Autor Wątek: Czym przegraliscie serwer?  (Przeczytany 14841 razy)

Offline Jackob

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 542
Czym przegraliscie serwer?
« dnia: 2017 05 07, 00:21:00 »
Moim zdaniem : obcinkami i usuwaniem historii serwera. Aqe mowi o zamykaniu serwera. No to powodzenia w czytaniu droga damo. ( wybacz ale jestes ostatnia i kolejna , ktora zupelnie nie kuma problemu ).


Przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni kopiowaniem ich prywatnych wypowiedzi. MILEJ LEKTURY I POWODZENIA W DALSZEJ PRACY NAD SERWEREM!!!

a zaczelo sie od postaci ktora za kilkadziesiat minut makra stracila 10 inta ( mial chorego tate ktory wymagal pomocy ) .

<Jackob> droghej
<Jackob> mag z 70 inta
<Droghlej> mam 84 inta po obcince.
1 PYTANIE :  ILE CZASU ZAJMUJE SKOKSANIE 84 - 94 ,  a ile czasu on pomagal ojcu . ( podobno 20 minut )
lecimy dalej naprawde w skrocie  :
<Droghlej> makra, makra, makra zabiły te gre.
<Droghlej> Makra na koxanie w lasach... na wszystko makra.
<Jackob> z noki 3210 tez korzystasz?
<Jackob> tez tak myslalem
<Jackob> ale jak zaczalem walic z palca cos
<Jackob> umarlem po 30 minutach
<Jackob> makro na grab ?
<Jackob> oczywista oczywistosc, ze ktos kto padl , powinien w sekunde  stracic staf
.
<Droghlej> A wiesz czemu nunc przestal grac?
<vibo> bo stranzicy przejebani
<Droghlej> bo wpadl na makro.
<Jackob> to jest durne
<Droghlej> Million ludzi przestalo grac przez makro , ja tez.
<Droghlej> Przecież grałbym do dzisiaj.
<Jackob> ja wpadlem 1 raz na makro , wiecie dlaczego ?
<Jackob> bo usnalem przed kompem
<Jackob> minal rok
<Jackob>  nie odkoksalem 1 ROK , 1 rok bo usnalem
<Jackob> do tej pory ide na pvm i mam na ryju 3 makroczeki bo OSZUKIWALEM ]:D
<Siudi> ja raz poszedlem chlac i zapomnialem wylaczyc lapka z makrem odpalonym
<Siudi> ;D
<zwis|aw> te obcinki to 1 co bym w****l
<Jackob> to zabilo dm
<Jackob> OCZYWISCIE
<Jackob> mojej 20 minutowej drzemki w ktorej ILE K***A SKOKSALEM INTA nie odzyskalem do dzis
<zwis|aw> zrobilbym automat co wyrzuca z gry i tyle  - KOMENTARZ CALEGO SERWERA : a teraz zdziwienie czemu nikt nie gra
<Jackob> ILE DROGHEJ SKOSKAL w  6 minut
<Droghlej> No u mnie było chyba 6 wlasnie albo 12 .
<Droghlej> Kiedys wpadłem na makro. Bodaj 15 minut miałem i wiecie co? GM mnie nie wsadzil tylko "utajnił" sprawę i  chuj. nawet admin nie wiedział. :D .
<Jackob> dlatego 10 online jest
<Jackob> a moze juz 2 lata minely a a dalej nie odkoksalem ?
<zwis|aw> no wszystko idzie zalatwic
<Droghlej> odwozilem pielegniarke od taty
<zwis|aw> a nie odrazu karac z grubej rury
<Siudi> Droghlej: od 2007 gram na dmce i tez mialem pogawedki, ostrzezenia
<Siudi> a nie scinke odrazu
<Siudi> raz spoznilem sie 3 min
<Siudi> i -100
<Siudi> a tu czapa
<Droghlej> chuj z tym 100 skila
<Droghlej> - 10 inta
<Droghlej> a mialem 94
<Droghlej> to bolalo
<Siudi> No no
<zwis|aw> no obcinka powinna byc na skill i tyle
<Siudi> pewnie
<zwis|aw> 2 raz na stat
<Droghlej> ale 10 inta? :D
--

