Autor Wątek: Albion Online  (Przeczytany 109129 razy)

Offline Thorus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1410
Albion Online
« dnia: 2015 10 11, 22:30:59 »
Witam,
W listopadzie start zamkniętej Bety
Osoby myślące o Shroud of the Avatar bądź szukający gry podobnej do UO zapraszam do obejrzenia tej gry

https://albiononline.com/pl/

 

Online mart

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2076
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #31 dnia: 2015 11 17, 18:51:30 »
50%, 50%, 50%, 50%, 100%... Serio liczyłem, że jak tak się nachapią na tych kontach to potem wystarczy im b2p. Obawiam się, że ten boost może być kamieniem milowym w stronę p2win.

No trudno beta od testów jest jak to mówią. Zapłaciłem więc i tak pogram (zwłaszcza, że 60 dni premki i tak już mam :P) i zobaczymy w jaką stronę się to potoczy.

Ps. Myślę, że fajnie byłoby zjednoczyć się tam pod sztandarem DMowej gildii. Kilku chętnych zdaje się już mam a jeśli ktoś jeszcze były zainteresowany to walcie śmiało ;)
« Ostatnia zmiana: 2015 11 17, 19:09:34 wysłana przez mart »
Najstarszym i najsilniejszym uczuciem znanym ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.

Offline skorzak

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1104
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #32 dnia: 2015 11 17, 20:16:41 »
50%, 50%, 50%, 50%, 100%... Serio liczyłem, że jak tak się nachapią na tych kontach to potem wystarczy im b2p. Obawiam się, że ten boost może być kamieniem milowym w stronę p2win.

No trudno beta od testów jest jak to mówią. Zapłaciłem więc i tak pogram (zwłaszcza, że 60 dni premki i tak już mam :P) i zobaczymy w jaką stronę się to potoczy.

Ps. Myślę, że fajnie byłoby zjednoczyć się tam pod sztandarem DMowej gildii. Kilku chętnych zdaje się już mam a jeśli ktoś jeszcze były zainteresowany to walcie śmiało ;)

True.
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, premium można kupić za srebro...

PS: W Wota tez byla nagonka, że bez premium nie da się grać... a to była g... prawda.
„<Lilianna> ale ja cie juz nie lubie” <- i nawzajem wszystkiego najlepszego :*
 mae (gm dm 26.10.2011):
"Przeciez to tylko fabula, ktora latwo mozesz olac, skorzak. Nikt ci niczego nie zabiera, nie kaze niczego pla

Online mart

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2076
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #33 dnia: 2015 11 17, 20:27:55 »
Dlatego trzeba poczekać ;) Może faktycznie samym srebrem będzie dało się nakarmić złotą kurę.
Najstarszym i najsilniejszym uczuciem znanym ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.

Offline Papa Smerf

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1180
  • Come to Papa
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #34 dnia: 2015 11 18, 08:15:42 »
To było przecież normalne i do przewidzenia. Plus jest taki, że kupuje się go za wirtualną walutę lub za kupionego golda. Więc tak czy siąg można grać za free. Tyle, że gra na srebrze będzie wymagała więcej koxu ale...co jak co, na laików w tym temacie nie trafiło, c'nie ?:)

Ja jestem chętny na Dmkową gildię.
"Feel the burn of the mists. Master them. They will devour your enemies"

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #35 dnia: 2015 11 18, 11:54:11 »
Okej...

Kto uczy się pisać pod to makra?

Offline Thorus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1410
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #36 dnia: 2015 11 18, 14:56:47 »
Witam,
Makra da się wpiąc niemal identycznie jak pod uo trzeba sie pobawić :D


Tak na poważnie co do opłat:

Nie ma czego się obawiać całe premium można wykupować ze srebro to jest jedna opcja
drugą jest opcja za kasę jeżeli ktoś oczywiście będzie chciał.
Trzecią opcją jest gra bez premium.
Premium nie jest konieczne ponieważ liczy się gildia nie pojedyńcza jednostka. Gildia bez problemu was podciągnie w sprzęcie wystarczy biegać na pve i zbierać srebro któe na prawdę idzie w ogromnych ilościach.
Sam rozwój w pvp postaci bez problemu idzie bez premium. Jedynym problemem są itemy które bez gildi będzie wam ciężko uzbierać nawet premium nie pomoże. Dlatego też grając z jakąś gildią nie potrzebujecie nawet premium i gr będzie w pełni darmowa.
Zaś jeżeli chodzi o uzbieranie srebra na premium to dla koxa to są 3 dni zbierania więc też zero problemu.




