Autor Wątek: Albion Online  (Przeczytany 111117 razy)

Offline Thorus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1410
Albion Online
« dnia: 2015 10 11, 22:30:59 »
Witam,
W listopadzie start zamkniętej Bety
Osoby myślące o Shroud of the Avatar bądź szukający gry podobnej do UO zapraszam do obejrzenia tej gry

https://albiononline.com/pl/

 

Offline jablo

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 195
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #46 dnia: 2015 11 25, 10:47:12 »
Ciekawe jak z wymaganiami... Zreszta i tak nie mam czasu😁

Offline Evilas

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 494
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #47 dnia: 2015 11 25, 17:32:55 »
Ciekawe jak z wymaganiami... Zreszta i tak nie mam czasu😁

na dana chwile sa bardzo niskie, w koncu dostosowywuja do roznych platform, narzekam ze mi lolek czasem przycina, a albion ani razu, chodzi plynnie, polecam ;)

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #48 dnia: 2015 11 25, 23:06:40 »
Mega spoko sie gra  :)
Dobrze miec party i gildie gdzie kazdy sie uzupelnia bo crafcenie samemu wszystkiego jest totalnie niemozliwe  ;)


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline PiKiSu

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 234
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #49 dnia: 2015 11 27, 18:05:00 »
i wlasnie dlatego UO > albion
Quis custodiet ipsos custodes?

Offline dawiss

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 230
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #50 dnia: 2015 11 28, 08:09:10 »
Moim zdaniem nie ma rzeczy w ktorej albion jest lepszy od ultimy. PvP, crafting, PvE, nawet grafika. Gram bo graja znajomi, ale kazdy widzi, ze to nie jest gra na dluzej.

Offline Evilas

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 494
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #51 dnia: 2015 11 28, 20:49:13 »
Moim zdaniem nie ma rzeczy w ktorej albion jest lepszy od ultimy. PvP, crafting, PvE, nawet grafika. Gram bo graja znajomi, ale kazdy widzi, ze to nie jest gra na dluzej.

przeciwnie, ja widze, ze to jest gra na dluzej i z potencjalem, jesli DM naprawde nie bedzie potrafila sie podniesc, to mysle, ze zagrzeje miejsce w AO, podoba mi sie cholernie ;)

Offline Badalaman

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1534
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #52 dnia: 2015 11 29, 14:34:24 »
Dla DM jest to okazja by poobserwować inne rozwiązania i może coś zmienić tutaj.

Co do samej gry, to full loot + mikropłatności nie wróży zbyt dobrze.

Choć można by pewnie próbować ściągać z tamtąd graczy tutaj ;)

Offline dawiss

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 230
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #53 dnia: 2015 11 29, 15:35:48 »
Moim zdaniem nie ma rzeczy w ktorej albion jest lepszy od ultimy. PvP, crafting, PvE, nawet grafika. Gram bo graja znajomi, ale kazdy widzi, ze to nie jest gra na dluzej.

przeciwnie, ja widze, ze to jest gra na dluzej i z potencjalem, jesli DM naprawde nie bedzie potrafila sie podniesc, to mysle, ze zagrzeje miejsce w AO, podoba mi sie cholernie ;)
Mozesz powiedziec co Ci sie tak podoba? Grind materialow? Kiepskie PvE? Brak dynamiki w samej rozgrywce? Zlagowane serwery - nie jest to wina duzej ilosci graczy. Gra jest ok jak grindujesz pierwszy raz, to mozna jeszcze przezyc.

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #54 dnia: 2015 11 29, 18:41:13 »
Cytuj
Mozesz powiedziec co Ci sie tak podoba?

Gra w której możesz dostać w ryj i stracic wszystko z plecaka...
Gra w której nie dochodzisz do wszystkiego w miesiąc
Wreszcie gierka która nie jest muminkowem gdzie daje się wszystko for free bo gracze marudzą że nie mogą do czegoś dojść  ;)

Póki co jest ciekawa, ma fajna założenia. Jak tego nie spierdzielą i pójdą w dobrą stronę to będzie mega dobre


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline dawiss

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 230
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #55 dnia: 2015 11 30, 10:04:11 »
Cytuj
Mozesz powiedziec co Ci sie tak podoba?