<Jackob> nigdy nie zdawalem sobie z tego spraw, ale oni naprawde obcinkami przegrali ten serwer. A ci co pisali : " TY K***A ZLAPALEM GO " dawno ich tu nie ma, napije sie za to , za debilizm ludzki, aby przeminal
<zwis|aw> lapiac sobie delikwenta robili sobie +1 do stat , a online zazwyczaj -1
<Jackob> czemu nie mowiles im tego rok temu
<zwis|aw> moge sie przyznac , nie znalem jeszcze Renna
<zwis|aw> skacze po graczach , a ten se kuje , makroczek , puscilem i czekam i czekam
<zwis|aw> i leci 2
<zwis|aw> w sumie jakos 14 min
<zwis|aw> ale wyjebalem te screeny
<zwis|aw> mowie po chuj tracic gracza
<zwis|aw> i od tamtego momentu jakos nigdy z palca ni napisalem tej chorej komendy
<zwis|aw> automat tam chuj
<zwis|aw> niech robi swoje
<zwis|aw> ale nie zeby na pvmach wysylac okna
<zwis|aw> i przeszkadzac w grze
(do tej pory przez to ze usnalem i mi usunieta stat codzienienie na pvm dostaje w jape kilka makroczekow - bo przeciez oszukuje ! Jackob )
<zwis|aw> biora sie za pierdoly , zamiast cos w koncu zrobic
<zwis|aw> zeby starym graczom zaiponowac ,a nowych zachecic
<zwis|aw> nic
<zwis|aw> byle sie barwniki z kwiatkow kampilo
<Jackob> aqe kupowala nasiona 3 tygodnie przed zmiana czego sin np w przypadku zabrania barw nigdy nie robil, ale nie o tym temat.
( duzo oskarzen ale nie o tym temat ) p.s za takie rzeczy ludzie tu stanowiska tracili droga madame
<zwis|aw> po chuj sie zaglebiac, trzeba se lyknac,  bo sie nie da
<Jackob> ale mnie nakrecacie
<Jackob> to sie zle skonczy
<zwis|aw> glowa w klawiature i mozna isc spac
<Jackob> uwazaj bo obcinka czeka
<zwis|aw> no w sumie racja
<Jackob> ja np stalem sie ofiara kilku administratorow
<Jackob> 1 dal mi bana
<Jackob> 2 dal mi pk na cale konto
<Jackob> sluzbisci zajebali online i ich tu nie ma. Te obcinki te usuwanie temow z domkow z kupcow
<Jackob> mozna stworzyc system karania
<Jackob> a nie mozna systemu zwracania itemow z domkow/ kupcow
<zwis|aw> bo ma Dm w chuj mozliwosci , dobra domki chuj sie zawalaja itd ,  ale itemy u kupcow , powinny ladowac w banku
<Jackob> nie , wy******aj , nie logujesz,  zapomnij
<zwis|aw> wiesz jak cos stoi 5 lat to niech se znika
<zwis|aw> ale rownie dobrze tak jak piszesz mogloby ladowac w banku
<Jackob> pol online zabil asyl kasujac historie serwera
<Jackob> BO ARTY KUJA W OCZY
<zwis|aw> domek znika staff do banku i c**j niech se lezy
<zwis|aw> no szkoda
<Jackob> ultima powinna byc zasrana artefaktami.  klimacisz? masz nagrode. zaj***li to , a teraz zdziwko
<zwis|aw> tez chcialem kiedys usuniecia artow,  ale stwierdzilem ze ktos to kiedys zdobyl niech se ma , napracowal sie ktos
<Jackob> ale to fajne,  ze czytasz czyjas prace. Kilt : 100 zdan ALE  nieee
<zwis|aw> + do wygladu nic przeciez nie daje
<Jackob> ja nigdy nie mialem arta i co ?  nie mam co czytac
<zwis|aw> a napedza zeby zdobyc kolejny
<Jackob> za****li serwer zasadami osob ktore nie graja a aqe zbiera i ma dosyc
<zwis|aw> no tez nie mam , chcialem biala skore pisalem historie screeny itd odgrywalem i po co ?? NIC

Wiele osob rozumie, wiele osob boka rozne rzeczy, a wy sie rozwodzicie jak przyciagnac online. Walone bylo tak dlugo ze teraz zdziwko ???

