Autor Wątek: NOWE ZASADY: regulamin pvp..  (Przeczytany 162870 razy)

Offline wilq

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 253
NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« dnia: 2010 12 07, 20:11:45 »
Jak w temacie.
Chciałbym was graczy zapytać o zdanie co do regulaminu PVP . Co byście zmienili w nim , wiadomo wole znać wasze opnie niż robić regulamin na „widzi-misie” tak jak ja to widzę .
Więc do dzieła! :)
I see you, when you sleep..

 

Offline Szmaglomea

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
    • http://mtghelp.yoyo.pl
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #61 dnia: 2010 12 08, 20:07:00 »
W wielu przypadkach jest tak, ze osoba ktora przed/po "klimaci" szybko spotyka sie z reakcja wrogiej frakcji.
*Ej stary, red mnie zlapal, macie z nim wojne, wezcie go ode mnie!*
A jakie nerwy jak postac padnie na wstepie! Bez slow! Topici na forum, wysapanie sie na ircu itd. Kiedys widziales czerwonego - brales nogi za pas do banku i chowales sie za Nuncem, ktory syczal przy robieniu butli. Teraz obaw nie ma, bo kazdy probuje wykorzystac regulamin pod siebie.

Ni to dobre, ni to zle...

Offline Dragart

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1724
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #62 dnia: 2010 12 08, 20:08:02 »
no rozumiem, Jak ty mnie zaatakujes zbez slowa i zakliamcisz po smierci to nie dostaniesz jaila bo klimaciles. jak ja cie zaatakuje bez slowa i poklimace posmierci to dostane jaila bo nie mam flagi pvp i nie wolno mi sie bic :/
« Ostatnia zmiana: 2010 12 08, 20:11:37 wysłana przez Dragart »

Offline Maelui

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 726
  • Vampirella
    • Forum Vamiprica
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #63 dnia: 2010 12 08, 20:10:00 »
Nie było by problemu jakby frakcje pvp lały sie miedzy soba i dawały zwykłym graczom milo spedzac czas przy grze. Każda akcja wywołuje reakcje. Atakujesz-licz sie z tym ze mamy prawo sie bronic dostepnymi srodkami. jedni wołaja kolegów inni robia screeny ewidentnego łamania regulaminu. Szanujmy sie wzajemnie to nie bedzie problemów.

Offline Rey

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 928
  • Zacny Naven`yer
    • http://reynevan.ovh.org
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #64 dnia: 2010 12 08, 20:11:34 »
O czym ty mowisz Dysan?
POdaj mi przyklad gracza non pvp ktory ci nabluzgal.

Kurde nie jestem za nietykalnoscia ale troche empatii moglibyscie w sobie wykrzesac.
Wiem, ze potraficie, wystarczy tylko chciec. :)
Borry: "Papier przepakowany, nożyczki OK. Kamień"

"kolego jesli internet explorer ma odwage zapytac czy moze byc domyslna przegladarka, to Ty nie masz odwagi podejsc do dziewczyny i zagadac?"

Offline Dragart

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1724
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #65 dnia: 2010 12 08, 20:13:42 »
Rey, bo im chodiz o kase i sprzet. Idzie sobie pekatorek na pvp gdzie sa rowno rozlozone sily. Pada i traci sprzet, wiec zabiera 3 kolegow i atakuja 4 na 1 zeby odrobic straty z pvp. Tak to dziala.

Offline Diabeł

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 461
    • RPGowy blog Diabła
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #66 dnia: 2010 12 08, 20:17:35 »
Szkoda, że część płaczków nie grała w czasach jak dostawałeś po głowie za to, że była brzydka pogoda.

Teraz osoba non pvp czuje się bezkarnie i myśli, że wszystko może

Wiecie dlaczego jest tak, że najpierw część graczy zabija później klimaci? Bo potencjalne fragi wołają kolegów z innych frakcji.

Musicie się nauczyć, że nie ma osoby nietykalnej i takiej nie będzie. Jak by nie patrzeć siłą napędową tego servera jet pvp i nie ma się co tu oszukiwać

Panie, trzaskasz jak potłuczony. Grałem tu prawie od początków serwera i owszem, kiedyś się ginęło "od tak". Tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale stare czasy minęły.

Fajnie, że ty wołasz znajomych, ale mi to nie jest potrzebne. Wierz mi lub nie, nie używam automapy ani nie kontaktuje się z innymi graczami po to, żeby ubić jakiegoś LolA (zbieżność zupełnie przypadkowa ;) ). Ja chcę odrobiny klimatu. Jak zaczynam rozmawiać, to oczekuje odpowiedzi, a nie 3binda.

