Autor Wątek: Rasa - Pytanie o zmianę  (Przeczytany 104027 razy)

Offline Darogan

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 3143
Rasa - Pytanie o zmianę
« dnia: 2013 03 10, 13:19:03 »
Pytanie do osób które przeprowadziły zmianę z nadaniem rasy.

Dlaczego część ras, została udostępniona, a np. taki drow już nie ?

 

Offline Emka

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 949
  • Czarno to widzę
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #61 dnia: 2014 02 12, 13:46:28 »
Wprowadziliście za darmo rasy, to jest problem. Proste.

Offline ethanoll

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1019
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #62 dnia: 2014 02 12, 17:24:56 »
Właśnie, że nie ma żadnego problemu. Są sobie po prostu rasy i one nic nie znaczą.
Oficjalny kanał irc Księstwa Ocllo: #bp

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #63 dnia: 2014 02 12, 17:26:08 »
Właśnie, że nie ma żadnego problemu. Są sobie po prostu rasy i one nic nie znaczą.

Ja tam bardzo lubie bluzgać albo zabijać jak zobacze jakiegoś "poldemona" "drowa"
 8)

Offline growin

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 534
  • Mało mroczny elf
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #64 dnia: 2014 02 12, 17:27:54 »
tak samo możesz zabijać jak spotkasz człowieka albo krasnala - to że ktoś gra złą rasą nie robi z niego gracza podatnego na pk ;s

edit. Co co zresztą jest dla mnie dziwne, bo kojarzę parę orków czy innych złych, co to w mieście warczą na 'ludziów' a gdy dostaną w dziób piszą gmpage - bo aż tak źli to oni wcale nie są
"posiadanie umiejętności Anatomia oraz Taktyka uniemożliwia przemieszczanie się przy użyciu zaklęcia Recall."
Wycastowanie czaru recall i kliknięcie na zaznaczoną runę UMOŻLIWIA teleportację.

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #65 dnia: 2014 02 12, 17:28:32 »
tak samo możesz zabijać jak spotkasz człowieka albo krasnala - to że ktoś gra złą rasą nie robi z niego gracza podatnego na pk ;s

Jako "oczyszczator" zła z Sosari ależ oczywiście.

Offline ethanoll

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1019
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #66 dnia: 2014 02 12, 17:28:54 »
Ale do niego te bluzgi i tak nie dotrą. On nie ma wyobraźni i już nawet zapomniał, że wybrał inną rasę. A nawet jak pamięta, to nie wie, czym się różni od człowieka.
Oficjalny kanał irc Księstwa Ocllo: #bp

Offline sin

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1651
    • Hodowla kotów norweskich leśnych "Leśny Chochlik"
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #67 dnia: 2014 02 12, 17:31:43 »
Ale do niego te bluzgi i tak nie dotrą. On nie ma wyobraźni i już nawet zapomniał, że wybrał inną rasę. A nawet jak pamięta, to nie wie, czym się różni od człowieka.
I to jest w porzadku? ;-(
Rozumiem, ze nie wszyscy beda jak Sog-Sog. Ale przywrocmy rasom chociaz odrobinke znaczenia. Jak ktos nie umie/nie chce odgrywac rasy, ktora wybral, to niech ja traci, na rzecz zostania czlowiekiem. Do konca zywotu tejze postaci.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.

Offline Guardian

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1603
  • Troll Pesymista
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #68 dnia: 2014 02 12, 17:39:19 »
Ale do niego te bluzgi i tak nie dotrą. On nie ma wyobraźni i już nawet zapomniał, że wybrał inną rasę. A nawet jak pamięta, to nie wie, czym się różni od człowieka.
I to jest w porzadku? ;-(
Rozumiem, ze nie wszyscy beda jak Sog-Sog. Ale przywrocmy rasom chociaz odrobinke znaczenia. Jak ktos nie umie/nie chce odgrywac rasy, ktora wybral, to niech ja traci, na rzecz zostania czlowiekiem. Do konca zywotu tejze postaci.

Amen.

Offline Ropuch

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 442
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #69 dnia: 2014 02 12, 17:41:12 »
Wiele osób bardzo fajnie odgrywa swoją rasę. Ja nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że ci "renegaci" są w mniejszości, bo jednak Drowy, Elfy, Niziołki, Wilkołaki itp. mają swoje społeczności i jest jakiś oversight działań poszczególnych postaci. Tych, którzy reprezentują sobą całkowite bezklimacie można po prostu wyśmiewać i tyle. Chociaż sądzę, że jak oni tak się rzucają w oczy, to GM-om nie byłoby trudno wlepić im parę kar.

<saxas> teraz na pvp liczy sie mag
<saxas> na dm nie ma lepszych i gorszych graczy pvp
<saxas> sa bardziej i mniej skoxani

Offline ethanoll

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1019
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #70 dnia: 2014 02 12, 18:29:22 »
Rozumiem, że można karać za słownictwo wulgarne czy wykraczające poza magiczny świat fantazji,  podawanie liczbowych wartości cech itp.
Ale półork "Witam. Sprzedam perły. Daj skrzynie.", krasnolud z łukiem na koniu czy półszczuroczłek stojący na czele jakiejś osławionej szajki zabijaków? Za co? Jest za mało przekonujący albo niedostatecznie podkreśla charakterystyczne cechy rasy? Nie te czasy.
Oficjalny kanał irc Księstwa Ocllo: #bp

Offline KAroln

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 369
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #71 dnia: 2014 02 12, 21:33:54 »
każdy kto wybierze sobie rasę, która może budzić wątpliwości co do jej nastawienia wobec innych, musi się liczyć z konsekwencjami, a ja staram się to egzekwować jak najbardziej umiem.
<Fel> wyjebane mam w ten shard ;]
Ranking DM ->Najbardziej aktywni (Najdłuzszy czas online):Felixor Aigelo

Offline Zyzio

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2267
  • 1 os. Hybrydowe Lobby
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #72 dnia: 2014 02 13, 08:58:19 »
Potwierdzam  8)

Moje stanowisko od lat sie nie zmienilo i trzymanie przyznawania rasy we wlasnych rekach przez posiadaczy rasy jest najlepszym rozwiazaniem. Problem z tym ze to wymaga poswiecenia czasu, pracy i jakiejs solidarnosci i odpowiedzialnosci za los spolecznosci. Jak sie chce miec poziom a jednoczesnie nie chce nic robic w tym kierunku poza spychaniem tego na GMa to to nie moze skonczyc sie dobrze.
***<Kap^^> kto nie gral w uo ten nie zna zycia***
KANDYDACI NA DROWA:
http://dm-uo.pl/forum/index.php/topic,18495.msg306994.html

Offline Prorokpl

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1200
  • Aritomo Morishita
    • Radio Aoi
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #73 dnia: 2014 02 13, 13:22:08 »
Brakuje mi takich czasów:



:D

Offline Ghost

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 841
    • Grzegorz Kamiński
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #74 dnia: 2014 02 13, 14:33:53 »
Nie przypominam sobie, żeby się załapał ;)

Korgail

  • Gość
Odp: Rasa - Pytanie o zmianę
« Odpowiedź #75 dnia: 2014 02 13, 15:07:17 »
Mój Morisek  ;)