Autor Wątek: Nowe pkty w taryfikatorze  (Przeczytany 9499 razy)

Offline Felixor

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 676
  • LoA, bijacz!
Nowe pkty w taryfikatorze
« dnia: 2017 08 22, 09:26:10 »
Może mi ktoś łaskawie wytłumaczyć to zdanie:

"Przekazywanie itemów pomiędzy postaciami z jednego konta - dotyczy to wszystkich rodzajów przedmiotów i kazdej sytuacji (nie przyjmujemy tlumaczenia, ze jakis przedmiot zostal tylko "dotkniety", ale nie przekazany). "

a dokładniej "jakis przedmiot zostal tylko "dotkniety", ale nie przekazany".

Jako gracz pvp prawie codziennie spotykam się z itemami, które wędrują pomiędzy postaciami. Stwierdzenie "nie przyjmujemy tłumaczenia, ze jakiś przedmiot został tylko dotknięty" jest dla mnie dość dziwne :/
"Nie będzie miał nigdy prawdziwych przyjaciół ten, kto nie lęka się robić sobie wrogów."
"Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu."

 

Offline sindario

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 87
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #16 dnia: 2017 08 29, 08:08:43 »
Przecież Vibo napisał krótkie, lekko ironiczne zdanie, które nie dotkneło żadnego ekipanta i dałaś mu za to karę? Jesteś najgorszym adminem na DM od kiedy tu gram, wstyd i żenada.
nie Swider, nie za to Vibo ma bana.

Offline Aqe

  • Administrator
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2458
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #17 dnia: 2017 08 29, 08:15:32 »
Przecież Vibo napisał krótkie, lekko ironiczne zdanie, które nie dotkneło żadnego ekipanta i dałaś mu za to karę?

Oczywiście ze nie, powód podałam wyżej.

Cytuj
Jesteś najgorszym adminem na DM od kiedy tu gram, wstyd i żenada.

Dziękuję za cenną opinie.

Offline quinggu

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 265
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #18 dnia: 2017 08 29, 16:44:44 »
Przecież Vibo napisał krótkie, lekko ironiczne zdanie, które nie dotkneło żadnego ekipanta i dałaś mu za to karę?
;D

Offline growin

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 534
  • Mało mroczny elf
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #19 dnia: 2017 08 29, 18:41:50 »

- biegam sobie po lesie magiem i padam, przelogowuje na wojownika i wybijam mobki które zjadły mojego maga, wracam na maga i zbieram przedmioty. Czy za to jest kara? oczywiście.


Tyle razy to robiłem - co w tym złego? Pokaż mi gracza, którego w ten sposób skrzywdziłem.
Grałem gdy online zazwyczaj było na poziomie 20+, a często sam byłem ze swojej grupy, ew. inni ludzie byli zajęci. A teraz? 5 graczy online i miałbym kombinować jak wariat, bo TO JEST ZAKAZANE? Skąd ten zakaz? Uważasz, że ludzie specjalnie padają np. parobem, żeby mainem zjumać stuff przez siebie wyprodukowany? Nie czaje o co kaman.
"posiadanie umiejętności Anatomia oraz Taktyka uniemożliwia przemieszczanie się przy użyciu zaklęcia Recall."
Wycastowanie czaru recall i kliknięcie na zaznaczoną runę UMOŻLIWIA teleportację.

Offline quinggu

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 265
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #20 dnia: 2017 08 29, 19:04:26 »
a widzisz problem żeby się wskrzesić, wziąć drugi stuff i się odbić? ja właśnie tak robię...

Offline Jackob

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 542
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #21 dnia: 2017 08 30, 12:13:56 »
Rozumiem, ale nie rozumiem. Samemu nie mozna sie odbijac , natomiast jak juz masz do tego jakas inna postac ktora cie zbierze to juz jest ok ? Niech bedzie.

Pozostale sprawy o otwieraniu skrzynek i odbijaniu sie to jest dla mnie jasne, przeciez nie o to pytalem. Czy to jakas aluzja ?

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie regulaminu.

