Autor Wątek: Czym przegraliscie serwer?  (Przeczytany 14837 razy)

Offline Jackob

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 542
Czym przegraliscie serwer?
« dnia: 2017 05 07, 00:21:00 »
Moim zdaniem : obcinkami i usuwaniem historii serwera. Aqe mowi o zamykaniu serwera. No to powodzenia w czytaniu droga damo. ( wybacz ale jestes ostatnia i kolejna , ktora zupelnie nie kuma problemu ).


Przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni kopiowaniem ich prywatnych wypowiedzi. MILEJ LEKTURY I POWODZENIA W DALSZEJ PRACY NAD SERWEREM!!!

a zaczelo sie od postaci ktora za kilkadziesiat minut makra stracila 10 inta ( mial chorego tate ktory wymagal pomocy ) .

<Jackob> droghej
<Jackob> mag z 70 inta
<Droghlej> mam 84 inta po obcince.
1 PYTANIE :  ILE CZASU ZAJMUJE SKOKSANIE 84 - 94 ,  a ile czasu on pomagal ojcu . ( podobno 20 minut )
lecimy dalej naprawde w skrocie  :
<Droghlej> makra, makra, makra zabiły te gre.
<Droghlej> Makra na koxanie w lasach... na wszystko makra.
<Jackob> z noki 3210 tez korzystasz?
<Jackob> tez tak myslalem
<Jackob> ale jak zaczalem walic z palca cos
<Jackob> umarlem po 30 minutach
<Jackob> makro na grab ?
<Jackob> oczywista oczywistosc, ze ktos kto padl , powinien w sekunde  stracic staf
.
<Droghlej> A wiesz czemu nunc przestal grac?
<vibo> bo stranzicy przejebani
<Droghlej> bo wpadl na makro.
<Jackob> to jest durne
<Droghlej> Million ludzi przestalo grac przez makro , ja tez.
<Droghlej> Przecież grałbym do dzisiaj.
<Jackob> ja wpadlem 1 raz na makro , wiecie dlaczego ?
<Jackob> bo usnalem przed kompem
<Jackob> minal rok
<Jackob>  nie odkoksalem 1 ROK , 1 rok bo usnalem
<Jackob> do tej pory ide na pvm i mam na ryju 3 makroczeki bo OSZUKIWALEM ]:D
<Siudi> ja raz poszedlem chlac i zapomnialem wylaczyc lapka z makrem odpalonym
<Siudi> ;D
<zwis|aw> te obcinki to 1 co bym w****l
<Jackob> to zabilo dm
<Jackob> OCZYWISCIE
<Jackob> mojej 20 minutowej drzemki w ktorej ILE K***A SKOKSALEM INTA nie odzyskalem do dzis
<zwis|aw> zrobilbym automat co wyrzuca z gry i tyle  - KOMENTARZ CALEGO SERWERA : a teraz zdziwienie czemu nikt nie gra
<Jackob> ILE DROGHEJ SKOSKAL w  6 minut
<Droghlej> No u mnie było chyba 6 wlasnie albo 12 .
<Droghlej> Kiedys wpadłem na makro. Bodaj 15 minut miałem i wiecie co? GM mnie nie wsadzil tylko "utajnił" sprawę i  chuj. nawet admin nie wiedział. :D .
<Jackob> dlatego 10 online jest
<Jackob> a moze juz 2 lata minely a a dalej nie odkoksalem ?
<zwis|aw> no wszystko idzie zalatwic
<Droghlej> odwozilem pielegniarke od taty
<zwis|aw> a nie odrazu karac z grubej rury
<Siudi> Droghlej: od 2007 gram na dmce i tez mialem pogawedki, ostrzezenia
<Siudi> a nie scinke odrazu
<Siudi> raz spoznilem sie 3 min
<Siudi> i -100
<Siudi> a tu czapa
<Droghlej> chuj z tym 100 skila
<Droghlej> - 10 inta
<Droghlej> a mialem 94
<Droghlej> to bolalo
<Siudi> No no
<zwis|aw> no obcinka powinna byc na skill i tyle
<Siudi> pewnie
<zwis|aw> 2 raz na stat
<Droghlej> ale 10 inta? :D
--

