Autor Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 629631 razy)

Mendoza

  • Gość
World of Warcraft
« dnia: 2007 04 11, 13:27:45 »
Chcialbym w tym temacie stworzyc liste osob grajacych w WoWa na poszczegolnych realmach. Zawsze kto bedzie zaczynal grac w WoWa bedzie wiedzial gdzie pojsc zeby spotkac znajomych z DMa. Jak ktos ma informacje gdzie jeszcze graja DeMowicze to niech napisze a uzupelnie posta.

:arrow:Deathwing:

Horde:
-Mendoza
-Tom
-Kruk
-Mackos(nie wiem jaki dokladnie nick mial na DM)

:arrow:Talnivar:
Horde:
-Vip
-Dobi

:arrow:Doomhammer:

Alliance
-Aruvin
-Pollack
-Vorster
-Oblivion
-Marvel
-sheban
-tekbart
-Savek
-ult
-Petrix
-Kap
-Dejwyth
-Alvor
-Verm
-^Lil^^ [okazjonalnie]
-Gerpir
Nasza Gildia



:arrow:Lightning's Blade:
Horde:
-vodo


:arrow:Quel Thalas:
Alliance
-cQ

:arrow:Burning Legion:
Horde:
-Trzcinka
-DzikiHL
-Mashad
-Ish
-Gryzelda
-cieniu
-Vicero
- Thror
- Cerbon

Alliance
-Diacon

:arrow:Ravencrest
Alliance
-Fs
-Ajaman
-rozki
-ruth
-Xarion
-MAster
-Funnyjoe
-Caram
-semek

:arrow:The Venture Co
Horde:
-Gerpir
-Farax
-Shaft
-Alderon

:arrow:Lightbringer
Horde:
-Kaworu

:arrow:The Maelstorm
Alliance
-Lowell
-Virxus
-Merlin Montaron

:arrow:Bronzbeard
Alliance
-Ehain
-Areis
-Natasha
-Keyra
-Mestof

:arrow:Grim Batol
Alliance
-Aelhon
-Xynd

:arrow:Magtheridon:
Horde:

:arrow: polski free shard RH:
-Sztyvny
-Jablo
-Thiass
-Pietruch (Nimanaur)
-Shibby
-Miki
-Rexio
« Ostatnia zmiana: 2013 07 09, 19:58:00 wysłana przez Thror »

 

Offline sod

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 726
World of Warcraft
« Odpowiedź #31 dnia: 2007 04 12, 19:18:59 »
No ba! ;)
Tak na powaznie to nazwalem go badziewiem zeby wam ukazac swa zlosc ze uciekliscie ^^

na Avalonie instancje dzialaja, wystepuje jeszcze poki co 1 bug ale z najblizsza poprawka mangosa pewnie go usuna

Offline Sztyvny

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 702
World of Warcraft
« Odpowiedź #32 dnia: 2007 04 13, 08:37:04 »
Co do instancji i freeshardow - na emulatorze WoWEmu owszem, moby przelazily przez sciany przez co niektore instancje byly dosc problemowe. Na mangosie jak do tej pory nie uswiadczylem czegos takiego, a zwiedzilem juz kilka podziemi, poczynajac od tych noobowych a konczac na strat czy scholo.
Oczywiscie motywy upiekszajace te instancje, czyli specjalne animacje mobow raczej nie dzialaja.

Offline cQ

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 31
World of Warcraft
« Odpowiedź #33 dnia: 2007 04 13, 09:32:56 »
no i zeby raid zrobic caly server musi byc online hehehe :P dajcie linka do rh se poczytam chetnie :]
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. (Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury)

Offline daCe

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 78
    • http://www.dace.prv.pl/
World of Warcraft
« Odpowiedź #34 dnia: 2007 04 13, 09:41:51 »
Co do WoWemu wszystko zalezalo od ekpiy serwera, bo grałem na takim że moby miały 90% spelli z offa i grałem na takim gdzie nawet nic nie robiły, poza mele atack. MangOS ma ta zaletę, że się prężnie rozwiaja i parę miechów temu 2-3 onyxie się solowało samym knightem bo był bug z 100% parry z Tier2, i brakiem czarów. Obecnie 2 szamanów też może zabić wszystko bo jest bug i zadają ponad 50k dmg w jednym ciosie (zbugowane totemy) czyli 1 mln hp na 20 ciosów (30 sekund) :D :D :D Tylko nie wiem czy już naprawili instacje, że horda i ally nie sa w 1 naraz.

cQ nie przesadzaj tu dowód (obecnie na serwach jest średnio 200-500 online, są i lepsze po 1000 i gorsze nie wybijające się ponad 100)

prawie jak off :P :P :P (na tym serwie bywało 300 online w porywach)

Offline DzikiHL

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 3369
World of Warcraft
« Odpowiedź #35 dnia: 2007 04 13, 10:56:32 »
No to panowie jesteście teraz jakieś 1,5 roku do tyłu za resztą świata która odwiedza oryginalne serwery.

