Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KamileK dnia 2023 04 14, 17:38:51 »
Grało by się dużo przyjemniej, myślę też że przyciągneło by to spora ilość nowych graczy : )
42
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Evilas dnia 2023 04 14, 17:05:32 »
skoro ekipa zabronila i kara za uzywanie to widocznie jest ku temu powod, jestem oczywiscie na nie, przewaga wzgledem obecnego klienta bedzie zbyt duza, a ja i tak wole zostac na tym kliencie ktory caly czas obowiazuje i nie pali mi sie do zmian na jakiegos classica, zdecydowanie nie ;)
43
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swider dnia 2023 04 14, 06:57:56 »
pograłbym na cuo gdyby mozna bylo
44
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vvv dnia 2023 04 13, 19:31:24 »
przede wszystkim, najważniejszym powodem jest fakt, że cuo niweluje speedhacka, jak się dobrze pogrzebie, dużo łatwiej jak na zwykłym cliencie
45
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojto dnia 2023 04 13, 18:18:59 »
Przez ostatnie ~5 lat grałem na wielu shardach i w zasadzie DM jest jedynym na którym nie można używać CUO. Ono w pewnym sensie ożywiło ponownie UO i zabranianie go jest bez sensu. Tak jak wspomniano już niejednokrotnie - można w nim wyłączyć sporo rzeczy, takich jak regulowanie jasności, wyłączanie drzew itd. więc potencjalnie wyrównać szanse. Dodatkowo z CUO jest minimalizowany problem który wielu graczy doświadcza - ścinki, zwieszanie, skakanie postaci, wywalanie clienta przy makrach, albo z ch*j wie jakiego powodu. Przeskok między graczem na suchym cliencie, a graczem z dozwolonymi EUO i Razorem jest gigantyczny, o wiele większy niż między graczem z EUO i Razorem a CUO, a jednak kiedyś dopuszczono EUO i Razora ;)
46
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Allasir dnia 2023 04 13, 17:43:19 »
Jeśli zapewni mi to większą płynność zabawy jestem na TAK :)
47
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xaw dnia 2023 04 13, 16:44:48 »
Znam graczy którzy nie nie mają aktywowanej funkcji always bright, cieszy ich ciemna jaskinia i pochodnie w niej, ale nie znam już nikogo kto by prosił o In Lor albo pił czarną miksturę w dzisiejszych czasach.
przejście na CUO nie powinno być zabronione, a nowy wymiar gry jedynie może napędzić większy online, to moje zdanie.

dodatkowo w cuo można tak zmodyfikować clienta, że nie będzie dało się rozjaśnic ekranu. Wtedy można wymusic używanie jasnych magików i butli czarnych. Plus wiele innych featurów jak np. oślepienie?
48
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez smoczeq dnia 2023 04 13, 16:36:49 »
Znam graczy którzy nie nie mają aktywowanej funkcji always bright, cieszy ich ciemna jaskinia i pochodnie w niej, ale nie znam już nikogo kto by prosił o In Lor albo pił czarną miksturę w dzisiejszych czasach.
przejście na CUO nie powinno być zabronione, a nowy wymiar gry jedynie może napędzić większy online, to moje zdanie.
49
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez student dnia 2023 04 13, 16:08:26 »
CUO to wygoda, przyjemność z gry i funkcje, które podnoszą jakość zycia naszej ultimowej postaci :D

CUO w skrócie:
- doskonale skaluje sie dla dowolnej rozdzieczlosci, wiec mozesz miec monitor 1440p, czy 4k i nie bedzie problemu
- Klatki na sekunde - tutaj znowu... masz monitor obslugujący wiecej niz 75? Nie ma problemu. Classic zezwala na dostosowanie HZ do potrzeb i zgraniu ich do naszego monitora przez co oczy sie mniej męczą.
- Powiększenie ekranu/ Oddalenie ekranu - przy czym nadal zasięg widzenia obiektów i postaci pozostaje taki sam jak na starym (znikanie powyzej danej odległości)
- Wbudowana mapa swiata na ktorej widzisz sie z ludzmi w tym samym party.
- "Ulepszona" grafika, fonty i dodatkowe ustawienia wizualne.
- Zmodernizowane paski zdrowia i opcje ograniczające ich przypadkowe zamykanie
- Makra obsługujące buttony na myszce
- Mozliwosć zmiany przeznaczenia przycisku TAB

A to tylko wierzchołek góry lodowej nie wspominając juz o tym, ze dla samego serwera otwierają sie nowe możliwosci na dalszy rozwój.
Polecam sprawdzić reszte we własnym zakresie.

Uprzedzając bajki usłyszane na kanałach discord:
- nie biega sie szybciej
- nie obsługuje EasyUO
- wyłączenie drzewek nie wyłącza drzewek, a zmienia tylko wygląd na same pnie, ktore tak jak wszyscy trzeba omijać przy czym kazda z tych opcji, ktora sie nie podoba "klimatycznie" moze administracja wyłaczyć.

Najgorzej dla serwera jak nic sie nie dzieje, dlatego warto sprobować czegoś nowego nawet jesli miałoby się coś nie udać, bo stanie w miejscu to jest przedwczesna śmierc.

Reasumująć - jak najbardziej powinniśmy przejsc na CUO dla wszystkich, a jak nie to dla chętnych.
50
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Valderin dnia 2023 04 13, 16:04:35 »
Też nie widzę powodów dla których cuo miałoby być zabronione. Pozwolić na grę z cuo lub bez, normalnemu graczowi to różnicy nie robi, a gracze pvp będą mogli sobie wybrać na którym kliencie będą bardziej pr0, skoro ktoś twierdzi że taka ogromną różnice to robi w tym aspekcie.

+1
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10