Autor Wątek: Przygody i fabuła.  (Przeczytany 4325 razy)

Offline mart

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 2068
Przygody i fabuła.
« dnia: 2018 04 15, 16:33:37 »
Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu, czy pomimo obecnego stanu online są tu jeszcze osoby chętne na jakieś przygody faularne i klimat. Chciałbym, żeby głos zabraly tylko osoby które faktycznie chciałyby jeszcze zalogować i poklimacić.
Najstarszym i najsilniejszym uczuciem znanym ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.

 

Offline ^_^

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 948
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #1 dnia: 2018 04 15, 21:41:13 »
Wiesz Misiek, że zawsze xD wszystko w odpowiednim klimacie aby ^^

Offline Evilas

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 494
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #2 dnia: 2018 04 24, 18:08:20 »
16 chetnych do klimatu, 9 do pvp, a online 0, interesujace ;)

Offline Emka

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 949
  • Czarno to widzę
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #3 dnia: 2018 05 02, 08:31:57 »
To jest błędne koło. Sam się loguję codziennie ale z drugiej strony "szkoda" mi grać więcej niż 1h bo mam prawie pewność, że i tak zaraz ten serwer zniknie.  :-) Jak człowiek nie widzi przyszłości to też szkoda mu poświęcać drogocenny czas i ładować go w projekt który nie pozostawi po sobie śladu. ;-)

Offline sindario

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 87
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #4 dnia: 2018 05 02, 13:27:15 »
To jest błędne koło. Sam się loguję codziennie ale z drugiej strony "szkoda" mi grać więcej niż 1h bo mam prawie pewność, że i tak zaraz ten serwer zniknie.  :-) Jak człowiek nie widzi przyszłości to też szkoda mu poświęcać drogocenny czas i ładować go w projekt który nie pozostawi po sobie śladu. ;-)


Mam tak samo...

Może zróbmy coś z tym online "0" skoro nadal jest zainteresowanie serwerem.. zlikwidujcie na początek makroczeki i wywalanie zalogowanych postaci bez aktywności.. ja chętnie zaloguje i poczekam aż ktoś dołączy do gry :) .
Ustawimy sobie "budziki" na hasło: witam.



Offline Nim_Dragonus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 122
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #5 dnia: 2018 05 04, 12:58:12 »
Wyłączenie autowywalania - super pomysł. Będę sobie ładnie kampował i patrzył w journal czy ktoś zagonga :}Probówalem już tak robić, ale nawet moje super makro na robienie kroku co jakiś czas zawiodło i wywalało mnie :/

Offline Bestia

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 0
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #6 dnia: 2018 05 06, 11:06:06 »
Jakby wprowadzić możliwość,aby rzeczy parobka mogła nosić główna postać to wielu graczy wróciłoby na serwer, obecnie nie ma co gdzie kupić, można by było ten fakt zmienić,gdy online wynosiłoby 15-20 online

Offline sillence

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 75
  • LoA!
Odp: Przygody i fabuła.
« Odpowiedź #7 dnia: 2018 05 07, 11:29:09 »
"szkoda" mi grać więcej niż 1h bo mam prawie pewność, że i tak zaraz ten serwer zniknie.  :-) Jak człowiek nie widzi przyszłości to też szkoda mu poświęcać drogocenny czas i ładować go w projekt który nie pozostawi po sobie śladu. ;-)

Amen.