Nie ma osób nietykalnych, przekonało się o tym już parę osób które sobie po mnie przebiegły, odsiadując swoje 96h w więzieniu. I mam nadzieje, że tak zostanie. Bo inaczej, to zejdziemy na poziom vibo..

Offline Dysiek

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 898
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #67 dnia: 2010 12 08, 21:30:33 »
Ależ ja nie muszę nikogo wołać ;] Jestem graczem pvp od początku swojej postaci i tak jak Ty gram tu prawie od początku jak tylko wstał server.

Sory ale nie przytoczę wam imion postaci, które ignorowały bądź bluzgał na kogoś z frakcji pvp bo po prostu nie pamiętam ale uwierz mi, że były takie akcje

Offline Szmaglomea

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 895
    • http://mtghelp.yoyo.pl
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #68 dnia: 2010 12 08, 21:31:05 »
Rey, bo im chodiz o kase i sprzet. Idzie sobie pekatorek na pvp gdzie sa rowno rozlozone sily. Pada i traci sprzet, wiec zabiera 3 kolegow i atakuja 4 na 1 zeby odrobic straty z pvp. Tak to dziala.

Ostatnimi czasy to juz nawet ani o kase ani o sprzet, a jest 4v1 ;))

Offline Vlad_R

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 247
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #69 dnia: 2010 12 08, 21:45:08 »
Jako, ze niezbyt mi sie w tej chwili chce tlumaczyc kazde po kolei haslo, wiec je tylko wiemienie:

- przywrocic mozliwosc pk bez slowa - niech w koncu cFaniaczki pvm sie beda czegos baly, a nie wstaje 20 lat mlody i sie z ciebie nabija

- zniesz obowiazek nalezenia do gildii aby grac pvp

- zniesc imo idiotyczny zakaz laczenia zycia postaci, w sensie ze 2 postacie 1 gracza nie moga nalezec do 1 frakcji, bo niby dlaczego nie?

- zniesc calkowicie banicje, i poprawic straz pod katem ponizszego

- wrocic do systemu red,crim, blue

- przywrocic BMa w banku - to w skrajnej ewentualnosci nieskutecznosci strazy

- przyzwolic na reskill w przypadku kiedy ofiara jest kompletnym *epitet* i mysli ze zalatwi sprawe przy pomocy GMpage

- zniesc gm page dotyczace pvp

- zniesc straznikom T1000 autowykrywanie i autoteleportowanie sie przez sciany/budynki/etc

i dodatkowo nie pvp zasady

- zniesc z mapy debilne pulapki na potworach PVM ktore nie sa widoczne a lupia za randomly 20-50 hp

- zaostrzyc kary dla graczy lamiacych mechanike/bug using

Albo dla uciechy gawiedzi alternatywnie:

- zniesc calkowicie pvp i wprowadzic UO DM: WOW albo UO DM: Muminkowo
« Ostatnia zmiana: 2010 12 08, 21:55:11 wysłana przez Vlad_R »

Offline Karcharot

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1562
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #70 dnia: 2010 12 08, 21:58:36 »
Cytuj
Wiecie dlaczego jest tak, że najpierw część graczy zabija później klimaci? Bo potencjalne fragi wołają kolegów z innych frakcji.

Cytuj
(to że sie obawiasz że ktoś tam zawoła znajomych, to jest w sumie Twoj problem, a nie potencjalnej ofiary)


Mnie denerwuje jedno tylko...   WSZYSCY gracze pvp, jak jeden mąż zabijanie graczy non-pvp tlumacza tym, ze to cfaniaczki, ze wolaja inne grupy itd.   ale spytani juz nie potrafia dac chociażby 2-3 przykładów.. mimo wszystko ta jedna-dwie osoby ktore faktycznie tak robia, starczaja jako wytłumaczenie na zabijanie calej reszty shardu w taki a nie inny sposób.


ja nie chce byc nietykalny. ale jak ja sie nameczylem zeby zdobyc swoj sprzet, to i Ty sie pomecz żeby mi go odebrac klimacąc PORZĄDNIE a nie z binda.

teraz gracze pvp w wiekszosci ani z sojuszów miast sobie nic nie robia, ani z sojuszów gildii itd.  a wiadomo ze do wladcy nie ma nawet co isc, bo wszystko jest po ziomalsku.


