Autor Wątek: Wołanie Raydil'a  (Przeczytany 3469 razy)

Offline Emka

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 949
  • Czarno to widzę
Wołanie Raydil'a
« dnia: 2018 11 04, 13:20:32 »
  Niziołek usłyszawszy kroki, zaciągnął kapelusz na twarz i zniknął w cieniu. Do banku wszedł prosty obywatel miasta, rozejrzał się nerwowo - światła dopiero teraz rozpaliły się na nowo. Idealna Cisza skrępowała nieco człowieka, podszedł do rozkojarzonej bankierki i poprosił o swoja własność. Nagle dostrzegł wyraźnie nowy pergamin na tablicy ogłoszeniowej na której od dawna nic się nie pojawiało. Ogłoszenie było wykonane starannie, choć ledwo widoczne w świetle napisy nie pozwalały się rozczytać. Osoba wzruszyła ramionami i opuściła bank.
         Był już koniec dnia i zbliżała się nocna przerwa w pracy banku, dozorca pozamykał wszystkie skrzynie i opuścił pomieszczenie gasząc za sobą świece. Nagle w mroku napisy na nowym ogłoszeniu zaczęły przybierać czytelnej formy i nabrały czarnej wyraźnej barwy.

"Tym którym drogę wyznacza Cień, niechaj przybywają do miasta mego, gdzie ciemność nie opuszcza tutejszych lasów i jest schronieniem dla Powierników..."

*Rysunek zachodzącego słońca nad zatoką Ziemi Piratów".

Ogłoszenia pojawiły się na Tablicach Ogłoszeniowych w całej Sosarii...



 

Offline nemo

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 29
Odp: Wołanie Raydil'a
« Odpowiedź #1 dnia: 2018 11 06, 18:32:12 »
Ale Raydila to Ty w to nie mieszaj. ;_;

Offline Emka

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 949
  • Czarno to widzę
Odp: Wołanie Raydil'a
« Odpowiedź #2 dnia: 2018 11 07, 00:31:16 »
Niby czemu? Kto z organizacji to wie o co chodzi, kto nie - to nie musi :-)

Offline Sadi666

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1115
    • http://www.topory.fora.pl
Odp: Wołanie Raydil'a
« Odpowiedź #3 dnia: 2018 11 18, 23:46:52 »
"Słyszę Twe wołanie, Panie. Twój głos wybudził mnie z wiecznego snu. Znowu... jestem gotów znów głosić Twoje słowo. Twój najbardziej oddany sługa".

Offline Gonz0rr

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 197
Odp: Wołanie Raydil'a
« Odpowiedź #4 dnia: 2019 01 18, 23:11:20 »
" Panie, daj mi jeszcze parę minut, tak dobrze mi się śpi." *Niziołek powoli się rozbudza, ale sam Raydil wie, ile mu to zajmie czasu*