Autor Wątek: Coś tu się wg dzieje ?  (Przeczytany 50373 razy)

Offline zwis

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 531
Coś tu się wg dzieje ?
« dnia: 2018 01 13, 19:52:13 »
Tak jak wyżej  :D Jak się ma DMka ?

 

Offline Nim_Dragonus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 125
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #76 dnia: 2018 02 04, 11:57:35 »
Pomysł dobry, ale lepiej najpierw troszkę rozbujać, bo inaczej każdy taki "powracający" wytrzyma maks tydzień. Przy 1 online się po prostu nie da grać. Ale moim zdaniem to jest do zrobienia...

Offline Olo

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #77 dnia: 2018 02 06, 14:11:43 »
Powiem tyle, Wchodzę sobie pewnego dnia na stronkę shardu
Patrzę, a tam " Cukierkowe Potworności"  I wychodzę hehee
1. Zvipujcie mi postać a nigdy tu nie wrócę.
2. Esencją tego shardu jest Długie dążenie do celu.
3. Sensem zbieranie tytułów? stafuu?  < To bardzo marny punkt
Wprowadzić trochę zręczności w grę. stworzenie lochów nie do przejśćia.
Skupienie się na 1 osobowym Pvm. Stworzenie nowych możliwośći typu "Achievments"
Zdobywanie ich pozwoli np odwiedzanie nowych Lochów, terenów.
Macie masę niezagospodarowanych terenów...
5. Zrobienie itemów za 9999999999 monet które dadzą np. możliwość oswojenia statystyk o 1+ i maxymalnej wartośći 120 na statystykę.
4. Bzdura, Pomoc była ofiarowana. W sprawie skryptów, mapy...

:<

Offline Evilas

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 494
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #78 dnia: 2018 02 06, 21:41:53 »
ja duzo nie wniose, ale chetnie bym pogral w Ultime... wiele razy robilem przerwy, wracalem, ale jakos nie czuje tej przyjemnosci z gry w pojedynke, tesknie za wyprawami na smoki, na Yeti, otwieraniem skarbow, drobnymi questami w miescie, skromnym udzialem w tych wiekszych, przerozne interakcje z gmami, innymi graczami... caly klimat dm, ktory mnie otaczal i ktory sam tworzylem (badz przynajmniej probowalem zeby to mialo jakis zarys) jest tym czego mi brakuje, nie chce statystyk, nie chce nie wiadomo jakich magikow... chcialbym przede wszystkim miec z kim pograc... jeszcze nie tak dawno nasza gildia stanowila polowe online, niekiedy nawet 75% serwera, niestety z takich czy owych powodow ludzie poodchodzili, ale ich obecnosc sprawiala, ze chcialo sie logowac...
probowalem sie odnalezc na tym nowym serwerze, czy to byl CLR czy jakis inny, dostalem na start statystyki, skille, ubralem postac w jakies szmaty, polatalem z 30 min i stwierdzilem, ze to nie ma sensu, bo co ja bede robil? co bede koksic? nie ma zadnej umiejetnosci do rozwijania, nie ma koksu pod bankiem czy w banku, nawiazujac kontakt z innymi graczami, miasta byly opustoszale, ktos mi przebiegl chyba raz do banku i w milczeniu grzebal w nim nawet nie witajac sie ze mna, po mojej przygodzie z niecala godzina na tym serwerze poszedl folder do kosza...

najchetniej zobaczylbym NOWY serwer, z mozliwosciami RPG i PVP ale nie stricte PVP bo mnie to nie kreci ani troche
czy chcialbym nowego DMIII? niech spadnie ta obiecana apokalipsa, ktora wisiala w Cove, ktora zatrula tamtejsze wody, niech wszystko pierdylnie w diably i nie bedzie niczego, niech nasze postacie dzieki temu cofna sie w czasie, niech zapomna wszystko czego sie nauczyly, niech ich wiek, sila, wzrost ulegnie rewersji... a nasze domostwa niech przestana istniec... (tez jestem chomiczkiem malym i na pewno bede zalowal ze nie mam tego czy tamtego)
a Aquś i tak swoje zrobila, wiec tez cieszmy sie, ze byla w tej ekipie i chciala prowadzic ten serwer, probowala cos z nim zrobic, a najwazniejsze, ze nie zrobila z niego poligonu dla gracz PVP tylko i wylacznie...

Offline Yer

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 3
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #79 dnia: 2018 02 11, 10:24:22 »
Zróbcie vipe. Wszystkiego.

Ograniczyć świat do Sosarii.
Usunąć EOSy, jakieś magiczne duperele wprowadzane w ostatnich latach.
Powrócić do starego systemu kucia expów.
Przyspieszyć gainy wszystkiego x3.
Wysłać e-maile z zaproszeniem na wszystkie adresy z bazy.

