Autor Wątek: Ultima CL  (Przeczytany 3991 razy)

Offline [K]

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 202
Ultima CL
« dnia: 2017 10 10, 11:33:50 »
Siema. Ktoś próbował na CL? Online kusi, chociaż wydaje mi się lekko zakłamany- tak jak rok temu. Czysty 4fun z postacia na max przy starcie. Gra ktoś?

 

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Ultima CL
« Odpowiedź #1 dnia: 2017 10 10, 11:47:27 »
Mechanika taka jak u nas? Czy wgle inaczej? Nie chcę mi się uczyć grać na nowo.

Offline [K]

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 202
Odp: Ultima CL
« Odpowiedź #2 dnia: 2017 10 10, 12:39:31 »
Podejrzewam że podobna. Z tego co www przeglądałem zupełnie inny jest druidyzm oraz nekro- ale wygląda ciekawie.
Na plus jeżeli chcesz sie pobawic to zrobiona postac i zupełnie nowy świat. Ale może wypowie się ktoś kto gra tam, bo podobno pare osób śmiga i się nie przyznaje ;)

Offline Thiass

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1136
Odp: Ultima CL
« Odpowiedź #3 dnia: 2017 10 10, 22:41:47 »
Mechanika zupełnie inna. Generalnie tam praktycznie non stop albo dostajesz 2h który zrzuca z wierzcha albo bolę  :) - Także o wesołym smiganiu i spierdzielaniu jak na DM możesz zapomnieć. Sam system magii, czarowania i walki też zupełnie inny - bardziej przypomina to co było u nas przed wielkim balansem wieki temu

Może to moje zdanie ale mechanika CL mi się nie podobała - nie gram teraz grałem jak ostatnio zamykali. Natomiast warto zwrócić uwagę na coś innego... Otwiera się średnio lubiany server, który ma renomę tego co to padał 30 razy i ma 50+ online bo daje się ludziom zabawe. Jest sezon, jest maks postać, najwiekszy problem to zdobycie matsów (ch0ociaż o wiele łatwiej o nie niż na DM)

Tak jak w innym wątku mówiłem - szkoda, żeby "nasz" oskrypt leżał i się kurzył dla 3 online. Odpalmy na próbę fun serv ze zmienionymi zasadami i dostosowany do gry "sezonowej" a online sieknie 80+  ;) - Pytanie czy są osoby, które poprowadzą cykliczne eventy + skrypter, który dostosuje pod takie coś serverek  :)


Widze, ze juz Thiass na lika relognal, to spadamy - by order ;]

Offline Havv0c

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 719
Odp: Ultima CL
« Odpowiedź #4 dnia: 2017 10 11, 20:13:37 »
Ponieważ temat dotyczy innego serwera gry Ultima Online i może zostać odebrany jako antyreklama naszego serwera - temat zamykam.

Oficjalne forum serwera DM nie służy do reklamowania innych shardów Ultimy, ani tym bardziej jako narzędzie do ściągania na te inne shardy graczy DM.
Never Give Up.