Fel mial racje , reklama dzwignia handlu , ale po co , zeby skonczyc tak samo jak sie zaczelo ? Wsadzcie sobie te zasady w ... kąt jak nokie 3210 i pamiec ze uo bez makro to nie to samo.

« Ostatnia zmiana: 2017 05 07, 13:27:25 wysłana przez Jackob »

 

Offline naturel

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 177
  • HATE ME!
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #16 dnia: 2017 05 16, 16:02:28 »
Jacek ma dużo racji w swoim wywodzie, chociaż dhagt nakreślił też inne fakty.

Ale może wspomnę o sobie - co jakiś czas wracam do ultimki ale nie jest to już ten zapał co kiedyś. Gra sama w sobie jest ok, ale serwer potrafi odrzucić. Z jednej strony jeśli się chce i znajdzie odpowiednią osobę w ekipie to faktycznie można tu rozkręcić ciekawe RPG. Sam wraz z grupą znajomych tworzyłem dwa projekty RPG które działały przez dłuższy okres czasu (jeden uśpiony do dziś ;) )

Niestety jednocześnie do ekipy często trafiają osoby które nie potrafią rozgraniczyć gry od świata realnego i być po prostu normalnym. Tu puszczam oczko w strone dzikiego - dziś śmieję się z tej sytuacji ale prawda jest taka że zachowałeś się po chamsku. Obydwoje dobrze wiemy że nie lubiliśmy się jako gracze. Przykre jednak jest to że gdy dostałeś się do ekipy to po krótkim czasie bezczelnie, bez żadnego pytania zabrałeś mojej postaci skórę w kolorze azurytu która nosiła grubo ponad 5 czy 6 lat!! Później jak zrobiłem o to raban że przecież otrzymałem to w wyniku questa to stwierdziłeś (to było jeszcze bardziej bezczelne), że może to wynik jakiegoś buga i na forum ekipy nie ma o tym żadnej wzmianki :) Nie wiem czy się nie mylę ale tą skórę miałem chyba jeszcze zanim zacząłeś grać na dm albo przynajmniej jak nosiłeś nad głową "Młody".
Koniec sprawy był taki że obiecano mi że dostanę questa i znów będę mógł otrzymać skórę. :)

Do dziś cisza.

Srał pies kolorki :)


Ostatnio zacząłem sadzić kwiatki. Ci którzy się tym zajmują wiedzą że jest to bardzo pracochłonny proces (jeden rzut do 9 dni, a więc by dojść do czegokolwiek (nasion, początku mieszania barw lub roślin innych niż paprocie i fiołki) potrzeba tak naprawdę minimum miesiąca (3x9=27dni). Po niecałych 2 miesiącach udało mi się dojść do momentu gdzie zaczyna się ciekawie tj. uzyskujemy dalsze krzyżówki, mamy ciekawsze kolory, jest co ze sobą mieszać i mamy trochę nasion do wysadzenia.
Pomyślałem że system kwiatów nie jest nigdzie opisany, więc fajnie byłoby go rozgryźć i z grubsza opisać w książkach in-game (ot taki wkład własny w klimat serwera ;) ). Wszystko fajnie pięknie tylko szkoda że właśnie prawie 80 roślin zdycha i jest to praktycznie cały mój "dorobek kwiatowy", w dodatku w kulminacyjnym momencie gdzie ściągałem z nich nasiona i opisywałem co z czego wychodzi.