Strat, Scholo, UBRS? :P Nie widziałem tych miejsc od roku chyba ;].
Ahn Qiraj 20, Ahn Qiraj 40
Naxxramas
Hellfire Citadel (kompleks 4 instancji, w tym jedna 25 osobowa)
Coilfang Reservoir (kolejny kompleks 4 instancji, znowu jedna 25 osobowa)
Auchindown (i kolejny kompleks 4 instancji 5 osobowych)
Gruul's Lair
Tempest Keep (i jeszcze jeden kompleks 4 instancji, w tym jedna 25 osobowa)
Za około miesiąc wychodzi patche z instancją Black Temple (25 osobowa)...
Nie wspominam nawet o Battlegroundach, Arenach pvp...
Poznaliście tylko ułamek tego co inni, może jednak warto spróbować na oficjalnym serwie? Skoro gra Wam się podoba, jest przyjemnie, to nie problem znaleźć te 100 zł na początek i przy zbliżaniu się do lvl 60, kolejne 100zł na dodatek. Samo 55 zł na miesiąc to chyba nie tak dużo skoro ja jakoś daje radę a do osób bogatych nie należę.

Bug full t2 warriora też występował na oryginalnych serwerach ale był prawie, że mitem. Cholernie cięzko było go wykonać (a czasem by się przydał, powiedzmy na Patchwerku).

No fajowo, 300 osób to byłoby super mieć tutaj na DMce (o ile łącze by to wytrzymało), ale w świecie WoWa? Przecie to tak jakby na DM było aktualnie zalogowanych 7 osób. Prawdopodobieństwo spotkania kogokolwiek spada drastycznie. Na serwach oryginalnych online średnio ... 10 tysiecy.
Buccaneer's Den - Ziemie Piratów zapraszają do siebie!
Temat na forum o mieście
#bucc-dm - kanał miasta na ircu
Opis miasta na stronie DM

Offline Vicer0

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 54
World of Warcraft
« Odpowiedź #36 dnia: 2007 04 13, 11:08:37 »
To moze jakas migracja na jeden server PvP, np Ravencrest ? Calkiem spora gildia by z tego wyszla, moze nawet bym wrócił jezeli by to wyszlo.

PS Oczywiscie HORDA :P

Offline Marv

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1775
  • Outsider
World of Warcraft
« Odpowiedź #37 dnia: 2007 04 13, 11:20:36 »
Fakt, Mangos sie spisuje o wiele lepiej, WoWemu to byla porazka... tam nie dalo sie nawet  mobkom uciec, bo biegly za postacia non-stop... :) I mi mowili,ze to bylo normalne... :)
Moze za rok, moze szybciej freeshardy beda calkiem grywalne ;) Przynajmniej ponaprawiali takie bugi jak np: rozwalanie w pojedynke duzo silniejszych mobow poprzez bieganie w kolo nich (wtedy nie zadawaly w ogole melee dmg, a spelle oczywiscie nie dzialaly) lub cofanie sie z nimi malutkimi kroczkami. No i "balans klas" na freeshardach :D
Cytuj
Tylko nie wiem czy już naprawili instacje, że horda i ally nie sa w 1 naraz.

Jak ja gralem, to Mangos tego jeszcze nie naprawil. Nie wiem jak teraz.

cQ: http://rh.go.pl/
There's nothing to lose, when noone knows Your name...

Offline Sztyvny

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 702
World of Warcraft
« Odpowiedź #38 dnia: 2007 04 13, 11:44:53 »
Co do hordy i ally jednoczesnie w instancjach, to osobiscie nie uwazam tego za bug. Wrecz przeciwnie, czasem jest naprawde zabawnie. :)
Pozatym to wlasnie kwestia freeshardow, jesli jest to shard z ludzmi na poziomie, to nikt cie nie dojedzie w plecy podczas walki z onyxia.
Kwestia bugow - nawet jesli jest jakis nieusuwalny, to po prostu ekipa zakaze jego wykorzystywania (podobnie jak na DM) i jest ok do czasu naprawienia.
Mangos rozwija sie szybko, co chwila wychodza nowe patche i naprawia sie to co nie dziala.
Battlegroundy byc moze niebawem wejda bo ekipa nad tym pracuje.
Burning Crusade - kto wie, jak ukaze sie baza do tego to pewnie tez wejdzie.
Balans tez zly nie jest, owszem niektore klasy sa odrobine silniejsze, ale nikomu to nie przeszkadza i nikt o balans nie placze ;P

