Autor Wątek: Hearthstone  (Przeczytany 63101 razy)

Offline dMN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 85
  • Video adept
Hearthstone
« dnia: 2013 09 05, 21:02:52 »
Strach się przyznać, ale jak fan Blizzarda zapatruje się na ich kolejny tytuł: Hearthstone. Była beta HAmerykańska, od wczoraj jest w końcu Europejska. Ktoś już może optował za beta keyem i dostał? :P

Co tu dużo gadać o samej grze: Karcianka przeniesiona na kompa - oprawiona graficznie (efekty czarów i ogólnie kart), free to play. Coś jak lol, grasz - wygrywasz, dostajesz kase, kupujesz karty, składasz talie. Można kupować za kasę z tego co wiem, ale nie kupuje się poszczególnych kart, tylko tak zwane boostery, czyli 5? randomowych kart, które mogą się okazać zwykłym crapem, ale mogą również być wypas legendarnymi. Nie zainteresowałem się jeszcze, czy jest jakiś system wymieniania się kartami, czy raczej po prostu zbieramy wszystko, a potem robimy sobie decki pod wszystkie możliwe klasy bohaterów.

Wyjście tej gry, zakończyło karcianke WoW TCG w realu. No coż, pozostaje jedynie prekursor - magic the gathering. Blizzard postawił na kompa i rozgrywki online. Zobaczym co to będzie!
Lubieu grać w gry <3

 

Offline daCe

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 78
    • http://www.dace.prv.pl/
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #61 dnia: 2013 11 18, 16:05:45 »
jak ktoś będzie miał cynk gdzie można wyhaczyć kod, to się nie obrażę za info :)

za 3 tygodnie bedzie open beta

Offline Silver

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 160
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #62 dnia: 2013 11 18, 21:47:56 »
Ta gra w założeniu ma być free?

Offline lazzio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 530
  • Kekekeke
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #63 dnia: 2013 11 18, 22:39:21 »
tak ale zawsze lepiej w typu grach przeznaczyc + - 80 zl (czyli cene przecietnej gry)  zeby miec latwiej i wygodniej

Offline bzikibzika

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 23
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #64 dnia: 2013 11 19, 00:41:49 »
generalnie zalezy na czym ktos chce sie skupic, jezeli na zrobieniu swojego wymarzonego decka to kasa moze pomoc natomiast jezeli ktos chce grac tylko areny kasa nic nie daje. dla mnie areny sa o wiele ciekawsze od grania moim deckiem mimo, ze posiadam dosc mocne i rzadkie karty.
« Ostatnia zmiana: 2013 11 19, 07:57:20 wysłana przez bzikibzika »

Offline dMN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 85
  • Video adept
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #65 dnia: 2013 11 19, 14:08:31 »
No racja, areny są super. Też skupiam się głównie na nich. Jedyny mankament, że nic mi to nie idzie ;) Raz wygrałem 4 mecze, a tak to koncze na 1-2 wygranych, bida.
Lubieu grać w gry <3

Offline zethaiks

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 311
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #66 dnia: 2013 11 19, 18:19:09 »
ja gram podstawowym deckiem priesta :) bez zadnych legend itp :)
jak ktos ma ochote potestowac decki / pograc itp zapraszam

Akashari#2964

Offline bzikibzika

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 23
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #67 dnia: 2013 11 19, 18:19:39 »
Jest klika prostych rad jak grac na arenie. Generalnie zaczynasz od klasy, wiadomo sa klasy gorsze i lepsze. Moim zdaniem te lepsze to mage, shaman, warrior ewentualnie druid. Pozniej wybieranie kart, ja sie nie sugeruje zadnymi mana curvami i kosztem many danej karty. Zawsze wybieraj najlepsza karte. Pozniej draft 3-4 pierwszych kart. Staram sie dobrac tak zeby nie miec kart ktore kosztuja 3-4 i wiecej.

Offline cieniu

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 112
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #68 dnia: 2013 11 28, 13:23:51 »
wlasnie zlozylem sobie mage blasta (brakuje w nim pyro blastow jeszcze, ale nie mam zlota/pylu) i jestem bardzo zadowolony.

za to zarzucilem granie na arenie. nie nadaje sie do grania randomowymi deckami, albo po prostu nie umiem :/
GG: #1429913
IRC: cieniu

Offline dMN

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 85
  • Video adept
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #69 dnia: 2013 11 28, 16:01:14 »
Ja już mam 1 pyro :D Drugi w drodze.

Co do aren, to mam podobnie, ale zawsze jak tylko uzbieram 150 golda, to wchodzę. Jak nie miałem pojęcia o grze, o deckach, o kartach, wchodzilem na arenke, brałem jakieś random karty i robiłem 4-5 winów. A teraz? Teraz patrze na te tier listy, znam comba, karty, modne talie, synergie kart, crapy, topy, lbalba - a zazwyczaj koncze na 1 zwyciestwie, haha.

Chyba uznam to jako potwierdzenie teorii: miej wyjebane, a będzie Ci dane xD
Lubieu grać w gry <3

Offline Snibril666

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 451
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #70 dnia: 2013 11 28, 18:01:30 »
dMN, arena ma swoj ranking, mialem dokladnie tak samo jak Ty, teraz poprostu dobiera nam lepszych przeciwnikow. Ja na arenie dawno nie wyszedlem poza 3 winy, a na starcie 5 to byl lajt. Bledem hs jest to, ze ranking po przegranych nie spada, a po wygranych wzrasta.

Offline daCe

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 78
    • http://www.dace.prv.pl/
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #71 dnia: 2013 11 28, 18:24:38 »
Dla mnie bugiem jest ze nie uwzglednia totalnej wartosci decku przt pojednykach, nie wspominajac o lvl postaci - nie ma to ja walka moj 6 lvl szaman vs 26 lvl (co najmniej) preist

Offline zethaiks

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 311
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #72 dnia: 2013 11 28, 21:22:11 »
nie grajcie aren do momentu az naprawia buga z frozowaniem postaci. Aktualnie juz chyba kazdy z niego korzysta wiec nie ma sensu marnowac wejsciowek.

Offline Snibril666

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 451
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #73 dnia: 2013 11 28, 21:56:42 »
Nie spotkalem sie, co to za bug?

Offline cieniu

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 112
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #74 dnia: 2013 11 28, 23:42:34 »
powinni wypieprzyc takie legendy jak ysara. zanim to zabijesz przeciwnik ma 2-3 dream karty ktore koncza gre. sick.
GG: #1429913
IRC: cieniu

Offline zethaiks

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 311
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #75 dnia: 2013 11 29, 00:21:55 »
nie chce mi sie pisac po polsku wiec przekleje i potwierdze ze dziala zrobilem arene 9-0 na tym

Right now, the hunter card T R A C K I N G is bugged.

If you have the card, wait 1 turn and let the timer fuse run out

Then next turn, use the said card. Your opponent's turn will be permanently frozen. He will not be able to do anything.


lecz teraz jak juz wycieklo na fora i przegralem 3 areny 0-3 bo im podeszly w pierwszej kolejnosci karty "tracking" wiec do momentu naprawy nie gram aren :D ale jak macie ochote poryzykowac zeby bana nie wylapac to mozecie sie pobawic :D