<Jackob> nigdy nie zdawalem sobie z tego spraw, ale oni naprawde obcinkami przegrali ten serwer. A ci co pisali : " TY K***A ZLAPALEM GO " dawno ich tu nie ma, napije sie za to , za debilizm ludzki, aby przeminal
<zwis|aw> lapiac sobie delikwenta robili sobie +1 do stat , a online zazwyczaj -1
<Jackob> czemu nie mowiles im tego rok temu
<zwis|aw> moge sie przyznac , nie znalem jeszcze Renna
<zwis|aw> skacze po graczach , a ten se kuje , makroczek , puscilem i czekam i czekam
<zwis|aw> i leci 2
<zwis|aw> w sumie jakos 14 min
<zwis|aw> ale wyjebalem te screeny
<zwis|aw> mowie po chuj tracic gracza
<zwis|aw> i od tamtego momentu jakos nigdy z palca ni napisalem tej chorej komendy
<zwis|aw> automat tam chuj
<zwis|aw> niech robi swoje
<zwis|aw> ale nie zeby na pvmach wysylac okna
<zwis|aw> i przeszkadzac w grze
(do tej pory przez to ze usnalem i mi usunieta stat codzienienie na pvm dostaje w jape kilka makroczekow - bo przeciez oszukuje ! Jackob )
<zwis|aw> biora sie za pierdoly , zamiast cos w koncu zrobic
<zwis|aw> zeby starym graczom zaiponowac ,a nowych zachecic
<zwis|aw> nic
<zwis|aw> byle sie barwniki z kwiatkow kampilo
<Jackob> aqe kupowala nasiona 3 tygodnie przed zmiana czego sin np w przypadku zabrania barw nigdy nie robil, ale nie o tym temat.
( duzo oskarzen ale nie o tym temat ) p.s za takie rzeczy ludzie tu stanowiska tracili droga madame
<zwis|aw> po chuj sie zaglebiac, trzeba se lyknac,  bo sie nie da
<Jackob> ale mnie nakrecacie
<Jackob> to sie zle skonczy
<zwis|aw> glowa w klawiature i mozna isc spac
<Jackob> uwazaj bo obcinka czeka
<zwis|aw> no w sumie racja
<Jackob> ja np stalem sie ofiara kilku administratorow
<Jackob> 1 dal mi bana
<Jackob> 2 dal mi pk na cale konto
<Jackob> sluzbisci zajebali online i ich tu nie ma. Te obcinki te usuwanie temow z domkow z kupcow
<Jackob> mozna stworzyc system karania
<Jackob> a nie mozna systemu zwracania itemow z domkow/ kupcow
<zwis|aw> bo ma Dm w chuj mozliwosci , dobra domki chuj sie zawalaja itd ,  ale itemy u kupcow , powinny ladowac w banku
<Jackob> nie , wy******aj , nie logujesz,  zapomnij
<zwis|aw> wiesz jak cos stoi 5 lat to niech se znika
<zwis|aw> ale rownie dobrze tak jak piszesz mogloby ladowac w banku
<Jackob> pol online zabil asyl kasujac historie serwera
<Jackob> BO ARTY KUJA W OCZY
<zwis|aw> domek znika staff do banku i c**j niech se lezy
<zwis|aw> no szkoda
<Jackob> ultima powinna byc zasrana artefaktami.  klimacisz? masz nagrode. zaj***li to , a teraz zdziwko
<zwis|aw> tez chcialem kiedys usuniecia artow,  ale stwierdzilem ze ktos to kiedys zdobyl niech se ma , napracowal sie ktos
<Jackob> ale to fajne,  ze czytasz czyjas prace. Kilt : 100 zdan ALE  nieee
<zwis|aw> + do wygladu nic przeciez nie daje
<Jackob> ja nigdy nie mialem arta i co ?  nie mam co czytac
<zwis|aw> a napedza zeby zdobyc kolejny
<Jackob> za****li serwer zasadami osob ktore nie graja a aqe zbiera i ma dosyc
<zwis|aw> no tez nie mam , chcialem biala skore pisalem historie screeny itd odgrywalem i po co ?? NIC

Wiele osob rozumie, wiele osob boka rozne rzeczy, a wy sie rozwodzicie jak przyciagnac online. Walone bylo tak dlugo ze teraz zdziwko ???