A dlaczego? Bo dostałem 96h (wysokość kary to jest najśmieszniejsze :D )

A dlatego że idąc firstem samotnie, nago przez las Trinsic (dziwnie to brzmi :F - nie pytajcie) sparafrazowałem sobie starą harcerską piosenkę o stokrotce i wtrąciłem tam dwa wyrazy (pisząc je ocenzurowane - dokładnie tak jak tu) tj.: "ch*j" oraz "ku**a". Co wtedy sobie myślałem? Że to całkiem śmieszne po prostu, nie psułem klimatu serwera, nikt tego nie widział, świadomie pisałem to sam do siebie ale cóż.... chyba mam bardzo specyficzny humor :)
[05/14 11:46:14] 1643 2482 5 britannia CH: Jorg d'Stern: przez las
[05/14 11:46:22] 1643 2500 5 britannia CH: Jorg d'Stern: ku**a
[05/14 11:46:33] 1650 2519 5 britannia CH: Jorg d'Stern: i jeszcze
[05/14 11:48:49] 1742 2782 5 britannia CH: Jorg d'Stern: JOR GUS
[05/14 11:48:51] 1746 2782 5 britannia CH: Jorg d'Stern: SZEDL SE
[05/14 11:48:55] 1754 2782 5 britannia CH: Jorg d'Stern: Z WOOOOOOOLNA
[05/14 11:49:02] 1771 2782 0 britannia CH: Jorg d'Stern: i ch*j

Aha. Drugi (a właściwie trzeci, a może pierwszy?) zarzut to taki że postacią którą otrzymałem jaila napisałem:

[05/14 15:24:23] 1094 3217 0 britannia CH: Lentumanus: [Cast] In Mani : Lentumanus
[05/14 15:24:52] 1107 3100 -1 britannia CH: Lentumanus: wskrzes
[05/14 15:25:24] 1081 3164 0 britannia CH: Lentumanus: czemu wy kurwa adama nie ubieracie tylko
[05/14 15:26:00] 1101 3100 0 britannia CH: Lentumanus: wskrzes

tego nawet nie skomentuje - w szerszym zapisie loga ewidentnie widać że po prostu klawiatura nie zlapala "/" i tekst poszedl na uo a nie party.


Prosiłem o zamianę kary na 28 dni bana od środy (do jutra zdążyłbym większość zebrać) ale niestety :)

Ogólnie wy*****ne (wyCZESAne) mam w te kwiatki, przykre jest po prostu to że system kar za głupoty jest tu bardziej skuteczny niż za bugowanie albo bezsensowne pk które faktycznie niszczy serwer.


No ale ja to ja. I tak usłyszałem że większość ekipy z chęcią by mnie zbanowała za te przewinienia :D


PS. Tak, proszę się nie podniecać, prawda że dostałem jakiś czas temu jaila 24h za bluzgi ale wtedy faktycznie napisałem coś w stylu "jebać ultime i dmke" oraz "zamiast pisac pedalskie skrypty lepiej byscie uzdro naprawili".

I gdzie tu logika?
Cytat: Tinerot
Moja sugestia: Znajdź sobie pracę, hobby albo dziewczynę.
Dobrze szefie! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BUT! The main award goes toooo...... :
Cytuj
[20:23] <Fel> TY chyba zyjesz w swiecie ultimy

Offline naturel

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 177
  • HATE ME!
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #17 dnia: 2017 05 18, 19:07:07 »
Ujrzałem dziś efekt mojej 2 miesięcznej pracy, w związku z czym chciałem oficjalnie podziękować:


Ekipo DM - Bardzo dziękuję za spieprzenie (akurat mam na myśli ostrzejsze słowo ale nie dam wam satysfakcji), 2 (słownie dwóch) miesięcy pracy postaci non-pvp, nad tym by tchnąć w serwer trochę klimatu.

Udało wam się lepiej niż osłabienie berka :)

PS. I bez komentarzy że ktoś to mógł ogarnąć :) Bo to tak jakby przetrącić komuś kolana i napisać że przecież może chodzić o kulach albo jeździć na wózku.