Coś się ruszy :)

Offline Nim_Dragonus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 125
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #80 dnia: 2018 02 13, 22:06:36 »
Moim zdaniem świetnym początkiem byłoby:
1. Amnestia
2. Nadanie dynamiki:  przyspieszenie gainów x5, psucia się itemów x3, zużycia regów x2.
3. Do tego trzeba dać graczom jakiś cel - bo tego po prostu nie ma.
a) Kiedyś można było terroryzować całe miasto - teraz całe miasta to safe zone'y - szczególnie mino czy delucja. Safe zone'y stanowczo do likwidacji.
b) można poszukać innego celu. Np był pomysł tytułów za stosunek wygranych do przegranych walk na arenie itp (arena jeszcze działa? Chyba nie widziałem kamienia, ale do niego przywykłem...)
5. Stworzenie wentylu dla nadmiaru złota - poprzez limit posiadania/ podatki progresywne (:D) rzeczy tymczasowe do kupowania za złoto (rozpadające się itp.). Aukcje były dość spoko, ale po pierwsze ktośto musi ciągle organizować, a po drugie te rzeczy się potem osadzają na świecie i domki świecą (chyba, że tak jak moje - zostaną usunięte :P)
4. Wysłanie maila do wszystkich graczy
5. Zmniejszenie świata. Drastycznie. Wyłączanie lochów i terenów. Potrzebujemy zagęszczenia świata - by można było kogoś znaleźć
5. Najpierw umawianie się na granie w jakichś godzinach, jak się to rozkręci i ludzie zobaczą, że można pograć np. w 15 osób to zaczną chętniej logować. To się trochę napędzi. Aktualnie nikt nie gra bo nikt nie gra i tyle.

To będzie moim zdaniem dobry punkt wyjścia. Bardzo dobry!

Offline chemik

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 41
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #81 dnia: 2018 02 14, 08:44:18 »
Amnestia, rozesłać maile i wrzucić na www info, że fajnie jak grsmy wtedy i wtedy. To chyba skryptera nie trzeba (którego nie ma) , a pomysły fajne. Jakby się ktoś z ekipy do tego odniósł to... fajnie by było ;)

Offline sindario

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 87
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #82 dnia: 2018 02 14, 18:49:19 »
5. Zmniejszenie świata. Drastycznie. Wyłączanie lochów i terenów. Potrzebujemy zagęszczenia świata - by można było kogoś znaleźć
5. Najpierw umawianie się na granie w jakichś godzinach, jak się to rozkręci i ludzie zobaczą, że można pograć np. w 15 osób to zaczną chętniej logować. To się trochę napędzi. Aktualnie nikt nie gra bo nikt nie gra i tyle.

To będzie moim zdaniem dobry punkt wyjścia. Bardzo dobry!
Najlepiej ograniczyć do jednego miasta, bez straży, jedna kopalnia i jeden loch. I żeby były jakieś fajne tytuły za gankowanie górników.

Offline Nim_Dragonus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 125
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #83 dnia: 2018 02 17, 18:08:41 »
Wybiła godzina osiemnasta szóstego dnia tygodnia. Nieustraszony Nimrod uderzał w gong, ale wśród Sosaryjczyków nie było śmiałków, którzy stawiliby mu czoła. Wreszcie order zwyciężył na zawsze.

A na poważnie: zapraszam do logowania

UWAGA! Dziś tj. 17.02 odbyło się pierwsze od miesięcy PVP! Lasy Sosarii ponownie spłynęły krwią. Niestety online nie wskazywało na to, aby gracze wzięli sobie do serca, że sobota 18-22 to godziny intensywnego grania. W takim razie widzimy się w następną sobotę!
« Ostatnia zmiana: 2018 02 17, 22:53:32 wysłana przez Nim_Dragonus »

Offline zwis

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 531
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #84 dnia: 2018 02 19, 23:20:56 »
Pograło by się  :( ale widząc te 0 online to nie robi się fajnie ...
Czemu nie chcemy zacząć od nowa  :o spróbować , zobaczyć ...

Offline [K]

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 202
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #85 dnia: 2018 02 20, 10:54:27 »
"Czemu" chyba na te pytanie odpowiedz jest prosta ;)
Ekipa podchodzi do tematu malo pofesjonalnie. Nie sluchala i zyla w swoim swiecie. Co gorsza na dzien dzisiejszy nic sie nie dzieje, nawet nie ma przedstawionego planu naprawczego. Jezeli nawet cos robia to nie informujac maja nas w glebokiej dupie.
Swiat ultimy zyje i bedzie dlugo zyl, wystarczy popatrzec  co dzieje sie na innych shardach i wyciagac wnioski z ich bledow.
A na pewno nie mozna sluchac zdania osob ktore w miesiacu poswiecaly 3h na gre, lekcewazac "wyjadaczy", ale to takie "DMowskie"
Chcieliscie "muminkowo" to macie 0 online, a ci co krzyczeli i byli tak bardzo na nie maja was w takiej samej dupie jak wy macie nas caly czas.

Offline sindario

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 87
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #86 dnia: 2018 02 20, 11:16:14 »
Na pytanie "czemu" była już odpowiedz, nie ma kto tego zrobić, sprawa jest bardziej skomplikowana niż może się nam wydawać.

Ale na pytanie czy ekipa cokolwiek robi aby sytuację poprawić, chyba nie było odpowiedzi.


Offline Masa

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 63
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #87 dnia: 2018 02 21, 16:15:20 »
Będą prezenty na zajączka?

muczaczo1986

  • Gość
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #88 dnia: 2018 02 22, 02:43:55 »
To może chociaż wielkanocne malowanie pisanek i poszukiwania zająca?

Offline Aqe

  • Administrator
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2457
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #89 dnia: 2018 02 22, 16:42:09 »
Nie, nie bedzie prezentow na zajaczka. Pisanki i baranki we wlasnym zakresie.

Offline Allton

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 52
Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Odpowiedź #90 dnia: 2018 02 22, 18:58:31 »
A konkretne info o dalszym losie serwera bedzie? pogral by cos..