Fel mial racje , reklama dzwignia handlu , ale po co , zeby skonczyc tak samo jak sie zaczelo ? Wsadzcie sobie te zasady w ... kąt jak nokie 3210 i pamiec ze uo bez makro to nie to samo.

« Ostatnia zmiana: 2017 05 07, 13:27:25 wysłana przez Jackob »

 

Offline kometes

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 138
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #31 dnia: 2017 05 23, 23:14:49 »
A propos ingerencji GM w postacie, i wałki.
Mam od wielu lat postać, którą praktycznie nie gram. Ponad 2 lata temu przestałem kolejny raz aktywniej grać, a potem zamroziłem konto. Po chyba ponad roku odmroziłem konto. Na wspomnianej postaci, znikły wszystkie exp zbroje skórzane - co do sztuki, łącznie z tą którą miałem na sobie. Nie expowe zostały... Konto w tym czasie nie było odmrażane przez logowanie się.
Dlatego jestem w 99% pewny, że ktoś z ekipy po prostu te kilkanaście nowych setów ukradł. Oczywiście zgłaszałem to. Reakcje wiadome.
Ile podobnych sytuacji miało wpływ na online serwera, nikt nie wie. Ekipanci nie zawsze grali fair, oczywiście nie generalizuję tu, ale  subiektywnie mi się wydaje że ostatnimi czasy jest jakby trochę lepiej. Jednak historia którą przytoczył naturel jednak wskazuje na to, że dla jednych regulamin jest bezwzględny a dla innych względny. Choć jak domyślam się, w przypadku Twojego konta naturel, to już recydywa - nie 1. raz Ci się takie coś "zdarzyło"  ;D
Każdego dnia modlę się o to, by mój cytat nie znalazł się w czyjejś stopce...
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i przewiduj koniec.

Offline Darod

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 106
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #32 dnia: 2017 05 24, 15:46:54 »
A propos ingerencji GM w postacie, i wałki.
Mam od wielu lat postać, którą praktycznie nie gram. Ponad 2 lata temu przestałem kolejny raz aktywniej grać, a potem zamroziłem konto. Po chyba ponad roku odmroziłem konto. Na wspomnianej postaci, znikły wszystkie exp zbroje skórzane - co do sztuki, łącznie z tą którą miałem na sobie. Nie expowe zostały... Konto w tym czasie nie było odmrażane przez logowanie się.
Dlatego jestem w 99% pewny, że ktoś z ekipy po prostu te kilkanaście nowych setów ukradł. Oczywiście zgłaszałem to. Reakcje wiadome.
Ile podobnych sytuacji miało wpływ na online serwera, nikt nie wie. Ekipanci nie zawsze grali fair, oczywiście nie generalizuję tu, ale  subiektywnie mi się wydaje że ostatnimi czasy jest jakby trochę lepiej. Jednak historia którą przytoczył naturel jednak wskazuje na to, że dla jednych regulamin jest bezwzględny a dla innych względny. Choć jak domyślam się, w przypadku Twojego konta naturel, to już recydywa - nie 1. raz Ci się takie coś "zdarzyło"  ;D
To jest już od dawna jasne że znikają itemki, po dłuższej nieobecnosci w grze również nie będąc zamrożonym znikły mi itemy EXP, nie wiem czemu co i jak ale mam zajebista pamięć gdzie co kłade a jednak po czasie widziałem tylko i wyłącznie puste worki, przykład bronie 2h mloty 2 cale worki zginely mi wiadomo po co to i komu to potrzebne  ;)

Offline zwis

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 531
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #33 dnia: 2017 05 24, 18:14:12 »
 ??? ??? ??? Powiem tak : grunt że forum żyje  ;D ;D

