Autor Wątek: AGD dla młodego małrzeństwa  (Przeczytany 3531 razy)

Offline Ziggy

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 424
AGD dla młodego małrzeństwa
« dnia: 2017 12 07, 21:27:31 »
Cześć mordeczki
prosiłbym o pomoc w wyborze pralki i piekarnika pod zabudowę ( a może mielibyscie własne propozycje)

PRALKI:   cena do 1200zł
Gorenje WT6523/SBPL
BEKO WTE 7512XWW
SAMSUNG 60J4060LW

Piekarnik: cena do 1200 - 1400
BEKO BIM 22305X
WHIRPOOL AKZ 6240/NB
AMICA 10223.3EHpTSDps  / EB7541 FINE SOFT
Jedne z płomyczków wysokie były i mocne,świeciły jasno,inne zaś były malutkie,chwiejne,a światło ich ciemniało i zamierało.Na samym końcu jeden płomyczek maleńki i tak słaby,że ledwie się tlił,ledwie pełgał,już to rozbłyskując w wielkim trudzie już gasnąc niemalże zupełnie.
- To twój ognik, drowie.

 

Offline DzikiHL

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 3369
Odp: AGD dla młodego małrzeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: 2017 12 08, 21:52:16 »
Samsung i Amica ma problemy z amortyzatorami, pralka się mocniej trzęsie zatem jest głośniejsza.
Beko to turek ogólnie słabej jakości.
Gorenje powinno wytrzymać długie lata ale są z reguły "brzydkie". O  gustach się jednak nie dyskutuje. Mój wybór to Gorenje, z tych trzech.
Sam wziąłem Whirlpoola, jest spoko, nie rusza się z miejsca w ogóle, przy wirowaniu. Polowałem na Boscha lub Gorenje ale nie wszedłby mi przez drzwi łazienki (preferuje pralki 60 cm głebokości), Whirlpool ma 52-55cm.

W piekarnikach  raczej chodzi o wygląd zewnętrzny. Najważniejsze by miał drabinki boczne, teleskopy są przydatne też. Poza tym osobno funkcja grzałki górnej, dolnej oraz razem góra i dół. Poza tym termoobieg z grzałką kołową lub dolną. Z niczego innego raczej nie korzystasz. Sam mam Electroluxa, bez powodu.
Buccaneer's Den - Ziemie Piratów zapraszają do siebie!
Temat na forum o mieście
#bucc-dm - kanał miasta na ircu
Opis miasta na stronie DM

Offline Lindi

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1525
  • miau
Odp: AGD dla młodego małrzeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: 2017 12 12, 09:55:12 »
Jeszcze opcja grilla jest spoko np do szaszłyków :) Poza tym całkiem fajna jest opcja włączania się o czasie np żeby sobie na rano bułki ciepłe upiec bez wstawania wcześniejszego :D Z piekarnikiem to zależy co tam gotujesz/pieczesz :)
"Dobry elf, to martwy elf" -Marszałek Milan Raupenneck