Ostatnio jak sie wywrocilem w twoim super lochu ( trudno sie nie wywrocic jak schodzisz poziom nizej i odrazu jestes zablokowany przez moba ktory rozbraja :D ) pojumaly mni  2 postacie: pvp i non pvp. W trakcie walki z postacia pvp ( non pvp nie bylo ) pojawia sie gracz non pvp na inco i atakuje bez slowa. Po zabiciu obydwoch miernot okazalo sie ze obydwie mnie okradly. Moje pytanie brzmi : czy osoboa non pvp mimo iz NIE ZABILA kwalifikuje sie za taka akcje do flagi ( kradziez oraz atak bez slowa ) ? Wedlug Toma( postac pvp )  - regulamin mowi jasno : jak mnie nie zabil to flagi nie ma. Czyli : bujaj sie frajer - klimac! Wedlug mnie kradziez + atak z zamiarem zabicia = kara. Jak jest ? Musi zabic czy nie musi ? Ja tam go wale w dzwon po takiej akcji bez slowa, naturalne, ale prosze o oficjalna odpowiedz.
« Ostatnia zmiana: 2017 08 30, 14:03:37 wysłana przez Jackob »

Offline Havv0c

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 719
Odp: Nowe pkty w taryfikatorze
« Odpowiedź #22 dnia: 2017 08 30, 19:38:27 »
Rozumiem, ale nie rozumiem. Samemu nie mozna sie odbijac , natomiast jak juz masz do tego jakas inna postac ktora cie zbierze to juz jest ok ? Niech bedzie.

Pozostale sprawy o otwieraniu skrzynek i odbijaniu sie to jest dla mnie jasne, przeciez nie o to pytalem. Czy to jakas aluzja ?

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie regulaminu.

Ostatnio jak sie wywrocilem w twoim super lochu ( trudno sie nie wywrocic jak schodzisz poziom nizej i odrazu jestes zablokowany przez moba ktory rozbraja :D ) pojumaly mni  2 postacie: pvp i non pvp. W trakcie walki z postacia pvp ( non pvp nie bylo ) pojawia sie gracz non pvp na inco i atakuje bez slowa. Po zabiciu obydwoch miernot okazalo sie ze obydwie mnie okradly. Moje pytanie brzmi : czy osoboa non pvp mimo iz NIE ZABILA kwalifikuje sie za taka akcje do flagi ( kradziez oraz atak bez slowa ) ? Wedlug Toma( postac pvp )  - regulamin mowi jasno : jak mnie nie zabil to flagi nie ma. Czyli : bujaj sie frajer - klimac! Wedlug mnie kradziez + atak z zamiarem zabicia = kara. Jak jest ? Musi zabic czy nie musi ? Ja tam go wale w dzwon po takiej akcji bez slowa, naturalne, ale prosze o oficjalna odpowiedz.

Po pierwsze, to nie temat dotyczący nadawania flag.
Po drugie, zgodnie z regulaminem, musisz zabić, by stać się osobą zabijającą i tym samym wziąć udział w konkursie o flagę pvp.
Po trzecie, wal go sobie w dzwon w takiej sytuacji, ale dopóki osoba taka nie jest graczem pvp, to ja po takiej Twojej akcji tez Ci wale jaila bez slowa, naturalne. No chyba ze przyprawisz mnie o zawal serca swoim przecudownym, ociekajacym RPG klimatem.
Po czwarte, wyjatkowo odpowiadam Ci na Twoje pytanie nie na temat tutaj, zeby nie ryzykowac ze powstana z Twojej reki kolejne wątki. Kolejne posty nie na temat bede kasowac bez slowa, naturalne.

edit: Pomylilem z otrzymaniem jaila a nie flagi. Jaila lapiesz za zabicie, a nie atakowanie, flage mozesz wylapac za czynne walki/ataki na innych graczy. Zatem teoretycznie osoba taka, jesli faktycznie atakowala jako pierwsza, a nie walczyla w obronie, kwalifikowalaby sie pod flage.
« Ostatnia zmiana: 2017 08 30, 19:50:49 wysłana przez Havv0c »
Never Give Up.