Oczywiście każdy ma swoje zdanie , mnie śmieszy twoje podejście. Ciebie denerwuje moje  :D
Więc trzeba sobie z tym żyć i z dnia na dzień liczyć na lepsze jutro  ;D

Offline sin

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1651
    • Hodowla kotów norweskich leśnych "Leśny Chochlik"
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #34 dnia: 2017 05 25, 12:50:44 »
Takie znikniecia sa do zbadania z sukcesem przez administracje, wiec albo takie incydenty nie zostaly odpowiednio zgloszone, albo byly na przyklad efektem tego, ze dany przedmiot przewinal sie przez wiecej niz jedna postac na koncie. :-)
Nie bede juz wspominac o tym, ze czasami ludzka pamiec jednak zawodzi (zeby nie sugerowac nikomu cwaniactwa ;-)) - bylo kilka sytuacji, kiedy gracze wracali po powrocie i upierali sie, ze zamrazali postacie z wiekszymi statami, a kiedy siegano do backupow, to okazywalo sie, ze w rzeczywistosci wcale tak nie bylo.
Oczywiscie odnosze sie do kilku ostatnich lat - o wczesniejszych nie mam zwyczajnie wiedzy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.

Offline kometes

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 138
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #35 dnia: 2017 05 26, 12:29:26 »
Pisałem do najważniejszych gm w tej sprawie. Właściwie to zbywano mnie słowami w stylu "to nie możliwe, może zapomniałeś że komuś dałeś" itp. Nie oddawałem nikomu, nawet jeśli to bym zostawił sobie choć jeden komplet, a tu znikły wszystkie, i tylko zbroi expowych brakuje - wszystko inne jest na miejscu...
Pytanie, jak wygląda prawidłowe zgłoszenie takiego problemu?
Każdego dnia modlę się o to, by mój cytat nie znalazł się w czyjejś stopce...
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i przewiduj koniec.

Offline Darod

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 106
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #36 dnia: 2017 05 26, 17:57:13 »
Pisałem do najważniejszych gm w tej sprawie. Właściwie to zbywano mnie słowami w stylu "to nie możliwe, może zapomniałeś że komuś dałeś" itp. Nie oddawałem nikomu, nawet jeśli to bym zostawił sobie choć jeden komplet, a tu znikły wszystkie, i tylko zbroi expowych brakuje - wszystko inne jest na miejscu...
Pytanie, jak wygląda prawidłowe zgłoszenie takiego problemu?

No i tu popre w 100% ten post odnosnie odpowiedzi GM na zgłoszenia zniknięć itemów tego typu, Sin nikt nie będzie na siłe się prosił o zwrot jego własności, poprostu albo ktoś to będzie tolerował albo poleci -1 online i oleje sprawę.

Offline mae

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 5778
Odp: Czym przegraliscie serwer?
« Odpowiedź #37 dnia: 2017 05 26, 19:04:09 »
Pytanie, jak wygląda prawidłowe zgłoszenie takiego problemu?
Problemy z pamiecia zglasza sie u lekarza, a nie u nas.

Problem zglaszales Dzikiemu i on ci juz wszystko wyjasnil. Rozmowa wisi do dzis na naszym forum. Mimo to przekazal zgloszenie nam. Ja sprawdzilem, kiedy sie zamroziles i odmroziles. Sprawdzilem co miala na sobie postac, o ktorej mowiles Dzikiemu bezposrednio po zamrozeniu i bezposrednio przed odmrozeniem. Idealnie to samo. Potem sprawdzilem zawartosc banku uwzgledniajac zawartosc kazdego pojemnika w tym banku. Ilosc itemow zgadzala sie idealnie co do jednego. Tak samo zgadzal sie stan konta, staty, wszystko inne.

Byles zamrozony prawie dwa lata, ale latwiej ci oskarzac publicznie nas o kradziez niz uwierzyc we fakt, ze cos moglo ci sie pomylic. "Na 99% pewny", ze cie okradlismy... Ja chetnie karalbym ludzi za rzucanie tak bzdurnych oskarzen pod naszym adresem i marnowanie tak duzej ilosci czasu.

Przeczytalem juz dosc bzdur pod naszym adresem w tym temacie.