Autor Wątek: Ognisty rumak  (Przeczytany 4464 razy)

Offline Kox_Rox

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 307
Ognisty rumak
« dnia: 2019 02 10, 22:31:01 »
Mam pytanie, czy coś takiego jeszcze istnieje? Nie wiem czy dobrze pamiętam, że miał on podobne wymagania jak zwykły rumak?

Chyba że myli mi się on ze śnieżnym rumakiem, który parę lat temu był bardzo rzadki i kosztował koło 300k, choć nie miał zadnej wartości bojowej.

W sumie nie wiem, czy mogę o takie rzeczy pytać na tym forum, jeszcze podając szczegóły z gry.
Cytuj
chociaz sa osoby ktore nawet tepe wcisanie kalwisza potrafia zmienic w cos naprawde ekstra...

 

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #1 dnia: 2019 02 10, 22:33:28 »
Ognisty rumak to wierzchowiec wymagający oswajania, śnieżny rumak to wierzchowiec o wymaganiach rumaka. Istnieje, pewna pani na nim jeździ ;)
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #2 dnia: 2019 02 11, 00:10:32 »
Ognistych rumaków (kto kiedyś oswoił i w skrzyni w bilecie ma ten ma) już nie ma, są płomienne mustangi o sile pancernego smoka.

Offline Kox_Rox

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 307
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #3 dnia: 2019 02 12, 18:05:27 »
Szkoda. One chyba i tak wymagały oswajania lub wiedzy, prawda? Tak samo ten Mustang.

Czyli śnieżny istnieje, tak? Taki sam jak 10 lat temu?
Cytuj
chociaz sa osoby ktore nawet tepe wcisanie kalwisza potrafia zmienic w cos naprawde ekstra...

Offline Gucio

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2195
  • Gucio Rezolucio
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #4 dnia: 2019 02 12, 19:37:37 »
10 lat temu to śnieżnego nie było.
Jak dobrze pamiętam ta śnieżna istota z wyspy lodowej ma takiego pod dupą do oswojenia.
Na śnieżnym może jeździć każdy, na ognistym rumaku tylko osoby z oswajaniem. (ognistego rumaka już nie ma)

Offline Kox_Rox

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 307
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #5 dnia: 2019 02 12, 22:17:47 »
Nie było? Niemożliwe. Musiałbyć. Ew 8-9.

W każdym razie fakt, jakaś dupa na nim siedziała, i trzeba było ją zabić.
Cytuj
chociaz sa osoby ktore nawet tepe wcisanie kalwisza potrafia zmienic w cos naprawde ekstra...

Offline shyna

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 225
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #6 dnia: 2019 02 13, 12:23:32 »
No to dalej siedzi :)

Offline decan

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 21
Odp: Ognisty rumak
« Odpowiedź #7 dnia: 2019 03 10, 00:05:30 »
Takiego zwierzaka ma się z dawnych lat , nie można go już oswoić , istnieje tylko w bilecie u starych wyjadaczy ( zerka na swoje bilety :D )
Gucio a on nie pada jak się zabije ta Ernitherl czy jak jej tam ? Tak samo jest z księciem wampów w wind ma super czerwonego rumaka ale on pada po zabiciu jeźdźca i nie da się go wskrzesić