Gra w której możesz dostać w ryj i stracic wszystko z plecaka...
Gra w której nie dochodzisz do wszystkiego w miesiąc
Wreszcie gierka która nie jest muminkowem gdzie daje się wszystko for free bo gracze marudzą że nie mogą do czegoś dojść  ;)

Póki co jest ciekawa, ma fajna założenia. Jak tego nie spierdzielą i pójdą w dobrą stronę to będzie mega dobre

AD1. Jest wiecej takich gier, Mortal Online, Darkfall, EVE, UO - kazda jest lepsza.
AD2. W zadnej z wymienionych do wszystkiego nie dochodzisz w miesiac, nawet w themeparkach jak WoW.
AD3. Tutaj nic nie ma za free, bo jest totalne P2W, mozesz kupic walute z gry za kase. W tej grze Twoj skill jest nic nie warty liczy sie to jaki tier sprzetu nosisz. Przeskoki miedzy tierami sa olbrzymie. Goscie ktorzy kupuja golda, a nie zbieraja maja juz ze 3-4 tiery przewagi - czyli miazga.

Offline Papa Smerf

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1180
  • Come to Papa
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #56 dnia: 2015 11 30, 10:34:15 »
A jak wygląda opcja typowo craftera? (mieszkasz sobie w swojej chatce, grindujesz surowce, craftujesz, handlujesz) lub pve? (z tego co widziałem, są jakieś dungeony itp)
"Feel the burn of the mists. Master them. They will devour your enemies"

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #57 dnia: 2015 11 30, 15:08:43 »
Jeśli ktoś lubi typowo crafterskie zajęcia to jest tego bardzo dużo.
Ja testuje rozne rzeczy bo to tylko beta ale np wczoraj na przerabianiu skor czyli kupno z ah przerobienie i sprzedanie zarobilem 200k  ;)
Inni robia najwyzszy tier zbrojek i wyciagaja kupe golda.
Jeszcze inni nie robia craftu i tluka hajsy na dungeonach zeby zaplacic crafterom za ich gear itd

Problem craftera w pozniejszej czesci gry jest taki ze musi isc na zony full pvp gdzie moze dostac w ryj  :)


Dawiss gdzie jest te 3-4 tiery przewagi?  ;D ;D ;D  Wczoraj jeszcze nikt nie craftował nawet t6  :P
Co z tego ze kupisz od innych graczy srebro za złotówki? Wydasz 100zł na zakup najlepszego gearu a na zonie pvp 3 osoby cie dojada i pozbieraja  ;) - na DM tez mogles kupowac od innych puszki tytan a jakos nikomu to nie przeszkadzalo  ;D
Na chwile obecna wydanie złotówek nie daje ci kompletnie żadnej przewagi (nie licząc premium konta na które walutą z gry zarabiasz w godzine)


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline skorzak

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1104
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #58 dnia: 2017 07 04, 21:19:05 »
Hello.
Nadchodzi długo zapowiadana premiera Albiona 17-19.07. Czyli ostatni wipe ;) Ktoś ma zamiar grać?
„<Lilianna> ale ja cie juz nie lubie” <- i nawzajem wszystkiego najlepszego :*
 mae (gm dm 26.10.2011):
"Przeciez to tylko fabula, ktora latwo mozesz olac, skorzak. Nikt ci niczego nie zabiera, nie kaze niczego pla

Offline [K]

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 202
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #59 dnia: 2017 07 05, 10:37:33 »
Tak. Chociaż kariery tej grze nie wróżę za długiej

Offline Lerii

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 111
  • ktoś kiedyś powiedział...a, z resztą... nie ważne
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #60 dnia: 2017 07 05, 18:52:18 »
Prezentuje się całkiem ciekawie. Na pewno trochę pogram