-1

Pozdrawiam, bez odbioru.
« Ostatnia zmiana: 2017 05 18, 22:00:05 wysłana przez DzikiHL »
Cytat: Tinerot
Moja sugestia: Znajdź sobie pracę, hobby albo dziewczynę.
Dobrze szefie! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BUT! The main award goes toooo...... :
Cytuj
[20:23] <Fel> TY chyba zyjesz w swiecie ultimy

Offline muya

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 188
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #18 dnia: 2017 05 20, 20:39:44 »
A moim zdaniem mocno przyczyniła się frekwencja chaosu w ekipie. Był czas, że pół ekipy to był chaos, a pół to neutrale. Echa tych czasów do teraz są widoczne w postaci graczy (chaos), których opis postaci to 2 zdania z błędami ortograficznymi, składniowymi i interpunkcyjnymi, a na postaci 3 artefakty, skóra, przydomek. Artefakty top level oczywiście.
To zniechęciło dużą część orderu (np. takie opcje jak wyprawiał enkill), bo gra w takich warunkach nie ma sensu. A order był bardzo liczną grupą - no ale do czasu, bo jak długo można grać przeciwko mistrzom gry...

Jak to ktoś ujął, "szach i mat" :D


Darod: Nie wypowiadaj sie jak nie masz pojęcia, bo nie dość ze irytujesz to jeszcze prowokujesz zaczepki.

Nimek: mówisz o rzeczach które miały miejsce jakieś 7lat temu gdzie online był spokojnie ze 100 osób i do dzisiejszych czasów ma sie to nijak, ale fakt Enkill robił przekręty i był wtedy opiekunem chaosu co rzutuje na naszej opini. Tylko że grał wtedy wilkiem, który miał wojne z chaosem. Jakby ktoś nie pamietał są gdzieś  filmiki Norka. Co do opisów sam też tam kiedyś nie błyszczałes:] zapewne ja tez :D. Co do ludzi w ekipie GMi napewno maja jakąś swoja selekcje a nie kolesiostwo wiec warto sie zastanowić nad sobą jak postępujesz w grze/irc/życiu realnym bo to z pewnoscią ma znaczenie. Mi nigdy żaden GM chaosu nie pomógł w grze ( chyba jestem słabym kolegą :( ) Już większą pomoc i to dość często oferowali neutralni GMi.  Osobiście uważam że przydałby sie wam "orderowy opiekun" może wkoncu byscie odżyli. ( bez złośliwości i ataków, poprostu dobrze by było z kimś pograć )
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

Offline mae

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 5778
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #19 dnia: 2017 05 20, 21:00:22 »
Co do opisów sam też tam kiedyś nie błyszczałes:] zapewne ja tez :D
Wlasciwie to opisy Nimroda byly jednymi z najlepszych


Offline muya

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 188
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #20 dnia: 2017 05 20, 21:05:33 »
My bad, ale zdażało sie że opisy znikały i poprostu wpisywało sie pare słów na odczepne.
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #21 dnia: 2017 05 21, 01:25:43 »
Moonglow... ;(

Offline chud

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 96
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #22 dnia: 2017 05 21, 22:23:35 »
Moonglow w rzeczy samej

Offline [K]

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 202
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #23 dnia: 2017 05 22, 10:13:04 »
Naturel napisze to co innym nie wypada -większego tłuka  nie widziałem. Szkoda że do euoxa nie wrzuciłes tekstu jakiegoś tam np. Popka  lub innego gówna

Offline Darod

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 106
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #24 dnia: 2017 05 22, 15:14:45 »
A moim zdaniem mocno przyczyniła się frekwencja chaosu w ekipie. Był czas, że pół ekipy to był chaos, a pół to neutrale. Echa tych czasów do teraz są widoczne w postaci graczy (chaos), których opis postaci to 2 zdania z błędami ortograficznymi, składniowymi i interpunkcyjnymi, a na postaci 3 artefakty, skóra, przydomek. Artefakty top level oczywiście.
To zniechęciło dużą część orderu (np. takie opcje jak wyprawiał enkill), bo gra w takich warunkach nie ma sensu. A order był bardzo liczną grupą - no ale do czasu, bo jak długo można grać przeciwko mistrzom gry...

Jak to ktoś ujął, "szach i mat" :D


Darod: Nie wypowiadaj sie jak nie masz pojęcia, bo nie dość ze irytujesz to jeszcze prowokujesz zaczepki.