Owszem, byc moze chetnie pogralbym na offie, ale kwestia oplat jest dosc istotna, no i jeszcze 2 istotniejsza rzecz, a mianowicie klimat. Osobiscie wole mniejszy i slabszy technicznie server na ktorym moge sie pobawic tak jak mi to odpowiada, a nie patrzec na bande ludzi ktorzy rzucaja lolami na lewo i prawo :)

Offline Vicer0

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 54
World of Warcraft
« Odpowiedź #39 dnia: 2007 04 13, 11:51:42 »
To ja sie powtórze:
MIGRACJA WSZYSTKICH GRACZY (lub nowa postac) na jeden serwer np RAVENCREST
H O R D A
co wy na to? wtedy tez wroce

Offline daCe

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 78
    • http://www.dace.prv.pl/
World of Warcraft
« Odpowiedź #40 dnia: 2007 04 13, 12:25:55 »
DzilkiHL ja nie narzekałem na brak PvP na darmowych serwerach, wystarczyło wejść do SW i po paru chwilach  dzięki komendzie .start na MangOS już pełno humanów było :P :P :P Albo zagdać na ircu ustawka o 20 GMT na xroads :D :D :D Co prawda podczas koxu receptur rzadko się zdarzały przypdakowe spotkania ale się zdarzały. A co do offa no wałśnie płatność to jedyny problem póki co, jednak mam nadzieję że za parę miechów to się zmieni.

Tutaj GM nie pozwolił mi zabić ludków z nim rozmawiających :P :P :P Musiałem czekać aż sobeie pójdzie ;)

berserker

  • Gość
World of Warcraft
« Odpowiedź #41 dnia: 2007 04 13, 13:42:05 »
hmm Ja grałem na oficjalnym pół roku, sprzedałem konto z postacią,  rachunek wyszedł mniej więcej na 0 zł. ;)

Borry

  • Gość
World of Warcraft
« Odpowiedź #42 dnia: 2007 04 13, 13:47:49 »
Swego czasu baaardzo napaliłem się na WoWa. Miałem okazję pograć trochę i podziękowałem. Całe szczęście, że nie kupiłem gry (ciorałem na koncie kumpla który na jakiś czas nie miał dostępu do sieci) bo plułbym sobie w brodę. Kuwafa... weźcie tą grafikę ! Człowiek ma uczucie, że zza następnego rogu wyskoczą troskliwe misie i zaczną strzelać serduszkami z klaty.

Offline Valderin

  • Gracze DM
  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 691
World of Warcraft
« Odpowiedź #43 dnia: 2007 04 13, 13:51:42 »
toc to mowie ze to cukierkowa gra...

juz L2 jest ladniejszy..chociaz tak samo nudny...


daCe albo masz slabego kompa.. albo ten wow slabiutko wyglada...

Offline Marv

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 1775
  • Outsider
World of Warcraft
« Odpowiedź #44 dnia: 2007 04 13, 15:28:41 »
Co kto lubi. Mi grafa wowa odpowiada. W3 mi sie bardzo spodobalo i WoW takze.
L2 moze i owszem, tez jest piekne, ale mimo wszystko, nie lezy mi. No i ta grywalnosc ;) WoW ma o wiele fajniejszy sposob kontroli postaci.

Btw: Undead rogal rox ;) Chociaz na offie gram palem ;)
There's nothing to lose, when noone knows Your name...

Offline sod

  • Zarejestrowany
  • Wiadomości: 726
World of Warcraft
« Odpowiedź #45 dnia: 2007 04 13, 19:45:04 »
Marv: tak, na Mangosie problem instancji jest juz naprawiony
tak samow szaman nie zadaje zadnych kosmicznych dmg(nie wiem skad w ogole taki zarzut bo odkad gram na mangosie to sie z takim przypadkiem nie spotkalem, a to jest Polski serwer i Polacy jak to Polacy kombinuja ile wlezie xD)

spelle mobow tez dzialaja tylko, ze mangos jak wiele osob wie do stabilnych nie nalezy i dlatego wiele serwerow po prostu czary wylacza