Autor Wątek: Informacje ogólne  (Przeczytany 315575 razy)

Offline AsY!um-

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1790
Informacje ogólne
« dnia: 2006 08 26, 13:50:13 »
Informacje ogólne dotyczące życia serwera DM2.
« Ostatnia zmiana: 2011 06 19, 18:46:33 wysłana przez AsY!um- »
<uninitialized object>

 

Offline Aruv

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 4762
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #46 dnia: 2010 02 06, 13:51:38 »
Podforum mrocznych elfów zostaje wyłączone. Powodem są ciągłe przepychanki, ff i ogólny rynsztokowy poziom.
Uprzedzam, że jeśli nie zaczniecie trzymać poziomu, to samo spotka i inne podfora.
« Ostatnia zmiana: 2010 02 06, 14:05:33 wysłana przez Aruvin »

Will

  • Gość
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #47 dnia: 2010 02 09, 20:19:04 »
Z racji natłoku spraw osobistych i ogólnego psychicznego zmęczenia DMką tymczasowo zawieszam swoją działalność jako Ekipant. Proszę na tą chwilę nie kierować do mnie żadnych swoich spraw.

Offline Aruv

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 4762
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #48 dnia: 2010 02 10, 12:59:07 »
Do ekipy dołączyli ethanoll oraz Alkus.
Ich przydziały poznacie w najbliższym czasie.

Offline Sul

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1684
  • Szalony Farmer
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #49 dnia: 2010 02 27, 01:27:47 »
Długi down:

Istnieje możliwość, że w ciągu ostatnich dni światło dzienne ujrzały loginy i hasła do części kont na dmie. Zagrożone są tylko konta, do których właściciele (pomimo naszych częstych próśb ) nie zmienili haseł od momentu ich założenia.

Aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości i dać kolejną szanse tym, którzy nie potrafią dbać o swoje konta, wyłączyliśmy serwer i zamroziliśmy wszystkie konta.

Każdy gracz, który chce mieć możliwość zalogowania się na DM musi wykonać poniższe instrukcje:

1. Wejść na stronę www.dm-uo.pl
2. Z lewego menu wybrać opcję [Zmień hasło do konta w grze], która przeniesie pod ten link : http://dm-uo.pl/?pg=odzyskaj
3. W formularzu pod powyższym linkiem należy wpisać swój login i email przypisany do swojego konta.
4. Jeśli dane wprowadzone będą poprawne, na wskazany email zostanie wysłane nowe hasło. Generować nowe hasło, lub próbować wpisać inne dane można co 5 minut.
5. Po odebraniu emaila z hasłem należy zalogować się na swoje konto.
6. Po zalogowaniu się, należy niezwłocznie zmienić hasło korzystając z komendy .konto

Życzymy miłej gry.

Wszystkie osoby, które zgubiły maila, nie przypisały lub ich mail wygasł mają duży problem. Jest to wasza wina. Wiele razy było pisane i mówione, że do konta ma być przypisany aktualny, działający mail. Na dzień dzisiejszy nie odmrażamy kont, których gracz sam nie może odblokować przez formularz (tzn. że nie zna/nie pamięta/nie działa mu mail). Proszę nie kierować się do mnie z prośbami o pomoc w sytuacji, gdy maila nie znamy. Jeżeli, któryś z adminów będzie chciał się tym jakoś zająć, zostaniecie tutaj poinformowani.
« Ostatnia zmiana: 2010 02 27, 11:08:55 wysłana przez Sul »

Offline Sul

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1684
  • Szalony Farmer
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #50 dnia: 2010 02 27, 11:10:02 »
Zmiana portu:

Od wczoraj łączymy się z serwerem dm przez port 5003 a nie jak do tej pory 5001. Zmienić port logowania możemy poprzez edycję pliku login.cfg i zamiany po adresie ip wartości 5001 na 5003.

Offline Duck

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1340
  • Tropiciel Absurdów
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #51 dnia: 2010 03 05, 15:51:10 »
Down

Down techniczny w celu wymiany dysku i aktualizacji OS.
Nie wiem ile to potrwa.
Narazie czekamy na Shema zeby wyslal serwer.
Asyl aktualizacje zalatwi w 2-3 dni.
There is no God but Allah, and Mohammed is his messenger.

*click*

Offline Shem

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 843
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #52 dnia: 2010 03 11, 12:10:34 »
Serwer w dniu dzisiejszym powinien opuscic Gdynie (tj serwerownie, w ktorej sie znajduje). Opoznienie nastepuje z mojej winy zatem nie miejcie pretensji do Administracji. Przykro mi, ze trwa to tak dlugo ale w zwiazku z wykonywaniem swoich obowiazkow natury sluzbowej nie mam prawie wogole czasu (i nie posiadam asystentow by mogli bezpiecznie odlaczyc "maszyne DMki"). Za opoznienia przepraszam.

