Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Off-Topic / Odp: Coś tu się wg dzieje ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raaban dnia Dzisiaj o 14:48:07 »
Ale napiszcie kto jest taka osoba ? Zadalem wczesniej pytanievi nikt jasno nie odpowiedzial :)
2
Inne gry / Odp: Albion Online
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dhagt dnia Dzisiaj o 13:42:42 »
Czy jest to gra pay to win? Pytam ponieważ widzę sporo boostów w sklepie do kupienia za realną kasę.

Nie. Grając po 2 - 3h dziennie przez 2 -3 dni jesteś w stanie uzbierać na miesięczny abonament.
Gram w gildi "casualowej", nikt tu nie kupuje golda za złotówki/dolary.
Płacisz tylko za kupno gry.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Allton dnia Dzisiaj o 11:09:35 »
Nie umiera a jest bardzo zaniedbane przez osoby ktore uwazaja sie za "ekipe" ;) ktora nie chciala oddac komus serva kto sie zna i wolala go kisic jak pies ogrodnika..;d
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Y|G dnia Dzisiaj o 03:04:16 »
no ja właśnie chciałem zapytać czy to nie trochę wstyd wplatać w fabułę Dream Masters ..... *trąbki, wiwat, oklaski* ..... CUKIERKOWE POTWORNOŚCI

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Szkoda bo to chyba pierwsza zima kiedy wpadłem zobaczyć co tam na dmce i przez 2 dni weekendu nie było nikogo (ok ok przez chwilę był 1 online) a na ircu raptem 2 osoby.

DM umiera - chyba naprawdę się starzeję :D

Umiera?
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez naturel dnia Dzisiaj o 00:30:39 »
no ja właśnie chciałem zapytać czy to nie trochę wstyd wplatać w fabułę Dream Masters ..... *trąbki, wiwat, oklaski* ..... CUKIERKOWE POTWORNOŚCI

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Szkoda bo to chyba pierwsza zima kiedy wpadłem zobaczyć co tam na dmce i przez 2 dni weekendu nie było nikogo (ok ok przez chwilę był 1 online) a na ircu raptem 2 osoby.

DM umiera - chyba naprawdę się starzeję :D
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [K] dnia Wczoraj o 22:28:36 »
Jest mnóstwo pomysłów rozwinięcia tego, nawet niskim nakładem skryptowym.... Ale musi się komuś z ekipy chcieć
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Badalaman dnia Wczoraj o 22:12:16 »
Dodałbym do postu [K] przywrócenie głównej linii fabularnej konfliktu Order vs Chaos. Jakiś następca Britisha i Blackthorna. Byłoby to łatwe do zrozumienia dla kogoś nowego na DM. Taki konkretny odwieczny konflikt do którego można dołączyć.

No i stare dobre banki z silnymi magami bankowymi(może tak jest teraz, nie wiem). Coś by były bezpieczne miejsca do handlu i odgrywania. W sumie jakiś obszar (wyspa?) w formie safezona też by się przydała - do odgrywania i craftu.

No i szybsze pozyskiwanie materiałów do craftu. Może być, a nawet powinno, połączone z znacznie szybszym rozpadaniem się wszystkiego.

P.S. Na taki "szybki" DM sam bym chętnie wrócił.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VoDo dnia Wczoraj o 19:36:24 »
Rozwiązanie jest bardzo proste, o którym część graczy mówi od dawna, lecz "zarząd" głupchy.

1. Vipe wszystkiego- ci którzy płakali na nie i tak nie grają
2. Przyśpieszenie koxu skilla tak aby zamiast 100 h na dany skill poświęcić max 6-7
3. Przyśpieszenie koxu stata, z czego 160 do rozdania na początku, reszta przyśpieszona x6
4. Wyłączenie makroczeków, lecz robienie danej czynności dłużej niż 30 min bez przerw powoduje dc- tu też nadzór ekipy
5. Zniesienie zakazu pk, jednakże wprowadzenie stef "bezpiecznych"
6. Reszta to organizacja czasu przez ekipe

Nic wiecej dm nie potrzeba. Dmce która jest zajebista skryptowo, pvp jak i pvm oraz rzemiosla na glowe bija cl ktora to miala online, a ktora zabilo wlasnie bieganie w plycie i czarowanie a`la corpow, oraz przepchanie skrzyn itemami z makra, ktore to bylo dozwolone bez żadnych regół.

I tak nie będzie bo przecież kilku ludzi, którzy nie grają od kilku lat zapłacze się po stracie pixeli :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
9
Inne gry / Odp: Albion Online
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ~M dnia Wczoraj o 15:39:16 »
Czy jest to gra pay to win? Pytam ponieważ widzę sporo boostów w sklepie do kupienia za realną kasę.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [K] dnia 2018 01 20, 18:30:59 »
Rozwiązanie jest bardzo proste, o którym część graczy mówi od dawna, lecz "zarząd" głupchy.

1. Vipe wszystkiego- ci którzy płakali na nie i tak nie grają
2. Przyśpieszenie koxu skilla tak aby zamiast 100 h na dany skill poświęcić max 6-7
3. Przyśpieszenie koxu stata, z czego 160 do rozdania na początku, reszta przyśpieszona x6
4. Wyłączenie makroczeków, lecz robienie danej czynności dłużej niż 30 min bez przerw powoduje dc- tu też nadzór ekipy
5. Zniesienie zakazu pk, jednakże wprowadzenie stef "bezpiecznych"
6. Reszta to organizacja czasu przez ekipe

Nic wiecej dm nie potrzeba. Dmce która jest zajebista skryptowo, pvp jak i pvm oraz rzemiosla na glowe bija cl ktora to miala online, a ktora zabilo wlasnie bieganie w plycie i czarowanie a`la corpow, oraz przepchanie skrzyn itemami z makra, ktore to bylo dozwolone bez żadnych regół.
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10