(rozmowa z jednym wladcą:
xxx: wrzuc bana dla ttt i rrr bo zabili mnie bez powodu w miescie itd itp
yyy: ee.. nie ma szans
xxx: czemu? zabili sojusznika w Twoim miescie..
yyy: no przecież to moje ziomki z trzepaka.. nie bede im bana ladowal..
)

Phoenix
Cytuj
Nie badz taki cwany obrazasz moja osobowosc
Phoenix
Cytuj
Jestes ignorantem to ty lepiej spojz na to co piszesz ja przynajmniej potrafie sie przyznac do tego ze nie mam racji.
:D :D :D

Offline Vlad_R

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 247
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #71 dnia: 2010 12 08, 22:08:09 »
@kacharot i cala reszta uomowcow

UO to gra open pvp, ostatnia w sumie taka rpg z full lootem - nie psujcie tej gry tlumaczac sie ze ciezko pracujecie na sprzet - nauczcie sie grac pvp albo dobrze biegac

z lenistwa i ze wam nie wychodzi rezygnujecie z drugiej polowy mozliwosci gry jaka UO oferuje?
pvm jest przyjemne, czasem trzeba sie napocic, ale co to za frajda nigdy nie zginac od kogos?

za duzo adrenaliny skacze wam w momencie jak was atakuja? trzeba sie nauczyc ja kontrolowac


gram swoim 2ndem i jak postac ma juz swoje dobre skoxane , spotkalem w grze koxajac moze z 5-10 osob przez ponad rok, nikt mnie nigdy nie zabil, nikt mnie nigdy nie zaatakowal, na dobra sprawe mam najlepszy sprzet , magiki jaki klasa moze miec - jeden set ktory nosze juz dobre kilka miesiecy i nie stracilem go na koszt pk

jedyny sprzet jaki stracilem to od moba ktorego w ekipie trzeba sie napocic - a ze gram 2ndem nie mam ekipy bo z orderowcow nikt nie chce kolesia z irca Vlad_R bo wiadomo ze gral pvp - a podszywac na ircu zeby se pograc z ludzmi to ja serdecznie *pier...nicze*

nie chce mi sie wierzyc zebyscie tracili od pk masy sprzetu



wiem ze czasy sprzet 7-8 lat nie wroca juz nigdy, to widac po kierunku gier jakie wychodza , coraz latwiejsze, krotsze, i na zasadzie "padles?powstan i baw sie dalej"

open pvp z full lootem to taka nisza ktora zaczyna byc przeszloscia


a i odrazu kontra ala " ale ja gram malo i nie mam czasu na padanie od glupich pk"  - ja mam jeszcze mniej czasu a mimo wszystko nazbierane 2ndem tyle ze nie wiem co mam sobie jeszcze kupic
« Ostatnia zmiana: 2010 12 08, 22:14:49 wysłana przez Vlad_R »

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #72 dnia: 2010 12 08, 22:13:02 »
Ciężko pracujecie na sprzęt?

Ostatnio wróciłem do gry. WIPE, zero stafu nic. KASA W UO TO NAJMNIEJSZY PROBLEM, a jak ma się kasę ma się wszystko.

Vlad_R, przecież pisałem, że ja nic do Ciebie nie mam możesz dojść, ale jak będziesz w 100% czy chcesz napisz na mirc to rzucę ankiete na podforum.

Offline Karcharot

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1562
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #73 dnia: 2010 12 08, 22:16:20 »
Cytuj
nauczcie sie grac pvp albo dobrze biegac
a jesli ktos nie chce grac pvp?
wszystko pieknie ladnie, ale Wy widzicie TYLKO swoj punkt widzenia.. to że komus w 10s mozecie zrypac xx godzin grania juz nie widzicie.

nie, nie trace ton sprzetu. ale mimo wszystko raz na x czasu zdaza sie go stracic.  sprzet mnie nie boli bo stać mnie na niego, tylko po prostu denerwuje podejscie tej drugiej strony.

to tak jakby Ciebie ekipa zmusila- przed kazdym PK musisz zabic exo... w innym wypadku trafiasz do jaila..

i odpowiedz tez moze byc taka "nauczcie sie dobrze grac pvm" czy cos,
Phoenix
Cytuj
Nie badz taki cwany obrazasz moja osobowosc
Phoenix
Cytuj
Jestes ignorantem to ty lepiej spojz na to co piszesz ja przynajmniej potrafie sie przyznac do tego ze nie mam racji.
:D :D :D

Offline Diabeł

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 461
    • RPGowy blog Diabła
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #74 dnia: 2010 12 08, 22:21:26 »
Arbaal wróć!


Offline Vlad_R

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 247
Odp: NOWE ZASADY: regulamin pvp..
« Odpowiedź #75 dnia: 2010 12 08, 22:23:12 »
jak juz napisalem uo to gra open pvp - czyli masz i pvm i pvp - dwie nieodzowne czesci w UO

a ty bys chcial cos ala isc do marketu po zakupy i pojezdzic tylko wozkiem miedzy regalami , fajnie ale nie ma smaczku