Portale Klas Magicznych

Zaczęty przez Gorgian, 2011 08 12, 11:24:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gorgian

Czemu przywolanie szamana nie wychodzi tak jak portal Nekromanty przeniesienie psionika zwykly niebieski portal??
portal nekromanty wychodzi z tego co widze zawsze tak jak portal zwyklego maga zwany (niebieskim portalem) przeniesienie psionika to rozumiem bo przenosi po 1 osobie
Portal szamana czasami nie wychodzi mi 3/4 razy a mam wszystko na 100

pytanie do ekipy i szamanow czy tez to zauwazyli

bez trollowania prosze

Nath

Nic takiego nie zauwazylem, by nie wyszedl 3-4 razy z rzedu. Zdarza sie ze za 1'szym razem nie wyjdzie.
Potrzebujesz pomocy?
#pomoc-dm - Zapraszam

Ksiestwo Skara Brae
#skara-brae

Fora Skara Brae i Trinsic
www.zdobywcydm2.fora.pl

Wilkolaki - Likantropy - dostep do nadforum
Podania: wilki.podanie@gmail.com  Lub PW

Zathaniel

Gorgian ma racje:
-Portal Nekro - 7 krąg
-Podróż Psio - 6 krąg
-Portal Dru - 8 krąg

Przy 100% skilla + 100% evala nie ma szans nie wyjść czar z 7-ego kręgu a tym bardziej z 6-ego. Z 8-mym kręgiem jest różnie. Pali 50 many i może nie wyjść. Nawet kilka(naście?) razy z rzędu.

"Bug zgłoszony" :D
Cytat: Raaban w 2011 10 04, 18:06:16
Aion no i teraz wyszedłeś na idiote w sumie jak zawsze.

Spider

Chyba jak jesteś wygłodzony. Na pełnym najedzeniu 8 krąg wychodzi mi prawie zawsze (nie wyjdzie 1/100?).

DzikiHL

Często widuję nieudane próby przywołania kogoś przez znajomych szamanów
Buccaneer's Den - Ziemie Piratów zapraszają do siebie!
Temat na forum o mieście
#bucc-dm - kanał miasta na ircu
Opis miasta na stronie DM

Robinton

Prawda, że zielony mógłby wychodzić tak jak 7 krąg

Lesio

Bez magola zdarza się palić irytująco często, ale +5% załatwia sprawe.
Jadę z palca!

Ared

Też mi się to zdarza, ostatnio próbowałem kogoś przyzwać bo czas naglił, a spaliłem zaklęcie 3 razy z rzędu... Nie zawsze tak jest ale czasami się zdarza coś takiego...

mae

Przy najedzeniu na maksa wychodzi za 1szym lub 2gim razem. Przy "jestes najedzony" udany cast za 3cim razem to jeszcze norma.

To jeden z niewielu czarow 8mego kregu, ktorych uzywa sie bardzo czesto. Chociaz mnie osobiscie nieudane casty takze mocno denerwuja, osobiscie nie mam zdania na temat tego poprawy ;)

Najchetniej uzaleznilbym szanse na rzucenie czarow 8mego i 7mego kregu od inta tak, zeby 7my krag udawal sie zawsze przy 70+ int, a 8my przy 80+ int. Nie sadze jednak, by cos takiego sie pojawilo ;]

Bazyli

Cytat: mae w 2011 08 12, 16:20:21
Najchetniej uzaleznilbym szanse na rzucenie czarow 8mego i 7mego kregu od inta tak, zeby 7my krag udawal sie zawsze przy 70+ int, a 8my przy 80+ int. Nie sadze jednak, by cos takiego sie pojawilo ;]

podoba mi sie :)
CytatQuot capita, tot sensus...

Thror

Powinno coś takiego wejść, śmiesznie to wygląda jak osoba z 80+ inta nie umie wyczarować spella z 8 kręgu. (nie mam 80 inta  ;))
[20:33] <Hulagula> troche sie boje tego throra bo po glosie nie jest za mily :D
___

[16:18] <@|chris|> Throrku, zawsze jak wkleisz jakis link
[16:18] <@|chris|> to nagle robi sie taka cisza i ludzie wychodza? :D

___

[19:37] <Tigre> deszcz nie pada, to chociaz dm nadrabia

MojoJojo

Szmana moze sprowadzic na raz cale party, a psionik poszczegolna osobe :) ZOstaw ty willian tego psiona w spokojnym bycie ;)
"Daj człowiekowi rybę , a będzie najedzony jeden dzień.
Daj człowiekowi wędkę , a będzie najedzony latami.
Daj człowiekowi religię , a umrze z głodu modląc się o rybę."
Cytat: Raaban w 2013 04 09, 10:31:47
Shard LoA.
Yew + Minoc.