Hmm wiem więcej od Ciebie, zacząłem gre za czasów starego Minoc.
Takiego kolesiostwa jakie tam doswiadczylem miedzy interakcji GM-Gracz nie widziałem w żadnej innej grze.
Nie wliczając tego że straciłem pół dobytku tylko dlatego że złośliwy GM wykasował mi domek wraz z wszystkimi itemami,
oczywiście postać też ucierpiała, ktoś wykorzystał swoje wpływy do skryptów za czasów Ducka i tak namieszał mi na koncie ze
powinnem mu zaj.... na tym zlocie w łeb, w sumie tylko po to tam mogłem wtedy pojechać.
Co zabawne domek warty wtedy jakies 150kk wraz ze wszystkim po otwarciu drzwi do ktorego należało oprocz mnie kilkanascie osób rozpadł się.
Oczywiscie pisałem wielokrotnie do GM-a ktory był wtedy aktywny, dopiero po całym cyrku gdy itemy na pietrach powoli zanikały odezwał się do mnie
łaskawie że nie będzie specjalnie dla mnie wyłączał serwera aby odzyskac to, mimo ze zapisy swiata i wszystkiego były bardzo częste.
Również co mnie rozbawiło straciłem wtedy 3 całe pkt siły i 2 dexa, potem po dokładnej analizie takie staty mialem 2 miechy wczesniej, a więc juz wtedy byłem
pewny że ktoś grzebał mi na koncie, jeżeli się nie dba o dane serwera i dobro (obcych) graczy nie można dalej kontynuować współpracy miedzy Gracz - GM.
Wiem co robili wtedy GM-i dla swoich pupili, jeśli myslisz że Enkil był jedyny to sie mylisz.
Co moge powiedzieć na plus wyżeruchy odeszły a z nimi online które i tak było już od dawna zakłamane, bo serwer prosperował tylko własnie dzięki wyżeruchom chaosu
i innego "błota".
Tak więc Muya nie oceniaj po okładce bo to że nie udzielam sie zbyt często i nie rozpisuje argumentów to nie znaczy że ich nie mam, poprostu uznałem od jakiegos czasu
ze przymykam cyrk na gre która szczeże mowiąc mimo tych wszystkich utrudnien miło uzupełniała momenty w wolnym czasie, czy to jeszcze za czasów szkolnych czy po nich,
odpisałem tym tekstem goryczy tylko po to by takie osoby jak Ty, nie uważały tylko swojej racji za słuszną.
Myśle że nie jedna osoba ma dużo wiecej do powiedzenia niz Ty.
Jeżeli chcesz dowodów Muya potwierdzające moje słowa to są osoby które mogą potwierdzić moje słowa.
Wtedy nie znałem podstaw skryptu i jak to wszystko funkcjonuje to zapewne jak połowa ludzi tu grających więc stara gwardia żerowała na tym, usprawiedliwiając się błędami gry.
WSZYSTKO DA SIĘ ZROBIĆ jeśli tylko sie chce utrzymac to +1 dla serwera.
Musze powiedzieć również coś pozytywnego jeżeli mentalność GM do gracza była by mniewięcej taka sama jak dziś czyli bardziej apatyczna, więcej by na tym zyskał serwer, bo póki
co zbyt duża aktywność GM w życie graczy jedynie przysparzała kłopotów, nerw, kłótni i poprostu spadającego regularnie rok po roku online.
« Ostatnia zmiana: 2017 05 22, 15:25:53 wysłana przez Darod »

Offline mae

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 5778
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #25 dnia: 2017 05 22, 19:05:47 »
Tutaj trzeba wspomniec, ze taki obraz ekipy utrwala sie czesto przez takie sytuacje, jak obecna w tym temacie. "Nie porozmawiam z Dhagtem, bo on na pewno umie swietnie w gmowanie i zrobil to celowo. Do maego tez sie nie odezwe, bo wole za kilka lat upublicznic sytuacje na forum jako dowod stronniczosci i zlej woli".

