Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aqe dnia 2023 06 13, 12:50:58 »
80% procent wypowiedzi w temacie to "za" a nie dyskusja. Części nicków nawet ja nie znam  ::)

Co do samego CUO, tak jak napisał autor tematu "Dodatkowo CUO daje dużo większe możliwości." Nie wszystkie możliwości które daje nam (ekipie) odpowiadają. Na dzień dzisiejszy nie mamy osoby technicznej która dokona niezbędnych zmian w kliencie by wprowadzić na DM CUO. Jak tylko taką osobę  znajdziemy ogłosimy nabór na testerów.
42
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez student dnia 2023 06 12, 19:37:57 »
Na zwyklym cliencie tez mozna ukryc korony drzew, to zaden problem.
43
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gnom dnia 2023 05 16, 19:12:44 »
Chęć zapytania o możliwość użycia klienta ClassicUO to jedyny powód dla którego zadałem sobie trud przypomnienia hasła na tym forum.

Nie mogę wyjść ze zdumienia, że w 2023 roku kiedy mamy możliwość grania na lepszych klientach, ten shard tkwi w głębokiej czarnej. Wszyscy zasuwają dopakowani po uszy skryptami na Razorach i EasyUO, a argumentem przeciw CUO jest... bo można ukryć korony drzew. No cytowałbym klasyka. :P
44
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lerii dnia 2023 04 29, 18:51:49 »
nie grałem a chętnie bym spróbował. Z komentarzy wychodzi na to, że wszystko jest w jednym miejscu i sprawia że gra się przyjemniej.
45
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gucio dnia 2023 04 26, 12:08:30 »
Widzę w temacie same nowe twarze... jakiś Neptun, Xaw, Allasir, student?

DM to trudny shard.  ::)
46
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Neptun dnia 2023 04 21, 17:17:45 »
Odpowiedz Nimroda nie wiem nie znam sie wypowiem.

Ja nie gralem na tym Classic'u, ale na yt super wyglada. Dałbym swobode wyboru clienta.
47
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nim_Dragonus dnia 2023 04 20, 17:18:48 »
Od razu powiem, że specem jestem żadnym, nawet nie wiem co to ClassicUO, nigdy nie widzialem, nie znam możliwości, ALE:
pisanie, że "wycięcie" drzew do pieńków nic nie daje bo i tak trzeba te drzewa omijać to nieporozumienie albo manipulacja. Nie dość, że zyskujemy jakieś 70% przejrzystości pola bitwy to jeszcze znikają nam krzaki, które nie są przeszkodą a te, które są przeszkodą zamieniają się w pieńki. To jest przeskok cywilizacyjny.
Jak pomyślę, że łebki tak biegają i zadowolone to trochę szkoda. Ani razu nie miałem testu od GMa, żeby zrobić screena w danym momencie, a to niestety świadczy o tym, że niektórzy pewnie od dekady tak walą :D
No cóż..
48
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Allasir dnia 2023 04 15, 11:01:04 »
To może jakiś konkretny argument ze strony ekipy poprosimy żeby znów nie było "gówno burzy" bo jedni uważają, że jest przewaga a inni, że jej nie ma. Od kilku dni są rozmowy na discord i wynika z nich, że CUO nie zapewnia przewagi w pvp/pvm nad aktualnym klientem. Poprosimy o jakiś KONKRET.
Pozdrawiam
49
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wyrobeq85 dnia 2023 04 14, 21:24:23 »
 Jak dla mnie to znakomity pomysł ,gra stała by się płynniejsza i ogólnie lepiej by się grało :D
50
Pytania i odpowiedzi / Odp: ClassicUO na DM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SovieT dnia 2023 04 14, 19:14:15 »
przewaga wzgledem obecnego klienta bedzie zbyt duza

No właśnie, wiele się mówi o tej przewadze CUO nad zwykłym klientem, mógłbyś rozwinąć temat?
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10