DM2: Dziedzictwo Mistrzów

Forum Projektu DM2 => Pytania i odpowiedzi => Wątek zaczęty przez: Jackas w 2011 05 31, 03:06:29

Tytuł: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Jackas w 2011 05 31, 03:06:29
(http://img851.imageshack.us/img851/8879/aaaapm.jpg)
Podczas rozbrojenia v2 zdaża mi się kopiowanie broni, tarcz i rekawic (tak jak na obrazku). Chciałbym się dowiedzieć czy tylko ja tak mam?
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Zathaniel w 2011 05 31, 08:16:43
Czy po podniesieniu każdej tarczy (po kolei) nadal masz 3 czy tylko 2? Stawiam na bug wyświetlania związany z opcjami ExEvent Drag/Drop w EasyUO.
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Tinerot w 2011 05 31, 08:19:18
Jeśli item nie kopiuje się fizycznie (nie ma nagle dwóch fizycznych, używalnych tarcz z tytanium): zabij swojego skryptera easyuo albo każ mu się nauczyć skryptować.
Jeśli item kopiuje się fizycznie (w co trudno byłoby mi uwierzyć): napisz, przyjrzymy się.
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Rudus w 2011 05 31, 09:54:19
Tekst zanurz kotwice rzadzi :D

A co do tematu - mi tez sie to kiedys zdarzylo ale nie przy okazji rozbrojenia. Zwykle jest tak ze jeden z przedmiotow znika albo jest nie do uzycia i znika po relogu. (przynajmniej u mnie tak bylo)
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: DzikiHL w 2011 05 31, 10:57:50
Jest to częsty błąd Razor'a wynikający z kolejkowania itemów i lagu lub zapisu stanu serwera. Taki item widoczny jest w plecaku jednak nie da się go podnieść ani nawet przesunąć. Po zalogowaniu ponownym item ten znika.
Jeśli zatem używasz razora to to też może być jego wina. (lub tak jak powiedzieli poprzednicy...
Z resztą gdybyś nagle skopiował item jakiś to w kilka sekund pojawia się obok Ciebie patrol GMów i krzyczy, krzyczy)
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: spocik w 2011 05 31, 11:36:29
Na pewno bug client-side. Da sie tak "skopiowac" item odpowiednim bindem w razorze.
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: AsYlum w 2011 05 31, 12:41:30
Już to zgłaszałeś ze 3 razy. Nie wiem po co zakładasz temat skoro doskonale wiesz, że techniczni zostali poinformowani.
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: mae w 2011 05 31, 13:15:11
Zeby dowiedziala sie publika ;)
Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Jackas w 2011 05 31, 16:23:05
Co prawda kopiujące się przedmioty  znikają po jakimś czasie poza dwoma wyjątkami o których pamiętam. Raz po wyrmie miałem skopiowane 4 pary rękawic i raz na chorążym skopiował mi się pawęż. Jeżeli tak sie dzieje to szansa jest jak 1:100 tak mniej więcej.

AsY!um, chciałem sie tylko dowiedzieć czy tylko ja tak mam, jaka jest przyczyna: easy uo, razor bądź client. I czy jest sposób uniknięcia tego irytującego bledu, do czasu aż nasza :* kochana ekipa tego nie naprawi.

Tytuł: Odp: cudowne rozmnożenie
Wiadomość wysłana przez: Szmaglomea w 2011 05 31, 16:31:05
Spotykalem sie z podobnymi zjawiskami, ktore owocowaly - tylko obrazem bez fizycznych wlasciwosci przedmiotu oraz bledem pt. "You're already holding an item" przy pustej lapce.
Problem wystepuje napewno takze przy Easy Uo