq

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 253
NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« dnia: 2010 12 07, 20:11:45 »
Jak w temacie.
Chciałbym was graczy zapytać o zdanie co do regulaminu PVP . Co byście zmienili w nim , wiadomo wole znać wasze opnie niż robić regulamin na „widzi-misie” tak jak ja to widzę .
Więc do dzieła! :)
I see you, when you sleep..

 

Offline Diabeł

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 461
    • RPGowy blog Diabła
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #46 dnia: 2010 12 08, 16:28:43 »
99% graczy pvp nie tyka neutrali, to, że w ekipie pvm macie kogoś, kto przestał walczyć i myśli, że przez to stał się neutralem to już wasz problem.

99% graczy pvp bije wilki za bicie wilkami, więc nie pieprz takich głupot. Bo wilkolak != gracz pvp.

Offline KusKus

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 173
  • Kusalaglupagus
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #47 dnia: 2010 12 08, 16:29:45 »
Dla ludzi ktorzy chca zlikwidowac PK na serwerze mam tylko jedno zdanie:

Bylismy tu wczesniej! :D

Offline AbelarD

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 114
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #48 dnia: 2010 12 08, 16:32:37 »
podpisuje się pod skałą  ;D usuńcie graczy pvp z ekipy  ;D

Offline Diabeł

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 461
    • RPGowy blog Diabła
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #49 dnia: 2010 12 08, 16:33:31 »
Ale wiecie, że wtedy karać was będą gracze niepvp, więc będziecie karani bardziej surowo ?:>

Offline AbelarD

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 114
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #50 dnia: 2010 12 08, 16:36:23 »
ale nie będzie tego co jest teraz a mówić o tym głośno nie będę  :)

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #51 dnia: 2010 12 08, 16:36:33 »
Ale wiecie, że wtedy karać was będą gracze niepvp, więc będziecie karani bardziej surowo ?:>

Za

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #52 dnia: 2010 12 08, 17:25:19 »
Taaaa... najlepiej niech gracz non-pvp ma odrazu immuna na innych graczy...

Czy wam sie to podoba ta gra polega na rywalizacji i jak ktoś chce to was zabije (tyle ze jak taki chlopek za czesto sobie chce to wtedy idzie na 28 do pierdla)
Zakaz Pk jest i dziala
Zakazu zabicia raczej byc nie moze

I niestety ale 90% osob poprostu ze zlymi Pkatorami rozmawia jak z brudasami trzymajac swoja "klase" i nie dopuszczajac do siebie mysli ze on moze cie zabic
A pozostale 10% osob czasem niestety trafi na buraka ktory predzej czy pozniej dostanie po glowie.

- Albo wszyscy walczacy maja przynalezec do gildii i przyjmowac wojny z innymi
- Albo znosimy przymus lazenia w gildiach i wywalamy kamien wojny (moze zniknie troche chamstwa ktore pojawilo sie po jego wprowadzeniu bo takiego syfu to jeszcze nie widzialem)
Juz teraz te cfansze gildie tych co najczesciej padaja trzymaja bez gildii a tych co graja lepiej zostawiaja zeby wbijali ranking  ;)


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline Dragart

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1724
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #53 dnia: 2010 12 08, 18:04:15 »
Jak dla ciebie rywalizacja, to znaczy rzucic corpa postaci tankujacej moba, to dalej bron swoich kolegow pekatoow.
Rywalizacja ? Jasne. Ale jescze nikd z panko pvp mnie eni zaprosil na sparing, tylko dostaje paraliz jak biegam z plonacym demonam (lucznikiem ) bez wczesniejszego slowa komentarza. Czesto tez wycastowany jecsze za ekranem.
Rywalizacja ? Ok. ale jak mnie goni woj z loa i go rozbrajam i zbijam do 20 hp, to on zaklada tarcze i uciega pod kolegow magow. I tam juz czeka 4 czy 5.

Podobiie jak mnie loa gonilo na ilish jakies 30 minut, w 2 magow i 3 wojow. Az w koncu musialem na ircu napisac do znajomego, zeby mnie zielonym sciagnal. Bo panowie " pvp" nie potrafili ubic jednej postac pvm, ktora biega bez tarczy. To nie jest rywalizacja tylko jakies zalosne proby kozaczenia , majac kolegow za plecami.

Wiec powinny byc jakies kary za cwaniakowanie jak jakas ekipa jest na pvm.