Online zwis

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 531
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #26 dnia: 2017 05 22, 19:37:33 »
Darod śmiesznym jesteś gościem  ;D Czyta się to wszystko z uśmiechem od ucha do ucha...
Na komunie nie dostałeś wystarczająco prezentów ? Czy o co Ci chodzi...
Nagle narzekasz po 10 latach że Ci coś znikło i co myślisz dostaniesz to od tak...
Było narzekać i płakać jak Ci zabrali te twoje 150kk  ;D ;D ;D ;D
Zastanów się nad Sobą bo serio czytając Ciebie , no nie mogę...

Offline Darod

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 106
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #27 dnia: 2017 05 23, 20:12:12 »
Darod śmiesznym jesteś gościem  ;D Czyta się to wszystko z uśmiechem od ucha do ucha...
Na komunie nie dostałeś wystarczająco prezentów ? Czy o co Ci chodzi...
Nagle narzekasz po 10 latach że Ci coś znikło i co myślisz dostaniesz to od tak...
Było narzekać i płakać jak Ci zabrali te twoje 150kk  ;D ;D ;D ;D
Zastanów się nad Sobą bo serio czytając Ciebie , no nie mogę...

Ciesze sie z takiego tonu wypowiedzi nie Pozdrawiam.
To tylko potwierdza moje slowa, nie plakałem bo mam pixele w ..... i tyle w sumie hyh.
Jezeli nie umiesz docenic kogos krzywdy i czasu poswieconego na cos licz sie z tym ze takich jak ty bedzie spotykalo to samo, zreszta dlatego juz widzimy tu tylko i wylacznie zgliszcza serwa. -1
ps. Mae pisałem do 3 Gmów w tym Dhagta, Ducka i chyba Asyluma .
« Ostatnia zmiana: 2017 05 23, 20:17:24 wysłana przez Darod »

Offline Nim_Dragonus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 125
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #28 dnia: 2017 05 23, 20:28:08 »
Wszystko rozbija się o to, że jak GM jest "dobry" to spoko, wszyscy jako tako zadowoleni itp. Ale wystarczy jedna czarna owca w ekipie i już nagmera, swoim coś pomoże, wrogom coś uwali. Niestety takich czarnych owiec kilka się trafić musi na przestrzeni lat. Ja też musiałem się pożegnać np. z kolorem kamienia, bo komuś się nie spodobał, ale no to tylko gra.
Nie mniej różne bywały akcje i niektóre były bardziej drastyczne - wtedy faktycznie może się odechcieć grać.
No cóż, wracam poszukać fraga.

Offline mae

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 5778
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #29 dnia: 2017 05 23, 21:25:17 »
ps. Mae pisałem do 3 Gmów w tym Dhagta, Ducka i chyba Asyluma .
Moze nie napisalem wprost, ale mialem na mysli sytuacje dyskutowana w tym temacie przez Dhagta i Gorgiana.

Offline Darod

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 106
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #30 dnia: 2017 05 23, 22:01:23 »
ps. Mae pisałem do 3 Gmów w tym Dhagta, Ducka i chyba Asyluma .
Moze nie napisalem wprost, ale mialem na mysli sytuacje dyskutowana w tym temacie przez Dhagta i Gorgiana.
Rozumiem Mae.
ps. Zwis no ja rozumiem że Ty tylko odnosisz sie zawsze tylko i wylacznie do sytuacji sprzed tygodnia.
Natomiast ja kazdego rozliczam uczciwie za całość jego wkładu w integracje z innymi i jego dokonania na podstawie kilku lat, a przytoczyłem ten wątek tylko i wyłacznie dlatego ponieważ chciałem pokazać dawny obraz oblicza serwera który był no można powiedzieć dekade temu.
Jak widać wszystko poszło do przodu natomiast chwilowo brak ludzi i dlatego podałem jeden z głównych przyczyn czyli stary ład jaki tu panował a to że niektórzy płytko oceniają moje wypowiedzi to jest wyłacznie ich problem.
Po to jest ta dyskusja aby rozwiać wszelkie watpliwosci, ja wiem że prawda ci w oczy kole, poprostu lubisz żyć w nieświadomości następnym razem gdy mnie poruszysz postaraj sie podziałać argumentami a nie tekstami prosto z piaskownicy.
« Ostatnia zmiana: 2017 05 23, 22:11:27 wysłana przez Darod »