Co do samej gry:
Beta jest płatna ze względu, że zbieraja kasę ale na prawdę warto.
Ja ze swojej strony odpale stream pierwszego dnia testów pod linkiem:
http://www.twitch.tv/myzzrael

Tutaj problem z nieklimatycznym pk jest rozwiązany następująco:
jest strefa zielona któa jest całkowicie bezpieczna i nie ma tam pk. Lecz jest tylko na terenach startowych gdzie gracz spędza max z 20h swojej przygody z tą grą.

Dalej mamy tereny żółte gdzie pk jest dozwolone i bez ograniczeń lecz ginąc nasze rzeczy się psują i potrafią zniszczyć a surowce tracimy w 1/3 co jest dotkliwym problemem.

Czerwone i czarne tereny mają całkowicie dozwolone grabienie i jest na nich dużo osób. Dodatkowo na czerwone tereny zachęcają bonusy takie jak 20% zwrot przetwarzanych surowców itp dlatego też jest tam większy ruch graczy.

Mnogość możliwości i sprzętu jaki możemy nosić jest ogromny i na prawdę pozwala na komponowanie ciekawych postaci.

Nie mam raczej co za dużo opowiadać po prostu zapraszam do zapoznania się z grą na streamie bądź samemu :)

Oprócz tego jest bardzo fajny zapisek w histori pvp a mianowicie przykład w załączniku :)

Offline Papa Smerf

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1180
  • Come to Papa
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #37 dnia: 2015 11 18, 21:12:43 »
"Feel the burn of the mists. Master them. They will devour your enemies"

Offline zel

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 528
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #38 dnia: 2015 11 19, 09:37:23 »
Jak będzie darmowy dostęp to na pewno spróbuję. Tym bardziej, że mój kumpel z roboty tez już w to gra.

Ps
Nawet mi powiedział, że jest w gildii z jakimś kolesiem z UO DM o nicku Tajger i że skoro grałem w UO może będę wiedział co to DM znaczy ;P
Cytat: Shunt
Cytat: Thor
DM to trudny shard
Raczej DM to shard trudnych ludzi.  :wink:
Zachęcam do testowania skryptów mojego autorstwa.

Offline Thorus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1410
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #39 dnia: 2015 11 19, 09:57:58 »
hehe.
Ja osobiście polecam Sociatel
Z DM gra już bardzo dużo osób w sociatel mamy 3 albo 4 osoby z DM

Offline Thorus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1410
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #40 dnia: 2015 11 19, 20:30:00 »
Zapraszam możecie wygrać 2 klucze :)
http://albion-online.pl/wygraj-klucz-do-bety/

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #41 dnia: 2015 11 23, 15:21:20 »
Gierka wygląda całkiem spoczko więc pytanko:

Warty czy nie warto kupować pakiet założyciela i cisnąć teraz w becie?
Gdyby nie było wipa to pewnie już bym siedział i klikał a tak troche się zastanawiam. Skoro gierka ma być for free (wiem będzie premium) a w czasie bety pojdzie wipe to po co zaczynać teraz? - jest jakiś sens?

Pewnie i tak premium konto bym kupił ale zakładam że będzie tańsze niż 30$ za pakiet który w sumie daje mi hmm.... dostep do bety która będzie wipowana?  ;D


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline Papa Smerf

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1180
  • Come to Papa
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #42 dnia: 2015 11 24, 08:15:48 »
Mam te same wątpliwości Thiass :(
"Feel the burn of the mists. Master them. They will devour your enemies"

Offline dawiss

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 230
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #43 dnia: 2015 11 24, 10:02:03 »
Gra jest dobra, jak na gre na kibel, zeby w to grac na PC musialbym sie cofnac o jakies 10 lat (edit: 15 lat). Ot gorsza wersja UO.

Offline psx

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #44 dnia: 2015 11 24, 14:07:29 »
a wiadomo kiedy bedzie mozna grac za free?

Offline froger

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 28
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #45 dnia: 2015 11 25, 08:27:07 »
Jak wyjdzie pelna wersja zapewne