Offline timon

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 440
  • ^^"
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #54 dnia: 2010 12 08, 18:45:34 »

No i za wbijanie graczom niewalczacym na mass pvm ...

a co w tym jest zlego ? ludzie ubieraja sie jak choinka w pelne zestawy magoli i maja byc nietykalni ?
Cytat: Daltar
Tin, a nie mówiłem, że lepiej udupiać? Wtedy płacz jest przynajmniej uzasadniony :cool:

Offline Karcharot

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1562
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #55 dnia: 2010 12 08, 19:12:02 »
-kar za brak rpg PRZED zabiciem.  (to że sie obawiasz że ktoś tam zawoła znajomych, to jest w sumie Twoj problem, a nie potencjalnej ofiary)

-karania za wyżej wspomniane pk z klimatem "masz brzydkie/ladne xxx"


jak najbardziej jestem za tym żeby wszyscy gracze mogli byc zabijani.. ale jesli ktos chce mnie zabic, to ja chce również czerpać z tego przyjemnosc..  niech poswieci te 10-15 minut na klimat ze mna.

-kar dla osob "bo poskarżę sie bogom" :)
Phoenix
Cytuj
Nie badz taki cwany obrazasz moja osobowosc
Phoenix
Cytuj
Jestes ignorantem to ty lepiej spojz na to co piszesz ja przynajmniej potrafie sie przyznac do tego ze nie mam racji.
:D :D :D

Offline Dragart

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1724
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #56 dnia: 2010 12 08, 19:18:07 »
Nie maja byc nietykalni, ale jakos nie portafie sobie wyobrazic, ze ludzie ubieraja sie jak choinki ida do jakiejs jaskini i czekaja na graczy pvp, zeby mogli ich sobie poobrazac. Bo z tego co tu ludzie pisza, to postacie niewalczace atakuje sie tylko za jakies bluzgi itp.
Wiec wynika z tego, ze ludzie wylaza z  miasta i siedza calymi grupami w jaskiniach, zeby pobluzgac sobie na graczy pvp ktorzy calkiem przypadkiem przechodza przez ta lokacje w ktorej czeka na nich ekipa pvm.

Tak, Timon, jak ktos ma drogi sprzet to mozna go zabic i zgrabic. To teraz wytlumacz mi czym sie rozni gracz pvp od gracza non - pvp ? Wynika z tego, ze ekipa graczy nie wlaczacych pvp poprostu nie ma prawa sie bronic przed atakiem, no bo trzeba miec flage pvp. Czyli jak ekipie pvm wpadnie grupa pk na pvm, to moga byc bezkarnie bici, bo nie maja prawa pojsc do maista, ubrac sie i zaatakowac tych pk. Bo nie maja falgi pvp.

Tak wiec, skoro ktos nie ma flagi pvp  - nie moze wlaczyc pvp - atakowac innych graczy pvp.
Takie ma ograniczenie, a co dostaje w zamian ? Acha, klimat z binda  " oddaj zbroje albo zginiesz"
  

Offline Rey

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 928
  • Zacny Naven`yer
    • http://reynevan.ovh.org
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #57 dnia: 2010 12 08, 19:37:51 »
Cena neutralnosci:

- Nie branie udzialu w obronie miasta
- Nie uciekanie ja ktos grozi
- Nie bronienie kolegi ktory nie raz ratowal ci dupe na pvm
- Nie pyskowanie silniejszemu graczowi

Cena zeby mnie ubic:
Tu prosze graczy pvp by dodali czego beda wymagac od siebie :)
Borry: "Papier przepakowany, nożyczki OK. Kamień"

"kolego jesli internet explorer ma odwage zapytac czy moze byc domyslna przegladarka, to Ty nie masz odwagi podejsc do dziewczyny i zagadac?"

Offline Karcharot

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1562
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #58 dnia: 2010 12 08, 19:40:00 »
-zuzywanie czerwonych na noszenie Twojego sprzetu ;)

(dowciap oczywiscie:) )
Phoenix
Cytuj
Nie badz taki cwany obrazasz moja osobowosc
Phoenix
Cytuj
Jestes ignorantem to ty lepiej spojz na to co piszesz ja przynajmniej potrafie sie przyznac do tego ze nie mam racji.
:D :D :D

Offline Maelui

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 726
  • Vampirella
    • Forum Vamiprica
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #59 dnia: 2010 12 08, 19:50:27 »
hehehe

Podoba mi sie pomysł  z przymusem klimacenia przed pk ale nie bindem czy "ładna zbroja" bo to w zasadzie nie jest powod abularny tylko fuszerka zeby jaila nie miec
"no przeciez napisałem do niego cos!" i delikwent wychodzi po rozmowie pseudo-resocjalizacyjnej na wolnosc i jedzie dalej...


Offline Dysiek

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 898
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #60 dnia: 2010 12 08, 19:57:19 »
Szkoda, że część płaczków nie grała w czasach jak dostawałeś po głowie za to, że była brzydka pogoda.

Teraz osoba non pvp czuje się bezkarnie i myśli, że wszystko może

Wiecie dlaczego jest tak, że najpierw część graczy zabija później klimaci? Bo potencjalne fragi wołają kolegów z innych frakcji.

Musicie się nauczyć, że nie ma osoby nietykalnej i takiej nie będzie. Jak by nie patrzeć siłą napędową tego servera jet pvp i nie ma się co tu oszukiwać