Autor Wątek: Informacje ogólne  (Przeczytany 182574 razy)

AsYlum

 • Gość
Informacje ogólne
« dnia: 2006 08 26, 13:50:13 »
Informacje ogólne dotyczące życia serwera DM2.
« Ostatnia zmiana: 2011 06 19, 18:46:33 wysłana przez AsY!um- »

 

Offline Havv0c

 • Ekipa DM
 • Zarejestrowany
 • *****
 • Wiadomości: 579
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #271 dnia: 2017 11 16, 23:41:12 »
Przez ostatni czas zmagaliśmy się problemami dotyczacymi jakosci naszego hostingu i łącze pozostawiało wiele do życzenia (lagi, długie save'y, cl'e, down'y). Dzisiaj dostaliśmy informację, że łącze zostało naprawione, ale zanim zaakceptujemy ostatecznie takie rozwiązanie musimy to łącze przetestować. W związku z tym od jutra od godziny 8:00 rano do poniedziałku do godzin wieczornych będzie UP testowy. Oznacza to, że w poniedziałek wieczorem dokonamy cofki do stanu gry z godziny 8:00 rano w piątek 17.11.2017.

Zatem wszystko czego dokonacie przez najbliższe ponad 3 dni pójdzie w zapomnienie.

Jednakże zachęcamy do logowania jak najwięcej i jak najdłużej, zamiast rozmyślać, że "nie warto nic robić bo i tak będzie cofka". Trzeba przetestować łącze na tyle maksymalnie na ile się da, na możliwie największych obciążeniach, zatem z naszej strony oferujemy:

- podmianę dowolnej ilości skilli na inne, tak, by skillcap nadal nie przekraczał 800 (przykład: mam na 100% walke mieczami, fanatyzm, anatomie i taktyke -> chcę podmienić na 100% na walkę obuchami, magię, mądrość i medytacje)
- wypełnienie skillcapa dowolnymi skillami, nawet gdy skillcap jest pusty (przykład: mam młodą postać, na której jest tylko 2x po 50% startowych skilli -> chcę dostać 8x skill na 100% w dowolnej konfiguracji)
- ustawienie statów na dowolne wartości tak, by nie przekroczyć 200 statcapa (i żaden stat nie może być niższy od 10 ani wyższy od 100)
- od jutra rana po świecie będą pospawnowane moby wszelakiego pokroju - smoki, demony, exodusy, wyrmy itp.

To, czego nie zapewniamy, to żadnej pomocy materialnej w postaci złota, regów, broni, zbroi itp. itd.

Nie będziemy wprowadzać również modyfikacji docelowo zablokowanych mechanicznie i połączeń skillowych niedostępnych na codzień (przykład: na jednej postaci nie może być na raz fanatyzmu i magii, lub szelmy i szamanizmu, lub szamanizmu i spirytyzmu itp. itd.)

Zaznaczam również, że regulamin dotyczący zachowania klimatu oraz nieużywania wulgaryzmów i zachowanie prawidłowego języka nadal obowiązuje i jest niezmiennie wymagany.

Chęć podmiany/dopisania skilli/statów proszę zgłaszać poprzez pw na forum do Aqe w następującym formacie:

Cytuj
Nazwa konta:
Imię postaci:
Skille do wykasowania:
-
-
-
Skille do dopisania:
-
-
-

"Zabawa" zaczyna się od jutra od godziny 8:00, zgłoszenia można wysyłać od teraz, realizacja nastąpi w miarę możliwości i dostępności gmów (raczej sprawnie) nie wcześniej niż od 8:00 dnia jutrzejszego.

Zaznaczam raz jeszcze: wszystko co nastąpi w grze od jutra od godziny 8:00 do poniedziałku wieczora zostanie cofnięte - włącznie i przede wszystkim z modyfikacjami skilli i statów, jeśli ktoś się o takowe pokusi.
Never Give Up.

Offline Aqe

 • Administrator
 • Zarejestrowany
 • *****
 • Wiadomości: 1308
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #272 dnia: 2017 11 20, 19:16:34 »
Stan serwera został przywrócony z dnia 17.11.2017 r godziny 8:00 rano. Wszystkim biorącym udział w testach serdecznie dziękujemy.

Offline Aqe

 • Administrator
 • Zarejestrowany
 • *****
 • Wiadomości: 1308
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #273 dnia: 2017 11 29, 09:53:50 »
Rozwiewając ewentualne plotki, informujemy, że nikt z aktualnych i poprzednich członków ekipy DM nie współpracuje przy tworzeniu konkurencyjnych serwerów Ultima Online.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w rozwój i umilenie zabawy tylko na shardzie: Dziedzictwo Mistrzów II.

Ostrzegamy również przed podawaniem prywatnych danych oszustom, podającym się za członków i pomocników Ekipy. Skład mistrzów gry podany jest na stronie www w dziale Ekipa. Osoby te dodatkowo na naszym forum są członkami grupy "Ekipa DM", mają też status operatora na kanale irca #ultima-dm.

Offline Aqe

 • Administrator
 • Zarejestrowany
 • *****
 • Wiadomości: 1308
Odp: Informacje ogólne
« Odpowiedź #274 dnia: 2017 12 24, 12:56:59 »
W imieniu swoim oraz pozostałych członków ekipy chciałabym złożyć Wam wszystkich życzenia spokojnych, radosnych  świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia bo ono jest najważniejsze, rodzinnej atmosfery i samych sukcesów w nadchodzącym nowym roku. 

I tym razem, siwy staruszek, w czerwonym ubranku o więszkości z was nie zapomniał, prezenty w waszych plecakach zostawił. Czas na rozpakowanie to 7 dni, raz podjętej decyzji zmienić nie można.

Wesołych Świąt!