PS Prosze o cierpliwosc - serwer w przyszlym tygodniu powinien juz ruszyc.


Korgail

  • Gość
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #53 dnia: 2010 05 10, 18:55:07 »
Niestety chwilowo nie posiadam dostępu do internetu.
Zawieszam swoją działalność, również chwilowo ;)
Do zobaczenia.

Offline Marv

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1775
  • Outsider
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #54 dnia: 2010 05 14, 14:16:12 »
Do odwolania prosze o niewyciaganie widmowych zukow od tresera.
There's nothing to lose, when noone knows Your name...

Offline AsY!um-

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1790
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #55 dnia: 2010 05 18, 20:34:06 »
News na www - Przypomnienie...

Cytuj
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem (II.5):

"Każda postać obowiązkowo musi posiadać własną tożsamość, pod którą rozumiemy jej wygląd zewnętrzny, osobowość, historię i cele życiowe. Informacje te należny zawrzeć w karcie postaci, z której korzystanie omówione jest na forum w dziale "Pytania i odpowiedzi". Brak jej wypełnienia całkowity lub częściowy, a także opis niezgodny z przyjętym klimatem serwera może spowodować upomnienie od GM; w dalszych konsekwencjach zaś karę wiezienia/blokady konta."

zgodnie z tym co wyżej napisane, proszę o uzupełnienie danych na kartach Waszych postaci.

Pisząc opisy proszę uważać aby tekst mieścił się w widocznym oknie w przeciwnym wypadu może on nie zostać zapisany.
<uninitialized object>

Offline Aruv

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 4762
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #56 dnia: 2010 05 22, 13:29:54 »
Do Ekipy powraca Rudus.

Reszta ruchów w naszych szeregach została naniesiona w odpowiednim dziale na stronie.

Offline Tinerot

  • Ekipa DM
  • Zarejestrowany
  • *****
  • Wiadomości: 7827
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #57 dnia: 2010 06 13, 16:48:52 »
Dziś o godzinie 20 nastąpi wyzerowanie tablic wojen.
(18:42:51) Dhagt: asylum
(18:42:53) Dhagt: gral w ogole w uo?

Offline Aruv

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 4762
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #58 dnia: 2010 06 28, 16:37:34 »
Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie generowanie kosmicznego ruchu w internecie przez wysyłanie mi wszelkich wiadomości na forum/mailu/komunikatorach w związku z DM2, ponieważ mój wolny czas jest już tak ograniczony, że niestety nie mogę w niego wcisnąć DMki. ;)

pozdrawiam wszystkich i życzę miłego czasu z grą na DM2!

Offline licho

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 2429
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #59 dnia: 2010 06 28, 16:59:02 »
Kilka aktualności

1. Aktualizacja w dziale Ekipa na www
http://dm-uo.pl/?pg=83

a) Asylum - jest koordynatorem skrypterów, odpowiada za ich pracę i za stabilność serwera
 Bardzo proszę o nie zwracanie się do niego w zakresie innych spraw.
 Błędy w grze zgłaszamy jak zwykle w odpowiednich działach lub bezpośrednio do skrypterów.


EDIT AsYlum-: Aktualizacja 2010-08-24, nie zajmuję się już koordynacją ;)

b)Licho - odpowiadam za kierunek zmian, ich kolejność i wpływ na serwer.
Akceptowanie lub odrzucanie projektów itd
Nowe pomysły dalej zgłaszajcie w odpowiednim dziale na forum, wysyłanie mi pomysłów na PW nie przyspiesza ani nie sprawia że dany pomysł jest lepszy.

c) Nico - jest koordynatorem porządkowych
wszelkie skargi na innych graczy, problemy emocjonalne itp zgłaszajcie do porządkowych.
Dopiero razie skarg na ekipantów, lub niemożność porozumienia się z nimi zgłaszajcie się do Nico

d) Rudus - jest koordynatorem fabularnym
Sprawy fabularne zgłaszajcie do odpowiednich opiekunów.
Do Rudusa zgłaszajcie swoje problemy dopiero gdy sytuacji nie możecie wyjaśnić ze swoim opiekunem.


2. Do ekipy powraca Korgail
« Ostatnia zmiana: 2010 08 24, 22:56:48 wysłana przez AsY!um- »
Przed lichem nie można było się uchronić, jedynym sposobem było cierpliwe znoszenie go i oczekiwanie aż odejdzie.


A Mae kasuje wiadomości bez powiadomienia użytkownika o tym że usunął, co jest bardzo niekulturalne.

Offline Rudus

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 3863
  • Szara Eminencja
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #60 dnia: 2010 07 22, 10:48:48 »
Wilq "awansuje" jest nowym opiekunem Vesper.
Ethanoll o ocllo
Cytuj
hrabstwem jest od kurnika po brzozowy zagajnik, księstwem od sterty gnojówki po grządki z warzywami, a latyfundia od stodoły do jeziorka są dziedziną jego lordowskiej mości.(...)